dowolna

Nowe mieszkania Częstochowa

188 ogłoszeń

188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

347 500 zł48 m² 7 288,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 47,68 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na piętrze czwartym na terenie inwestycji firmy Parkland. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fiołkowa

Kiedrzyn,Częstochowa

445 000 zł60 m² 7 460,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam Państwa do przedsprzedaży nowych apartamentów Kwiatowe Osiedle w Częstochowie! Projekt Kwiatowe Osiedle w dzielnicy Kiedrzyn w Częstochowe przy ul Fiołkowej 8-10 stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kingi

Podjasnogórska,Częstochowa

401 388 zł65 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie z ogródkiem. Osiedle zaciszne tarasy Prowadzi Aleja Nieruchomości Lokalizacja Częstochowa ul. Kingi dzielnica Podjasnogórska W pobliżu osiedla znajduje się : Park Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bialska

Częstochowa,śląskie

425 000 zł50 m² 8 542,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy do zaoferowania ostatnie cztery mieszkania na os. Brzozowym (I etap) W częstochowie. Lokale na parterze I pierwszymn piętrze. Udogodnienia: videofon Przynależności: wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Częstochowa,śląskie

622 000 zł73 m² 8 543,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bialska

Częstochowa,śląskie

491 000 zł57 m² 8 552,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Północ,Częstochowa

430 000 zł77 m² 5 588,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak prowizji dla kupujących! Powierzchnia użytkowa apartamentu jest wskazana na rzutach załączonych w sekcji zdjęć. Apartament ma dwie kondygnacje (w tym indywidualną klatkę schodową) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

456 337 zł66 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Częstochowa - ostatnie mieszkania - parkitka Mamy do zaoferowania ostatnie mieszkanie na os. Parkitka mazowiecka 131 W częstochowie. Lokal na pierwszymn piętrze. Udogodnienia: w pobliżu kort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bialska

Częstochowa,śląskie

471 000 zł55 m² 8 526,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

630 000 zł111 m² 5 686,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Brak prowizji biura dla kupujących! Apartament o powierzchnia 110,79 mkw z ogrodem o powierzchni około 200 mkw. Planowane oddanie apartamentu do użytkowania czerwiec 2022. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Północ,Częstochowa

630 000 zł113 m² 5 558,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji biura dla kupujących! Oferta obejmuje III etap inwestycji apartamentów w Częstochowie przy ulicy Makuszyńskiego. Planowane zakończenie III etapu inwestycji II - III kwartał 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Górne,Częstochowa

443 584 zł76 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 5 B o powierzchni 76,48 m2 z dużym tarasem o powierzchni 58,12 m2. Zlokalizowane na parterze w nowym 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

480 000 zł68 m² 7 060,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie o pow 67,98 mkw składające się z trzech sypialni, garderoby ,łazienki i ustawnej oddzielnej kuchni. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

451 750 zł65 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe, nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu na Parkitce. Wysoki standard wykończeń, i piętro, duży taras. Cicha, spokojna okolica, z dala od zgiełku, blisko lasu. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Parkitka,Częstochowa

350 000 zł47 m² 7 465,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,88 m2 z ogródkiem w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na parterze na terenie inwestycji firmy Parkland. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

260 924 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu apartament w nowo powstającym, kameralnym i nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w dzielnicy Parkitka. Informacje: cena: 260 924,00 pln Cena za m2: 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

458 700 zł66 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe, nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu na II piętrze. Wysoki standard wykończeń, parter, taras 7m2. Cicha, spokojna okolica, z dala od zgiełku, blisko lasu. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

279 498 zł38 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu apartament w nowo powstającym, kameralnym i nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w dzielnicy Parkitka. Informacje: cena: 279 498,00 pln Cena za m2: 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

417 780 zł63 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuje Państwu nowo powstające, kameralne i nowoczesne osiedle Zielone Tarasy zlokalizowane w dzielnicy Lisiniec składające się z 6 budynków dwulokalowych, czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

464 376 zł70 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

417 780 zł63 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

417 780 zł63 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadzista

Częstochowa,śląskie

238 080 zł38 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecamy mieszkania dwupokojowe o pow. 38,40 m na pierwszym piętrze przy ul. Spadzistej. Mieszkania w stanie deweloperskim - inwestycja w trakcie budowy - termin oddania koniec roku 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

464 376 zł70 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

417 780 zł63 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

293 000 zł50 m² 5 860 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze 4-piętrowego bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów. Na 50m2 znajduje się: - kuchnia z jadalnią, - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Augustyna

Śródmieście,Częstochowa

454 350 zł61 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro meross Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji Augustia, zlokalizowanej w dzielnicy Podjasnogórskiej w Częstochowie. Apartament na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Augustyna

Podjasnogórska,Częstochowa

442 307 zł61 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro meross Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji Augustia, zlokalizowanej w dzielnicy Podjasnogórskiej w Częstochowie. Apartament na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Augustyna

Śródmieście,Częstochowa

808 477 zł114 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro meross Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji Augustia, zlokalizowanej w dzielnicy Podjasnogórskiej w Częstochowie. Apartament na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Augustyna

Śródmieście,Częstochowa

281 775 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022