dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 833 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 833 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Norwida, dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o powierzchni ok 53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

305 000 zł56 m² 5 446,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Kontkiewicza 13, dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Żyzna

Brzeziny Wielkie,Częstochowa

105 000 zł732 m² 143,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Częstochowa ul. Żyzna 165b. Działka o powierzchni ok 732 m2, powierzchnia objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, według którego oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Raków,Częstochowa

165 000 zł32 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu zakup mieszkania typu M-2, zlokalizowanego przy ulicy Limanowskiego 35/37 w Częstochowie. Nieruchomość w bardzo dobrze zlokalizowanej części miasta, piechotą 7 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane w cenionej dzielnicy Północ w Częstochowie przy ul. Michałowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

780 000 zł2 367 m² 329,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy unikalną okazję inwestycyjną - działkę na sprzedaż w doskonałej lokalizacji w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec, przy ulicy Lwowskiej. Ta przepiękna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Targowa

Stare Miasto,Częstochowa

795 000 zł554 m² 1 435,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:751 m²

Kamienica w Częstochowie przy ulicy Targowej, w dzielnicy Stare Miasto, to nieruchomość z wyjątkowymi możliwościami inwestycyjnymi. Kamienica położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Przyjemna

Dźbów,Częstochowa

525 000 zł8 880 m² 59,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Usługowo Przemysłową w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1 500m od węzła - Częstochowa Południe - W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Żyzna

Błeszno,Częstochowa

1 130 000 zł34 838 m² 32,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren u/p3 Usługowo Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy. Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działka nr.709/8 i 709/9 Powierzchnia: 34 838 m2 Cena: 1 130 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Meliorantów

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

1 600 000 zł832 m² 1 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam budynek usługowy 832m2 na północnej granicy Częstochowy, tuż przy autostradzie A1, dk1 i dk91 ul. Meliorantów / ul. Prosta w Lubojence Działka o powierzchni 2750m2 Budynek 832.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

355 000 zł59 m² 6 016,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem oferty jest przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie, przy ul. Starzyńskiego, w dzielnicy Północ. Szczegóły nieruchomości: nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie typu M-3, zlokalizowane przy ulicy Jasnogórskiej 38 w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok 38m2, dwa pokoje z kuchnią oraz łazienką, po remoncie generalnym, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Żyzna

Sabinów,Częstochowa

1 300 000 zł16 055 m² 80,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren u/p3 Usługowo Produkcyjny w bezpośrednim sąsiedztwie Zakładów Wapienniczych Lhoist S.A. byłych Zakładów Górniczo Hutniczych - Sabinów - w Częstochowie przy ul. Żyznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Odlewników

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

790 000 zł6 117 m² 129,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka niezabudowana w strefie przemysłowej, dawnej Huty Częstochowa. Na nieruchomość składają się działki: 2/684,2/201, 2/647, 2/650 obr. 302 o powierzchni 0,6117 ha Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Strefowa

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

1 800 000 zł8 627 m² 208,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę przy ksse, ul. Strefowa Nieruchomość znajduje się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Strefowej (okolice ul. Legionów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Połaniecka

Rząsawa,Częstochowa

3 490 000 zł31 251 m² 111,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Po pierwsze lokalizacja! Sprzedam działkę w bardzo dobrej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Drogi Krajowej nr.1 (50m) i autostrady A1 (900m) Teren leży "praktycznie na skrzyżowaniu".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Żyzna

Sabinów,Częstochowa

787 000 zł15 710 m² 50,10 zł/m²

 

 

 

Częstochowa,śląskie

169 000 zł1 100 m² 153,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna od właściciela! telefon bezpośrednio do właściciela   Piękna zielona enklawa pod miastem: działka budowlana o powierzchni 1100m2, wymiary 27x40, cała ogrodzona otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Poselska

Błeszno,Częstochowa

7 950 000 zł2 817 m² 2 822,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do Sprzedania Nieruchomości Przemysłowa w Częstochowie przy ul. Poselskiej. Budynki razem 2817m2 - Hale produkcyjne 1946m2 z suwnicą 8t - Budynek Biurowo Socjalny 739m2 - Magazyn wiata stalowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Żyzna

Błeszno,Częstochowa

2 430 000 zł50 893 m² 47,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren <strong>u/p3 Usługowo Produkcyjny</strong> w przemysłowej okolicy Częstochowy, <strong>6 minut od Autostrady A1</strong> Lokalizacja: <strong>częstochowa ul. Żyzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

552 398 zł72 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w budynku o niskiej zabudowie na osiedlu Parkitka w Częstochowie. Tu między budynkami cieszyć się możesz przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

286 000 zł44 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żyzna

Błeszno,Częstochowa

1 900 000 zł450 m² 4 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 450m2 w tym biuro i sala sprzedażowa. Budynek jest po generalnym remoncie wykonanym w wysokim standardzie. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wrzosowiak,Częstochowa

245 000 zł44 m² 5 568,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 9 piętrze w bloku z dwiema windami. Nieruchomość posiada pełną własność, księgę Wieczystą, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

777 000 zł2 400 m² 323,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę w dzielnicy Lisiniec, idealną pod zabudowę szeregową. Działka o powierzchni 2400m2, szeroka 100m, głęboka 24m. Dojazd drogą utwardzoną. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 118 000 zł382 m² 2 929,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wystawiony na sprzedaż lokal biurowego (na dowolną adaptację) nr 167 przy ulicy Kilińskiego 32/40 o powierzchni użytkowej lokalu 381,59 m2, gdzie przysługuje spółdzielcze prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

394 000 zł75 m² 5 253,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe, po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 11 Listopada

Wrzosowiak,Częstochowa

385 000 zł62 m² 6 239,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,7 m2, zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak, przy Alei 11 Listopada na 4 piętrze bloku 4-piętrowego. Bez pośredników. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

279 000 zł50 m² 5 568,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku, zlokalizowane w pełnej zieleni i bliskiej centrum dzielnicy Trzech Wieszczów. Główne atuty lokalizacja, bliskość komunikacji, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,9m2, z balkonem, usytuowane na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

309 000 zł46 m² 6 681 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M3 w dzielnicy Tysiąclecie prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, żołnierzy Niezłomnych ,blok 4 pietrowy 1 Piętro! Opis Nieruchomosci Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

454 069 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gaczkowskiego

Raków,Częstochowa

209 000 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w jednopiętrowym, ocieplonym bloku z cegły, położonym w dzielnicy Raków przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone, przestronne mieszkanie o pow 59,5 mkw ,składające się z trzech pokoi , kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszkanie ma fantastyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

479 000 zł61 m² 7 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na czwartym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ. Jednostka A. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

339 000 zł59 m² 5 745,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne M4 położone na 4 piętrze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Północ. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania przytulne i zadbane mieszkanie w Dzielnicy Trzech Wieszczów. W skład mieszkania wchodzi słoneczny pokój z balkonem, oddzielną kuchnią i łazienką, 32m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

258 000 zł46 m² 5 568,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, położone na 3piętrze bloku 4piętrowego w Centrum Częstochowy, przy ul. Nowowiejskiego Mieszkanie składa się z dużego pokoju , małego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Częstochowa,śląskie

184 950 zł1 370 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana budowlana przy ulicy Meliorantów w Częstochowie. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy działki 30%. Kształt działki regularny. Kształt działki pozwala na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się w przepięknej i zadbanej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij