dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Oferta dla wymagającego klienta - wysoka jakość wykończenia, luksusowy apartament z 2022 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

52 900 zł632 m² 83,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Neo Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

278 900 zł40 m² 6 972,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 40 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy Alei Wojska Polskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Wrzosowiak,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wierzbowej w dzielnicy Wrzosowiak na 4. piętrze. Funkcjonalny układ - dwa rozkładowe, ustawne pokoje. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

455 000 zł59 m² 7 764,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż,przy ul Witosa ,dzielnica Północ. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,w sąsiedztwie wielu sklepów. Bardzo ciepłe mieszkanie.Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie po generalnym remoncie w spokojnej części Dzielnicy Błeszno! Mieszkanie o powierzchni 33 m usytuowane jest na 1. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Północ,Częstochowa

580 000 zł128 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

mieszkanie m4 - 66,6 m2 - 3 pokoje z dużym ogrodem + 1 pokój -28 m2 osobno użytkowe poddasze oddzielone kondygnacją garaż w bryle budynku oraz piwnica. Bardzo dobra lokalizacja w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

299 900 zł58 m² 5 161,79 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,10 m z balkonem , przynależną piwnicą, schowkiem oraz suszarnią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

750 000 zł116 m² 6 465,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Expander prezentuje niesamowity wolnostojący dom parterowy zlokalizowany w malowniczej okolicy Częstochowy. Dom znajduje się na dużej działce -1001 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

189 999 zł33 m² 5 757,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 33M: salon kuchniasypialniałazienka z wc Czynsz -500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 253,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa pokoje z wnęką - idealna do zamieszkania i do najmu. Ekspozycja okien na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

205 000 zł38 m² 5 463,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37,52 m , położone na parterze w dzielnicy Raków. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz - bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

279 000 zł34 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Turkusowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa

1 250 000 zł435 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Działka zabudowana gotową halą usługowo- produkcyjno -magazynową oraz domem W stanie surowym. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn, w pobliżu autostrada A1 I droga krajowa dk46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

269 000 zł48 m² 5 569,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia ok 48M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: wiele sklepów (auchan, lewiatan, netto, biedronka) dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

309 999 zł41 m² 7 635,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 41M: salon z balkonemsypialniakuchnia robiona na wymiarłazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i gazowa w 2021 roku Czynsz - 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

175 000 zł32 m² 5 401,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bolesława Chrobrego

Stradom,Częstochowa

135 000 zł497 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje działkę objętą mpzp, położoną w dzielnicy Stradom w Częstochowie. Szukasz zgrabnej działki w spokojnej części Częstochowy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

229 000 zł41 m² 5 585,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż M3 położone w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia nieruchomości to 41m2, na którą się składa salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wichrowa

Lisiniec,Częstochowa

783 380 zł6 026 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 6026 m2 znajdującą się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Lokalizacja: częstochowa, ul. Wichrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawodzie,Częstochowa

426 000 zł70 m² 6 085,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam lub zamienię na M2 lub M3 dzielnica obojętna Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 70 m , położone na parterze w kameralnym, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

290 000 zł49 m² 5 895,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2-pokojowe mieszkanie w sercu Częstochowy prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa,Śródmieście, opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieroszewskiego

Raków,Częstochowa

205 000 zł38 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Raków. Funkcjonalny układ - dwa rozkładowe, ustawne pokoje. Ekspozycja okien na zachód i wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

240 000 zł45 m² 5 286,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dzielnica Północ ul Michałowskiego -mieszkanie dwupokojowe 45.50mkw , położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy. Blok z nową elewacją zewnętrzną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Hektarowa

Mirów,Częstochowa

323 000 zł1 041 m² 310,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1041 m2 położona przy ul. Hektarowej w dzielnicy Mirów. Media w ul. Hektarowej: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ul. Hektarowa jest drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Turkusowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa

1 250 000 zł435 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. Trzy ustawne pokoje z ekspozycją okien na północ i wschód. Powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

209 996 zł31 m² 6 774,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Bardzo dobra lokalizacja: centrum miastaw pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Lidl paczkomat kawiarnie restauracje Powierzchnia - 31M: salon z balkonem kuchnia łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokojowe dwustronne mieszkanie blisko centrum Częstochowy prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja:Częstochowa,Trzech Wieszczów,ul.Hoene-Wrońskiego MIESZKANIE 41,40 m | 1 pokój | 1. piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Norwida

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

389 000 zł53 m² 7 284,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ema prezentuje: przestronne i Jasne M3 w Spokojnej Dzielnicy Częstochowy! Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ema Nieruchomości przedstawia: 3-pokojowe mieszkanie 58 m - Częstochowa Lokalizacja: 1. piętro w 3-piętrowym bloku z 2016 r. (blok ma 9 lat), ogrodzony teren z kontrolą dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

359 900 zł63 m² 5 712,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 63m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ - jednostka A. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Okólnej w dzielnicy Tysiąclecie. Dwa ustawne pokoje po generalnym remoncie wraz z wymianą instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

580 000 zł81 m² 7 196,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Komfortowy lokal mieszkalny z balkonem o powierzchni 80,60mkw położony w kamienicy na pierwszym piętrze w ścisłym Centrum miasta. Budynek po termomodernizacji , z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł400 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż dom parterowy - błeszno/wrzosowiak, częstochowa Świetna lokalizacja - przy asfaltowej ulicy, blisko centrum handlowego i Gierkówki Na sprzedaż dom jednorodzinny, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Raków,Częstochowa

160 000 zł34 m² 4 660,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,33 m2, zlokalizowana na drugim piętrze przy al. Pokoju w Częstochowie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących lokalu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia przedstawia na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46m2, położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym blisko centrum Częstochowy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

554 576 zł63 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

349 000 zł61 m² 5 721 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn B, mieszkanie Lokal mieści się na czwartym piętrze 4 piętrowego bloku.Składa się z 3.