dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 833 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 833 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

239 999 zł38 m² 6 266,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Ciepła woda z sieci Ogrzewanie miejskie Powierzchnia - ok 38M: salon z balkonemsypialniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

353 000 zł38 m² 9 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w bloku z windą w dzielnicy Parkitka. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Parkitka ul Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Księżycowej w dzielnicy Tysiąclecie. Dwa ustawne pokoje gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne słoneczne, ciche mieszkanie 1-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Partyzantów

Śródmieście,Częstochowa

170 000 zł26 m² 6 563,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Partyzantów w bliskiej odległości od Alei nmp, jasnej Góry, komunikacji miejskiej oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Mazowieckiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Oferta dla wymagającego klienta - wysoka jakość wykończenia, luksusowy apartament z 2022 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, ciche, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

290 000 zł34 m² 8 454,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

3 piętro, blok z windą Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34,3 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 5-piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmiczna

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne, wysokie, rozkładowe, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 50,62m2 usytuowane na parterze w ocieplonym bloku 3-piętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł51 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości przedstawia rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w wieżowcu. Składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

280 000 zł53 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M4, częstochowa, śródmieście, focha, sprzedaż. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,48 m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lisiniec,Częstochowa

700 000 zł152 m² 4 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do wprowadzenia, położony w cenionej i spokojnej dzielnicy Lisiniec. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

849 000 zł76 m² 11 157,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

*English below Wykończony w wysokim standardzie apartament 76m2 na osiedlu z 2020 roku. Lokalizacja: inwestycja Hello Małopolska znajduje się w zacisznym zakątku miasta, skąd dostaniemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

335 000 zł61 m² 5 509,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,8 m , położone na 3. piętrze z 4 w dobrze utrzymanym budynku w dzielnicy Północ. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30m2 położone na 9 piętrze w wieżowcu przy ulicy Kiedrzyńskiej obok Promenady Niemena. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego

Raków,Częstochowa

189 000 zł35 m² 5 366,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Częstochowa, raków - Aleja Wojska Polskiego, kawalerka na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy al. Wojska Polskiego w Częstochowie. Mieszkanie bardzo ciepłe, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus przedstawia do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Raków! Mieszkanie - powierzchnia 37m2 - 1 piętro bloku czterokondygnacyjnego - 10 lat temu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

288 999 zł45 m² 6 422,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Powierzchnia: 45M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: vendo Park C. H. Jagielończycy Basen Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

289 000 zł42 m² 6 930,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, trzech Wieszczów, ul. Zana. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

189 999 zł33 m² 5 757,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - 33M: salon kuchniasypialniałazienka z wc Czynsz -500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

218 000 zł51 m² 4 256,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy alei Pokoju. Główne atuty ekspozycja na 2 strony świata, atrakcyjne 2 piętro, balkon, piwnica + dodatkowo wspólna, zamykana wózkownia/rowerownia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Stare Miasto,Częstochowa

380 000 zł360 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:92 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy zlokalizowanej w Częstochowie przy ulicy Garibaldiego 4. Cechy nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzosowiak,Częstochowa

275 000 zł48 m² 5 741,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

**** rezerwacja oferty **** Częstochowa, wrzosowiak, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowego bloku w dzielnicy Wrzosowiak przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Podjasnogórska,Częstochowa

402 588 zł51 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, przy ul. św. Kazimierza na nowo powstającym osiedlu Santo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poniatowskiego

Stradom,Częstochowa

99 000 zł50 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:508 m²

Na sprzedaż 50% udziału w domu jednorodzinnym położonym w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji Częstochowa - dzielnica Stradom, ul. Poniatowskiego. Udział obejmuje lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

209 000 zł31 m² 6 741,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31m2 położone na 4 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

209 999 zł39 m² 5 384,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Częstochowy Powierzchnia 39M: salonsypialniakuchnia łazienka z wc Czynsz - 540 zł Komunikacja: tramwajautobus Lokalizacja:centrum miastablisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

359 999 zł65 m² 5 538,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia 65M:salon z balkonemotwarta kuchnia z agd (zmywarka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa)sypialnia sypialniałazienka z wc (po remoncie) W mieszkaniu została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" urokliwe mieszkanie Z klimatem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

385 000 zł56 m² 6 924,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwustronne, gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,55 m , położone w spokojnej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

289 000 zł49 m² 5 928,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,75m zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

534 798 zł72 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.27m zlokalizowane na drugim piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

289 000 zł46 m² 6 337,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45,6 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Ostatni Grosz przy ulicy Równoległej. Mieszkanie: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Locatus przedstawia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie - Częstochowa, tysiąclecie | 38 m Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z potencjałem do własnej aranżacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mireckiego

Częstochowa,śląskie

329 000 zł58 m² 5 692,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń | Częstochowa, ul. Mireckiego 20 | 57,8 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,8 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

177 000 zł27 m² 6 599,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 26,82m usytuowana na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Piaskowa

Zawodzie,Częstochowa

600 000 zł1 760 m² 340,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka z zabudową mieszkalną - Częstochowa, ul. Piaskowa 33 Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 0,1760 ha, położona w spokojnej i doskonale.