dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 831 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Ciekawa nieruchomość gruntowa , zabudowana budynkiem do kapitalnego remontu lub wyburzenia, w Śródmieściu. Działka nie jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł31 m² 7 419,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 31M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - C.H. M1 - dużo zieleni - mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 290 m² 4 263,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Wyjątkowa oferta - prosperujący Dom Weselny z rezydencją dla Właściciela. Na sprzedaż prezentujemy gotowy do przejęcia, w pełni wyposażony.

 

 

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum miasta do wprowadzenia od zaraz - oferta idealna dla Ciebie! Mieszkanie trzypokojowe w fenomenalnej lokalizacji - przy ulicy Jasnogórskiej, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

371 600 zł50,90 m² 7 300,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz zielonej alternatywy dla głośnej i zatłoczonej Parkitki? Tutaj znajdziesz balans, nowoczesny design i bliskość natury Płocka Residence , to kameralny apartamentowiec przy ul. Płockiej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Ofertą sprzedaży jest przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowane w wieżowcu przy Armii Krajowej 66 - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł30,50 m² 6 065,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M2 z balkonem - 30,5 m | Częstochowa - Tysiąclecie | 1 piętro Na sprzedaż ustawne mieszkanie typu M2 o powierzchni 30,5 m , położone na 1. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł61,20 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 ( pokój z kuchnią, dwie sypialnie, wc, łazienka, przedpokój) powierzchni 61,2 m2 położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do wprowadzenia się mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł30,15 m² 7 595,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 683 zł35,47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85,95 m² 6 969,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 76,69m2 , położone na pierwszym piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z 2010 roku , zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł80 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:143 m²

Przytulny dom bliźniak częstochowa wyczerpy-aniołów Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:778 m²

Neo Nieruchomości prezentuje komfortowy dom z garażem w dzielnicy Zawodzie-Dąbie. Jeśli szukasz domu, do którego możesz wejść bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł227,20 m² 3 956,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 120 m²

Dom wśród zieleni i ciszy - idealny dla rodziny szukającej spokoju i przestrzeni To dom dla ceniących sobie poranki z kawą na tarasie, wśród śpiewu ptaków, z widokiem na dziki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł187 m² 3 737,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:581 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu jednorodzinny, wolnostojący dom wraz z dwoma garażami i pomieszczeniem gospodarczym, o powierzchni zabudowy 187 m2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł77,80 m² 10 257,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 77,80 m2 położonego na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przytulne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wolności - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie Świetna lokalizacja zapewnia nam bliski dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 500 zł44,55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - Częstochowa, ul. Oleńki | Jasna Góra | Centrum Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 721,30 m² 2 323,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż 2 hale. Lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 1477,29 m2. (Powierzchnia całkowita 1721,30 m2) Usytuowany na działce o pow. 10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Nieruchomość gruntowa z mediami w działce, zabudowana budynkiem do remontu lub wyburzenia. Działka w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

318 999 zł47,50 m² 6 715,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Powierzchnia - ok 48M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz - 850 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

657 800 zł60 m² 10 963,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam komfortowe mieszkanie w Częstochowie przy ul Okulickiego 56 Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie | 60 m2 | Ostatnie piętro | Widok na południowo-zachodni To mieszkanie to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły przy Alei Pokoju. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,28 m² 9 037,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom w zabudowie Szeregowej przy ulicy Rozmarynowej w Częstochowie gotowy do zamieszkania! Inwestycja mieści się w Częstochowie - miejscu zacisznym i ustronnym, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł897 m² 110,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Expander Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1000m2 w miejscowości Kolonia Brzeziny Wielkie. Działka położona jest spokojnej miejscowości z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, parkitka ul.Bialska Powierzchnia: 55 m | Piętro: 4 z 4 (blok z 1995 r.) Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł1 393 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną w prestiżowej części Częstochowy Grabówka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kiedrzyńskiej - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł65,85 m² 7 334,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż lokal. Lokal użytkowy o powierzchni 65,85 m2, usytuowany w Częstochowie w Centrum. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38,41 m² 11 455,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, nowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 roku. Lokal wyposażony w windę, komórkę lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł43,15 m² 8 783,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż lokal usługowy w nowym budynku usługowo-handlowym Panorama Business Park przy ulicy Okulickiego 84, osiedle Parkitka w Częstochowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Obrońców Westerplatte 23. Cechy nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł435 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Działka zabudowana gotową halą usługowo- produkcyjno -magazynową oraz domem W stanie surowym. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn, w pobliżu autostrada A1 I droga krajowa dk46.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł451 m² 997,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej. Media przy działce. Działka w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Szerokośc 28m. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł71,42 m² 4 200,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż, przeznaczone go remontu, duże mieszkanie w centrum miasta. Oferta dotyczy jednego z trzech mieszkań w kamienicy w ścisłym centrum Częstochowy. Przedmiotowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²