dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości czestate poleca mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Botanicznej 28, dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni ok 49m2 zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej, rejon Stare Miasto w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

1 999 000 zł224 m² 8 936,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:988 m²

Szukasz wyjątkowego, prestiżowego domu z przytulnym, doskonale wykończonym wnętrzem w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro my home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania na pierwszym piętrze z balkonem. Piętro : -salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na balkon -dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

306 000 zł42 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok 42m2 zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej, rejon Stare Miasto w Częstochowie. Niski czynsz (252zł) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Błeszno,Częstochowa

2 600 000 zł525 m² 4 952,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży wspaniały, duży lokal handlowo- usługowy przy Alei Wojska Polskiego 15 położony na działce o powierzchni 3959 m2. Ogromnym atutem jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sempołowskiej

Raków,Częstochowa

169 000 zł37 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Sempołowskiej 1, dzielnica Raków w Częstochowie. Nieruchomość położona na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym + strych, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, raków, ul. Limanowskiego. Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Turkusowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa

1 250 000 zł435 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Działka zabudowana gotową halą usługowo- produkcyjno -magazynową oraz domem W stanie surowym. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn, w pobliżu autostrada A1 I droga krajowa dk46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Gałczyńskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

531 720 zł63 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości czestate prezentuje nową inwestycję Kameralna Lwowska, zlokalizowaną w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec przy ul. Lwowskiej 68. Osiedle Kameralna Lwowska składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

384 000 zł43 m² 8 884,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy w nowym budynku usługowo-handlowym Panorama Business Park przy ulicy Okulickiego 84, osiedle Parkitka w Częstochowie. Lokal o powierzchni 43,22m2 usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

209 999 zł43 m² 4 883,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 43 m2: salon sypialnia z balkonem kuchnia łazienka z wc 2 windy dostępne dla mieszkańców Blok jest dostosowany do osób niepełnosprawnych Czynsz - 300zł (co, śmieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

219 999 zł38 m² 5 744,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Powierzchnia - ok 38M: salon z balkonemsypialniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana klimatyzacja Wyposażenie: płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Mazowieckiej, w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Grabówka,Częstochowa

475 000 zł1 393 m² 340,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Częstochowie, przy ulicy Heraklesa. Nr działki: 263/38, obręb Grabówka Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Śródmieście,Częstochowa

329 000 zł51 m² 6 501,98 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej w centrum miasta w Częstochowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełchatowska

Lisiniec,Częstochowa

485 000 zł98 m² 4 948,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja: częstochowa, lisiniec ul. Bełchatowska opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 98 m, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

218 999 zł37 m² 5 983,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Powierzchnia 36,6M: - salon - sypialnia z balkonem - kuchnia - łazienka Czynsz - 450 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - vendo Park - C. H. Jagielończycy - Basen Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

497 332 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

749 000 zł115 m² 6 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

W ofercie bliźniak W stanie deweloperskim Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

450 000 zł61 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

484 000 zł4 343 m² 111,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy (ul. Żywockiego). Oferowana nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stradom,Częstochowa

749 000 zł115 m² 6 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Idealny bliźniak o powierzchni 114,5 mkw. cena 749.000 tyś. zł. w świetnej lokalizacji - dzielnica Stradom. Nieruchomość wybudowana w 2025 roku, składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł45 m² 6 436,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,90 m , położone na 1. piętrze w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Neo Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w zielonej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zawodzie-Dąbie. Lokal o powierzchni 51 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

406 908 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

250 000 zł38 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przytulne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turkusowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa

1 250 000 zł540 m² 2 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Działka zabudowana domem W stanie surowym oraz gotową halą usługowo- produkcyjno -magazynową. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn. W pobliżu autostrada A1 I dk46. W całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

258 000 zł38 m² 6 870,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie M3, częstochowa, tysiąclecie, broniewskiego, sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Turkusowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa

1 250 000 zł435 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

515 000 zł60 m² 8 633,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na Sprzedaż słoneczny apartament o powierzchni 59,65 m zlokalizowany na szóstym piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 253,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na 7 piętrze w wieżowcu z dwiema windami w dzielnicy Błeszno Mieszkanie składa się z : - Salonu z dużą wnęką , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

360 000 zł42 m² 8 633,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: -komunikacja -pokój dzienny -aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w samym centrum Częstochowy przy ul.Śląskiej Mieszkanie : - 40m2 - 3 piętro w bloku - blok z cegły - niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wolności

Trzech Wieszczów,Częstochowa

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ustawne mieszkanie w centrum! Nowoczesne! Mieszkanie znajduje się przy jednej z głównych ulic w centrum Częstochowy przy linii tramwajowej, na 3 piętrze w kamienicy. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wolności

Trzech Wieszczów,Częstochowa

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż wygodne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60m2 położone centrum Częstochowy, z bardzo niskim czynszem Blisko komunikacji miejskiej: autobus 200m, tramwaj 150m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kusocińskiego

Brzeziny Małe,Częstochowa

1 190 000 zł9 373 m² 126,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjno - budowlany położony w Częstochowie w dzielnicy Błeszno przy ul. Kusocińskiego 63. Proponowana nieruchomość jest doskonałą ofertą np. dla inwestora szukającego terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochówka,Częstochowa

594 999 zł89 m² 6 692,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o przemyślanym układzie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Częstochówka-Parkitka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

820 000 zł200 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 090 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Gnaszyn Dolny. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 200 m , położony na ogrodzonej działce 2090 m , idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Grabówka,Częstochowa

950 000 zł2 770 m² 342,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Częstochowie, przy ulicy Heraklesa/ Ikara. Nr działki: 263/38, 263/37, obręb Grabówka Cechy.