dowolna

Bliźniaki Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:501 m²

- rezerwacja oferty do 17.02.2026r. - częstochowa, wyczerpy, naruszewicza. Na sprzedaż przytulny dom z budynkiem gospodarczym. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

730 000 zł139 m² 5 251,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bliźniaka w dzielnicy Stradom. Nieruchomość zostanie doprowadzona do stanu deweloperskiego! Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lisiniec,Częstochowa

700 000 zł152 m² 4 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do wprowadzenia, położony w cenionej i spokojnej dzielnicy Lisiniec. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poniatowskiego

Stradom,Częstochowa

99 000 zł50 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:508 m²

Na sprzedaż 50% udziału w domu jednorodzinnym położonym w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji Częstochowa - dzielnica Stradom, ul. Poniatowskiego. Udział obejmuje lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

849 000 zł204 m² 4 157,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Przytulny dom dwurodzinny w sercu Stradomia - idealny dla dużej rodziny! Oferujemy do sprzedaży ciepły, rodzinny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 204,23 m , położony na zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 150 000 zł86 m² 13 294,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 86,50m2 zlokalizowany w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Mirosławskiego. Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sejmowa

Kiedrzyn,Częstochowa

730 000 zł116 m² 6 293,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Tylko U nas! Proponujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Kiedrzyn, w rejonie ul. Sejmowej, wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rybacka

Parkitka,Częstochowa

8 000 zł110 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dostępne od 15.01.2026r Do wynajęcia nowoczesny dom w prestiżowej dzielnicy Parkitka w Częstochowie, przy ul. Rybackiej. Dom o powierzchni użytkowej ok. 110 m , wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa

4 200 zł102 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Wyjątkowy, nowy dom do wynajęcia - pierwsze zamieszkanie! Klimat, nowoczesność i ekologia w jednym miejscu Do wynajęcia prześliczny, niezwykle klimatyczny dom jednorodzinny typu bliźniak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 000 zł157 m² 7 666,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Proponuję na sprzedaż kompleksowo ukończone,gotowe do wejścia domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej, zlokalizowane w Częstochowie przy ulicy Romualda Traugutta 73 F, 73 E posadowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Kiedrzyn,Częstochowa

4 800 zł180 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Opis oferty Do wynajęcia nowoczesny , wygodny dom ( bliżniak ) w cichej i spokojnej na granicy Tysiaclecia i Kiedrzyna. Wolny od września br. Na parterze kuchnia ze spiżarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Tysiąclecie,Częstochowa

790 000 zł157 m² 5 046,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Częstochowa, tysiąclecie, ul. Marjańskiej | 156,53 m | Stan deweloperski podwyższony | Gotowa kotłownia z pompą ciepła Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zawodzie,Częstochowa

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:581 m²

Świetna oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2 na ul. Olsztyńskiej w Częstochowie. Dom położony na działce o powierzchni 581m2. Dom piętrowy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olsztyńska

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa niższa cena! dom W cenie mieszkania! Oferuję do sprzedaży połowę bliźniaka przy ul. Olsztyńskiej, położony na działce o powierzchni 581mkw. Dom piętrowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

1 100 000 zł395 m² 2 784,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:730 m²

Nieruchomość idealna pod działalność kancelaryjną - zaledwie 800m od nowego Sądu albo mieszkanie w cichym miejscu. Dobry dojazd z dwóch stron. Na działce od strony ul. Bełchatowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

829 000 zł141 m² 5 879,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie bliźniak W stanie deweloperskim Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Małachowskiego

Śródmieście,Częstochowa

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2 zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Centrum przy ul. Małachowskiego. Dom znajduję się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

749 000 zł115 m² 6 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 115 m kw. cena 749.000 tys. Strony świata : północ, wschód Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: parter Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

199 000 zł54 m² 3 711,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:294 m²

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom zlokalizowany w dzielnicy Gnaszyn- kawodrza. Dom usytuowany na działce o powierzchni 294 m , dodatkowo pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

710 000 zł124 m² 5 712,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

589 000 zł124 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Dźbów w Częstochowie.