dowolna

Bliźniaki Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł152 m² 4 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Częstochowy przy ul. Kosów. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 152 m (ok. 144.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł183,92 m² 5 709 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Tu zaczyna się codzienne szczęście Twojej rodziny - dom z ogrodem w dzielnicy Stradom. Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, dzieci bawiące się w ogrodzie i dom,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom z potencjałem 3 mieszkań lub działalności - Częstochowa, wrzosowiak Szukasz nieruchomości, która daje realne możliwości zarabiania lub komfortowego życia dla dużej rodziny? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł196,04 m² 3 055,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:492 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 196,04 m2 , o powierzchni użytkowej 134,61 m2, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

469 000 zł327 m² 1 434,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom na Zawodziu, blisko Centrum Handlowego przy ul. Drogowców (agata, carrefour, tesco) z szybkim wyjazdem na trasę. Powierzchnia: 327 m2, wszystkie media. Pełne podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 000 zł92,34 m² 7 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 92 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Kiedrzyn ul. Sucharskiego. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Częstochowa, wyczerpy, ul. Warszawska, dom (bliźniak) na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 160 m2, całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł178,57 m² 5 208,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Częstochowie przy ulicy Białostockiej 85a. Styl, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112 m² 6 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowy Dom , nowoczesna rozwiązania - dostępne od zaraz. Dom w stanie deweloperskim w zabudowie Bliźniaczej usytuowany na urokliwej działce blisko centrum Częstochowy. W cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł600 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:571 m²

Oferujemy do sprzedania ciekawą nieruchomość w samym centrum Częstochowy obejmujący dom wolnostojący z lat 1959 60 z dobudowna częścia komercyjną w latach 90tych. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Lisiniec. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchnię użytkową 168,9m (pow. całkowita: 190m2) i położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł204,91 m² 1 449,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:590 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka w trakcie budowy, zlokalizowanego w Rędzinach przy ulicy Gruszowej. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł193 m² 7 248,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Na sprzedaż bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych dzielnic Częstochowy - Lisiniec. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł250 m² 2 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego (bliźniak) zlokalizowanego na dużej działce w dzielnicy Dźbów. Rozkład parteru: - przestronna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

461 000 zł90,75 m² 5 146,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowo wybudowanego domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż zlokalizowanego w atrakcyjnej okolicy, przy ulicy Wiolinowej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 970 m²

Opis oferty Zapraszam do zakupu domu jednopiętrowego, podpiwniczonego, za lat 70 w kształcie kwadratu, z niezależną klatką schodową co przekłada się na bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie bliźniak W stanie deweloperskim- ostatni dom na osiedlu Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł90,75 m² 5 289,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Dom jednorodzinny W dzielnicy grabówka. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni ok 311 m2 w Częstochowie. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 91.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł86,25 m² 6 840,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Atrakcyjny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy o powierzchni użytkowej 86,25 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom. Działka o powierzchni 441 m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł200 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

Sprzedam dom ok. 160 m - 2 niezależne mieszkania + dodatkowy domek na działce! Działka: 478 m Cena 470000zł do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok. 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł130 m² 4 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:737 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeżeli ważna jest dla Państwa wygodna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum Częstochowy, cicha, spokojna i dyskretna okolica, mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

770 000 zł139 m² 5 539,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bliźniaka w dzielnicy Stradom. Dom położony na działce o powierzchni 390 m2. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

829 000 zł141 m² 5 879,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 141 m kw. cena 829.000 tys. Strony świata :wschód, zachód, południe, stan deweloperski. Nieruchomość składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

440 000 zł80 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przytulny i funkcjonalny dom na działce 380 m - idealna alternatywa dla mieszkania Na sprzedaż dom o powierzchni 80 m , który stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Grabówka,Częstochowa

849 000 zł118 m² 7 164,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

- nowoczesny dom W stanie deweloperskim W ustronnym miejscu W otoczeni zieleni I ciszy - Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pionierów

Stradom,Częstochowa

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom z potencjałem w spokojnej dzielnicy Stradom Częstochowa Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy dla Ciebie dom jednorodzinny o powierzchni 74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sucharskiego

Kiedrzyn,Częstochowa

719 000 zł92 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

1/2 Nowo budowanego budynku typu ,bliźnak'' prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,dzielnica Kiedrzyn,ul.Sucharskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość której dotyczy cena to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Mirów,Częstochowa

440 000 zł125 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 109 metrów, położonej w spokojnej okolicy. Nieruchomość jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiolinowa

Grabówka,Częstochowa

480 000 zł99 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dobrze rozplanowany, położony w cichej, spokojnej okolicy z łatwym dojazdem do centrum miasta dom na działce o powierzchni 170m2 Budynek sprzedawany w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

920 000 zł179 m² 5 152,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

625 000 zł179 m² 3 136,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łęczycka

Lisiniec,Częstochowa

1 130 000 zł120 m² 9 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

1/2 bliźniaka w doskonałej lokalizacji i doskonałym stanie. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Lisiniec,ul.Łęczycka OPIS NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość typu bliźniak 120m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

749 000 zł115 m² 6 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

W ofercie bliźniak W stanie deweloperskim Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stradom,Częstochowa

749 000 zł115 m² 6 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Idealny bliźniak o powierzchni 114,5 mkw. cena 749.000 tyś. zł. w świetnej lokalizacji - dzielnica Stradom. Nieruchomość wybudowana w 2025 roku, składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

920 000 zł160 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż komfortowy dom - Częstochowa, dzielnica Tysiąclecie Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej , położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeziny Małe,Częstochowa

499 000 zł133 m² 3 761,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu typu bliźniak, który powstanie w Częstochowie (przedłużenie ulicy Bór), przy ul. Korkowej. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 000 zł156 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliżniaczej w Częstochowie, na osiedlu Tysiąclecia , przy ulicy Romualda Traugutta 73j Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Traugutta

Tysiąclecie,Częstochowa

6 000 zł156 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:156 m²

Opis nieruchomości oferta dostępna tylko W naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu, w Częstochowie, dzielnicy Tysiąclecie,przy ulicy Romualda Traugutta 73 - nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

480 000 zł124 m² 3 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Dźbów w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

648 000 zł124 m² 5 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:501 m²

- rezerwacja oferty do 17.02.2026r. - częstochowa, wyczerpy, naruszewicza. Na sprzedaż przytulny dom z budynkiem gospodarczym. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy atrakcyjny.