dowolna

Mieszkania na poddaszu Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mirowska

Częstochowa,śląskie

479 000 zł65,70 m² 7 290,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i miejscem postojowym w cenie. Ostatnie dostępne mieszkanie w inwestycji Mirowska Apartamenty. Odbiór kluczy - maj 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł60 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji! Video z mieszkania na otodom. Oferuję trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ, przy ul. Bacewicz (cicha, spokojna i bezpieczna okolica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

419 000 zł68,21 m² 6 142,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 68,21m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł96,30 m² 4 974,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i miejscem postojowym w cenie. Odbiór kluczy - maj 2026r.! Oferta sprzedaży bezpośrednio od Dewelopera. Bez prowizji, bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

363 000 zł104 m² 3 490,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość z potencjałem adaptacyjnym Częstochowa, wrzosowiak, ul. Lipowa Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 104 m , położoną przy ulicy Lipowej w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

657 800 zł60 m² 10 963,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament premium | 60 m | Ostatnie piętro | Południowo-zachodnia ekspozycja Elegancki, dopracowany w każdym detalu apartament 3-pokojowy, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł36,60 m² 5 601,09 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w przy Al. Niepodległości - dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł85 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem komfortowe mieszkanie w apartamentowcu w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone na 4, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 508 zł110,60 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w Częstochowie przy ul. Limanowskiego, w dzielnicy Raków. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura.

Szczegóły ogłoszenia

499 500 zł73,30 m² 6 814,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu dwupiętrowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 73,3 m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 430 zł58,72 m² 9 050,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł75,91 m² 6 981,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,91 m , położone w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155, na terenie nowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł67,20 m² 6 101,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Green House Nieruchomości przedstawia na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,8 m , położone na 4 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 894 zł40,09 m² 9 151,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł94,80 m² 7 162,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronny segment zlokalizowany w dzielnicy Północ przy ul. Andersa w Częstochowie. Powierzchnia mieszkania wynosi 94,80 m 2 + pomieszczenia przynależne 60,64 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 47 m , położonego na 2. piętrze kameralnej, zadbanej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł88,40 m² 7 013,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo duże i atrakcyjne mieszkanie typu M-4 w dzielnicy Północ. Na powierzchnię mieszkalną 88,4 mkw składają się dwie przestronne sypialnie, bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł173 m² 7 225,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 173 m , usytuowany na 2. - jednocześnie ostatnim - piętrze kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 9.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,90 m² 6 833,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 37,90 m . Mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne 3 pokoje (48 m2) w samym centrum Tysiąclecia - cisza i wszędzie blisko! tylko U nas W ofercie! Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania blisko uczelni? Szanujesz swój.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50,51 m² 6 315,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój) o powierzchni 50,51 m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

325 000 zł46,90 m² 6 930 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 46,9m. Mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy w samym centrum Częstochowy-.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49,14 m² 5 698,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą) o powierzchni 49,14m2 położonego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53,67 m² 7 080,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 53,67m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł64,30 m² 8 242,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią+2 pokoje strych) o powierzchni 64,30 m2 położonego na 2,5 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł75,91 m² 6 323,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokojowe Parkitka Oferuję na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m wraz z tarasem 25m 2 oraz balkonem 12 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 925 zł67,45 m² 9 383,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł82,65 m² 9 667,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Kilińskiego 72/74. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł102,30 m² 5 464,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Bezczynszowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem, garażem i warsztatem prezentuje;Aleja Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 94,8 m + 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

657 800 zł60 m² 10 963,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam komfortowe mieszkanie w Częstochowie przy ul Okulickiego 56 Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie | 60 m2 | Ostatnie piętro | Widok na południowo-zachodni To mieszkanie to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł51,50 m² 4 834,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje, 51,5 m , balkon - idealne dla rodziny 2+1! Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , zlokalizowane w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 929 zł78,01 m² 6 908,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

382 470 zł43,34 m² 8 824,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł67,74 m² 5 978,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

________________________________________ 3 pokoje | 67,36 m | 2 balkony | ogród ok. 100 m | 2 miejsca postojowe | bezczynszowe Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Częstochowa, plac Daszyńskiego, centrum, mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie bezczynszowe! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum Częstochowy przy Placu.