dowolna

Bliźniaki Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

739 000 zł137 m² 5 394,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam dom w dzielnicy Stradom. Nieruchomość położona w pobliżu szkoły , przedszkola , przystanków autobusowych oraz sklepów. Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

749 000 zł132 m² 5 657,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Ema Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę nowych domów w zabudowie bliźniaczej, dostępnych do sprzedaży w malowniczej części Częstochowy przy ulicy Warownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

749 000 zł132 m² 5 657,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

749 000 zł132 m² 5 657,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Wyjątkowa okazja - nowoczesne domy W zabudowie bliźniaczej! Marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu w spokojnej i prestiżowej okolicy? ema Nieruchomości ma dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dwernickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł92 m² 3 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Wały Dwernickiego w Częstochowie. Dom usytuowany jest na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mirowska

Mirów,Częstochowa

3 900 zł154 m² 25,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:96 m²

Częstochowa, mirów, połowa bliźniaka na wynajem. Oferujemy na wynajem połowę bliźniaka usytuowaną w Mirowie przy ul. Mirowskiej. Nieruchomość o powierzchni 154 m2 posiada 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 141 m kw. cena 799.000 tys. Strony świata :wschód, zachód, północ, budowa rozpoczęta. Nieruchomość składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

709 000 zł115 m² 6 189,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 115 m kw. cena 709.000 tys. Strony świata :południe, zachód. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: parter Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

709 000 zł115 m² 6 189,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 115 m kw. cena 709.000 tys. Strony świata :południe, wschód. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: parter Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stradom,Częstochowa

980 000 zł115 m² 8 555,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Zapraszam na dzień otwarty W najbliższą sobotę 31 maja od godziny 11.00 DO 14.00 W OFERCIE RÓWNIEŻ BLIŹNIAK W STANIE DEWELOPERSKIM Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lisiniec,Częstochowa

650 000 zł266 m² 2 444,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:510 m²

Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Lisiniec Nieruchomość gruntowa o pow. 510 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym z 1996 roku o pow. całkowitej 266 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piastowska

Stradom,Częstochowa

345 000 zł100 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta 0%! Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży dom do własnej adaptacji znajdujący się w dzielnicy Stradom w Częstochowie. Technologia budowy:cegła Pokrycie: blachodachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

2 800 zł65 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Ema Nieruchomości oferuje na wynajem dom znajdujący się w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Zawodzie-Dąbie przy ul. Alberta Einsteina 13. Nieruchomość w skrócie: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tysiąclecie,Częstochowa

895 000 zł240 m² 3 729,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Tysiąclecie. Dom umiejscowiony jest wśród zabudowy szeregowej i bliźniaczej. W miejscu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Musiela

Kiedrzyn,Częstochowa

895 000 zł128 m² 6 992,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

Nowy energooszczędny dom na sprzedaż ecoville - Nowoczesne i energooszczędne domy w kameralnej lokalizacji przy ul. Franciszka Musiela Bliźniak połączony garażami. W cenie: pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Turystyczna

Mirów,Częstochowa

760 000 zł250 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 218 metrów, położonej w spokojnej okolicy na działce o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

570 000 zł240 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Częstochowa, wyczerpy, ul. Warszawska, dom (bliźniak) na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 160 m2, całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żonkilowa

Północ,Częstochowa

555 000 zł105 m² 5 265,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją nowoczesnego a zarazem komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Grabówka,Częstochowa

619 000 zł150 m² 4 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż dom dwurodzinny, wolnostojący, piętrowy, w całości podpiwniczony, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piastowska

Stradom,Częstochowa

345 000 zł100 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

630 000 zł300 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

Biuro neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w dzielnicy Stradom. Budynek wolnostojący z 1979r ,w całości podpiwniczony ( zainstalowane odwodnienie), usytuowany na działce 554 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Stradom,Częstochowa

530 000 zł180 m² 2 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szukasz domu w spokojnej części Częstochowy? W sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom w dzielnicy Stradom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tysiąclecie,Częstochowa

1 150 000 zł157 m² 7 346,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Proponuję na sprzedaż kompleksowo ukończony,gotowy do wejścia dom jednorodzinny w zabudowie bliżniaczej, zlokalizowany w Częstochowie przy ulicy Romualda Traugutta 73 G posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tysiąclecie,Częstochowa

1 150 000 zł157 m² 7 346,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Proponuję na sprzedaż kompleksowo ukończony,gotowy do wejścia dom jednorodzinny w zabudowie bliżniaczej, zlokalizowany w Częstochowie przy ulicy Ludmiły Marjańskiej 16, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tysiąclecie,Częstochowa

1 150 000 zł157 m² 7 346,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Proponuję na sprzedaż kompleksowo ukończone,gotowe do wejścia domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej, zlokalizowane w Częstochowie przy ulicy Ludmiły Marjańskiej 12,14 posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Grabówka,Częstochowa

619 000 zł150 m² 4 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom dwurodzinny, wolnostojący, piętrowy, w całości podpiwniczony, położony w dzielnicy Grabówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tysiąclecie,Częstochowa

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu domu w zabudowie szeregowej w dzielnicy Tysiąclecie. Dom usytuowany jest wśród zabudowy szeregowej i bliźniaczej. W miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mirów,Częstochowa

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Biuro Nieruchomości Housestate przedstawia ofertę sprzedaży nowych domów z zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Mirów .Domy są w stanie deweloperskim dodatkowo zostanie wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Mirów,Częstochowa

12 000 zł125 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Biuro Nieruchomości Housestate przedstawia ofertę wynajmu nowych domów z zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Mirów. Nowoczesny dom z wykonaną infrastrukturą zewnętrzną taką jak ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Mirów,Częstochowa

570 000 zł125 m² 4 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Agencja Nieruchomości Housestate przedstawia ofertę sprzedaży nowych domów z zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Mirów Z przyjemnością prezentujemy nowe domy jeden można zakupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Grabówka,Częstochowa

609 000 zł150 m² 4 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rzepakowa

Gnaszyn Dolny,Częstochowa

475 000 zł120 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Agencja Nieruchomości Housestate przedstawia ofertę sprzedaży nowych domów z zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Mirów Z przyjemnością prezentujemy nowe domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kawodrzańska

Stradom,Częstochowa

945 000 zł179 m² 5 279,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

! brak prowizji od kupującego! "odkryj Nowoczesne, przyjazne Dla Środowiska Domy Bliźniacze!" Szukasz domu, który nie tylko zapewni Ci komfort, ale także dba o środowisko? Nasza oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

500 000 zł115 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Biuro Lipiński Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nowych domów z zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Stradom. Z przyjemnością prezentujemy nowe domy z stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

848 999 zł196 m² 4 331,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 644 m²

Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękny i komfortowy dom w dzielnicy Lisiniec. Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Lisiniec. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Grabówka,Częstochowa

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówka,Częstochowa

849 000 zł196 m² 4 331,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Optimum Nieruchomości przedstawia dom w zabudowie jednorodzinny w dzielnicy Grabówka. Dom o powierzchni 196 m2, posadowiony na działce 1670 m2. Dom składa się z: - parteru: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiedrzyn,Częstochowa

719 000 zł93 m² 7 731,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu dwa domy w zabudowie bliźniaczej, położone w pięknej okolicy w dzielnicy Kiedrzyn. Domy do odbioru w stanie deweloperskim. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Grabówka,Częstochowa

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Grabówka,Częstochowa

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lisiniec,Częstochowa

599 000 zł197 m² 3 045,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Rezerwacja Dom z dużym potencjałem ulica Wręczycka Dwurodzinny lub na działalność Do sprzedaży dom wolnostojący położony w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Przestronny budynek.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij