dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Częstochowa

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Lisiniec,Częstochowa

599 000 zł197 m² 3 045,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Rezerwacja Dom z dużym potencjałem ulica Wręczycka Dwurodzinny lub na działalność Do sprzedaży dom wolnostojący położony w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Przestronny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ugody

Wyczerpy Górne,Częstochowa

420 000 zł122 m² 3 442,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Rezerwacja Dom w cenie mieszkania Wyczerpy Górne Częstochowa Do sprzedaży dom wolnostojący położony w Częstochowie przy ulicy Ugody. Budynek posiada układ pomieszczeń w amfiladzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Połaniecka

Rząsawa,Częstochowa

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w doskonałej lokalizacji! prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Rząsawy opis nieruchomości Nieruchomość o powierzchni 100m2 Powierzchnia mieszkalna składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

629 000 zł139 m² 4 536,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Oferta Zachęcam do zakupu pięknej szeregówki położonej przy ulicy Artyleryjskiej w dzielnicy Stadom. Budynek wybudowany w 2023r. Jest w stanie deweloperskim. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

860 000 zł195 m² 4 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:980 m²

Wyobraź sobie przestrzeń, w której komfort łączy się z naturą, a każdy zakątek jest stworzony z myślą o Tobie i Twojej rodzinie w formie domu, ktory jest: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

849 000 zł195 m² 4 353,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:994 m²

Przestronny dom, niskie koszty, super okolica. Dom Częstochowa - Północ, po remoncie/rozbudowie i dociepleniu. Wyposażony w panele fotowoltaiczne (o mocy 4,13 kw ) oraz magazyn energii (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ikara

Grabówka,Częstochowa

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Wykończony z największą starannością, przestronny dom usytuowany w dzielnicy Grabówka w doskonałej lokalizacji z garażem i miejscem parkingowym. Dół domu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łowicka

Parkitka,Częstochowa

1 490 000 zł131 m² 11 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Piękny, wolnostojący dom piętrowy na prestiżowym osiedlu, w dzielnicy Parkitka, w pobliżu Alei Brzozowej, 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

649 000 zł204 m² 3 181,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Na sprzedaż nieruchomość w atrakcyjnej części Częstochowy, w pobliżu Parku Lisiniec. Bardzo dobra lokalizacja, dogodny dojazd samochodem i rowerem do centrum miasta. Komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Północ,Częstochowa

8 500 zł220 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Duży dom wielorodzinny na Wierzchowisku gotowy do zamieszkania. Piękna działka o powierzchni 1940 m2 o ładnym kształcie 37 m szerokości. Do domu są dwa osobne wejścia. W domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

830 000 zł164 m² 5 051,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0 % Prowizji od Kupującego! Zapraszamy serdecznie do wyj ą tkowego domu jednorodzinnego w malowniczym Stradomiu w Cz ę stochowie! To niepowtarzalna okazja, aby pozna ć t ę pi ę kn ą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Limbowa

Wrzosowiak,Częstochowa

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:486 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o pow. około 70m 2 usytuowany na działce ok. 486m 2 zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak ul. Limbowa Po zakupie tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nusbauma

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

950 000 zł260 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej. Wyczerpy przy ul. Nusbauma. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole,przystanki autobusowe, rozkład: - dwie piwnice parter - garaż wysoki Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Ikara

Częstochowa,śląskie

1 200 000 zł408 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Działka 3000m2, zalesiona (sosny, świerki), parking i dojazd od ul. Ikara wyłożony kostką brukową. Budynek 100m od ulicy, 300m od budynku las. Może być wykorzystany jako dom mieszkalny dla 2-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łowicka

Parkitka,Częstochowa

1 490 000 zł132 m² 11 287,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Piękny, wolnostojący dom piętrowy na prestiżowym osiedlu, w dzielnicy Parkitka, w pobliżu Alei Brzozowej. Rok budowy 2021. Nowoczesna bryła budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Energetyków

Gnaszyn Dolny,Częstochowa

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dwa budynki mieszkalne Gnaszyn Dolny Częstochowa Do sprzedaży dwa domy posadowione w granicy zagospodarowanej działki. Gnaszyn Dolny ulica Energetyków. Budynki do własnej aranżacji, których układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

787 000 zł164 m² 4 798,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Ema Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w Blachowni na nowym osiedlu Poziomkowa Park. Ten nowoczesny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:938 m²

749 000 zł za dwa domy. Idealne rozwiązanie dla osób szukających domu 2-rodzinnego lub budynku na działalność pod usługi itp. Dwa domy na jednej działce ok. 938m2: i dom piętrowy: ok.120m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łowicka

Parkitka,Częstochowa

1 490 000 zł132 m² 11 330,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Piękny, nowoczesny dom piętrowy na prestiżowym osiedlu Parkitka, blisko Alei Brzozowej. Rok budowy 2021, powierzchnia 131,5 m2 na działce 426 m2. Salon z dużymi oknami i wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzemińskich

Kiedrzyn,Częstochowa

665 000 zł103 m² 6 456,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż w miejscowości Częstochowa przy ul. Krzemińskich. Przedmiotem sprzedaży jest nowo wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzemińskich

Kiedrzyn,Częstochowa

565 000 zł82 m² 6 890,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiszy

Stradom,Częstochowa

1 088 000 zł210 m² 5 180,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Sprzedam dom z pięknie zaaranżowanym ogrodem przez projektanta zieleni. Działka o powierzchni 1159m2( szerokość ok.41m2), dom o powierzchni 210 m2 plus garaż dwustanowiskowy. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Tysiąclecie,Częstochowa

700 000 zł140 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 140 m2, położonego w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Elsnera 4D. Działka ma powierzchnie ok. 248 m2 z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówka,Częstochowa

848 000 zł270 m² 3 139,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 078 m²

Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, położony na wjeździe do Częstochowy. Dom funkcjonalny, zadbany i doskonale zlokalizowany - blisko węzła autostrady A1. Co najważniejsze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Grabówka,Częstochowa

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom dwurodzinny, wolnostojący, piętrowy, o powierzchni użytkowej ok. 120m2, położony na pograniczu dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrzosowiak,Częstochowa

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:636 m²

Poszukujesz wyjątkowego domu z ogromnym potencjałem, idealnego zarówno dla rodzin, jak i osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej czy wynajmowanie pomieszczeń w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Wyczerpy Górne,Częstochowa

635 000 zł113 m² 5 604,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Dom Wyczerpy Częstochowa do zamieszkania Do sprzedaży dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy Górne. Zadbany, przytulny dom do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 360 000 zł136 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Elegancki Bliźniak na Sprzedaż - 136 m Luksusu i Komfortu Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży ekskluzywnego bliźniaka o powierzchni 136 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Zawodzie,Częstochowa

359 000 zł160 m² 2 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ofertą sprzedaży jest dom dwurodzinny o powierzchni 160 mkw usytuowany na działce 900 m w dzielnicy Zawodzie. Dach pokryty papą. Okna stare drewniane Dom jest podpiwniczony. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Północ,Częstochowa

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom na Wierzchowisku gotowy do zamieszkania. Piękna działka o powierzchni 1000 m2 o ładnym kształcie 37 m szerokości. Wszystkie media: kanalizacja, prąd, woda, gaz, internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Kiedrzyn,Częstochowa

439 000 zł90 m² 4 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Jeżeli szukają Państwo jednorodzinnego domu z dużą działką zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy na obrzeżach miasta, nieruchomości pełnej potencjału aby stworzyć swoje wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 140 000 zł300 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 314 m²

Prezentujemy do sprzedaży rozłożysty dom parterowy w dzielnicy Lisiniec , okolica Jasnogórska nadający się do zamieszkania przez jedna dwie rodziny lub przeznaczony ze względu na gabaryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

520 000 zł180 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:820 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w Częstochowie w dzielnicy Dźbów w sąsiedztwie łąk z szybkim dojazdem do Centrum Częstochowy oraz do Autostrady Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Raków,Częstochowa

999 000 zł350 m² 2 854,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Ofertą sprzedaży jest duży, przepiękny dom z wyjątkowym klimatem i duszą, zjawiskowym ogrodem i podgrzewanym basenem. Dom o pow ok 350 mkw, posadowiony jest na dużej szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

855 000 zł260 m² 3 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:788 m²

Prezentujemy do sprzedaży rozłożysty dom parterowy w dzielnicy Lisiniec. Dom oferuje przestrzeń, komfort, funkcjonalność. Położony w atrakcyjnej okolicy z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 140 000 zł270 m² 4 225,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 314 m²

Prezentujemy do sprzedaży rozłożysty dom w dzialnicy Lisniec , okolica Jasnogórska nadajacy się do zamieszkania przez jedna dwie rodziny lub przeznaczony ze względu na gabaryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Kawodrza Dolna,Częstochowa

889 000 zł136 m² 6 536,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:844 m²

Piękny dom parterowy w cichej okolicy, w nowej zabudowie domów jednorodzinnych, 4 kilometry od centrum miasta. Otoczony ogrodzoną działką o powierzchni 844 m (wymiary 20,5 m x 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny duży dom wolnostojący o pow 160 mkw. Dom w dzielnicy Podjasnogórskie posadowiony na dużej działce o pow 690 m. Nieruchomość wyremontowana od podstaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta 0%! kup bez prowizji 0%! Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 160 m usytuowany na działce 690m w dzielnicy Podjasnogórska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzepakowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa

655 000 zł150 m² 4 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom W zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 150m2, powierzchni użytkowej 144,73 m2, położony na działce o powierzchni 384,50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

649 000 zł131 m² 4 963,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej na nowym Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej w Częstochowie. Dom o powierzchni użytkowej 131mkw, parter z garażem w bryle.