dowolna

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Częstochowa - Lista anonsów

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kossaka

Stradom,Częstochowa

697 333 zł184 m² 3 789,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Częstochowa przy ul. Kossaka 21, 42-200 Częstochowa o nr działki 70/1 oraz droga położona w miejscowości Częstochowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rozmarynowa

Lisiniec,Częstochowa

3 650 zł70 m² 52,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowiutki dom szeregowy lisiniec 3 pokje 2 łazienki ogród, 2xparking strych Oferuję do wynajęcia okazjonalnego nowy nowoczesny I konfortowy dom szeregowy o pow. ok 70m2, zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lisiniec,Częstochowa

599 000 zł197 m² 3 045,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Rezerwacja Dom z dużym potencjałem ulica Wręczycka Dwurodzinny lub na działalność Do sprzedaży dom wolnostojący położony w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Przestronny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Błeszno,Częstochowa

315 000 zł55 m² 5 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:520 m²

Do sprzedaży działka zabudowana domem, budynkiem gospodarczym i garażem wolno stojącym. Nieruchomość położona w dzielnicy Błeszno, w cichym i spokojnym miejscu. Dziaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

629 000 zł139 m² 4 536,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Oferta Zachęcam do zakupu pięknej szeregówki położonej przy ulicy Artyleryjskiej w dzielnicy Stadom. Budynek wybudowany w 2023r. Jest w stanie deweloperskim. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

849 000 zł195 m² 4 353,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:994 m²

Przestronny dom, niskie koszty, super okolica. Dom Częstochowa - Północ, po remoncie/rozbudowie i dociepleniu. Wyposażony w panele fotowoltaiczne (o mocy 4,13 kw ) oraz magazyn energii (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

830 000 zł164 m² 5 051,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0 % Prowizji od Kupującego! Zapraszamy serdecznie do wyj ą tkowego domu jednorodzinnego w malowniczym Stradomiu w Cz ę stochowie! To niepowtarzalna okazja, aby pozna ć t ę pi ę kn ą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nusbauma

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

950 000 zł260 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej. Wyczerpy przy ul. Nusbauma. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole,przystanki autobusowe, rozkład: - dwie piwnice parter - garaż wysoki Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

787 000 zł164 m² 4 798,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Ema Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w Blachowni na nowym osiedlu Poziomkowa Park. Ten nowoczesny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

1 250 000 zł377 m² 3 315,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam piękny dom z ogrodem o powierzchni 377m2, powierzchni użytkowej 283m2, posiadający 7 pokoi, garderobę, 2 kuchnie, 3 łazienki, taras oraz balkon z widokiem na park i Jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tatarkiewicza

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

469 000 zł90 m² 5 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:438 m²

Dom wolnostojący częstochowa wyczerpy Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni około 90 m2 położonego przy ul. Tatarkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzemińskich

Kiedrzyn,Częstochowa

665 000 zł103 m² 6 456,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż w miejscowości Częstochowa przy ul. Krzemińskich. Przedmiotem sprzedaży jest nowo wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzemińskich

Kiedrzyn,Częstochowa

565 000 zł82 m² 6 890,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

630 000 zł80 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ogłoszenie dotyczące domu jednorodzinnego na sprzedaż. Dom znajduje się w Częstochowie, dzielnica Gnaszyn, przy ulicy Jezioran 9 na działce gruntu nr 256/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiszy

Stradom,Częstochowa

1 088 000 zł210 m² 5 180,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Sprzedam dom z pięknie zaaranżowanym ogrodem przez projektanta zieleni. Działka o powierzchni 1159m2( szerokość ok.41m2), dom o powierzchni 210 m2 plus garaż dwustanowiskowy. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Tysiąclecie,Częstochowa

700 000 zł140 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 140 m2, położonego w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Elsnera 4D. Działka ma powierzchnie ok. 248 m2 z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówka,Częstochowa

848 000 zł270 m² 3 139,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 078 m²

Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, położony na wjeździe do Częstochowy. Dom funkcjonalny, zadbany i doskonale zlokalizowany - blisko węzła autostrady A1. Co najważniejsze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

629 000 zł240 m² 2 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 430 m²

Dwurodzinny Dom z Dużą Działką na Sprzedaż w Częstochowie. Z radością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży dwurodzinnego domu z dużą działką, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrzosowiak,Częstochowa

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:636 m²

Poszukujesz wyjątkowego domu z ogromnym potencjałem, idealnego zarówno dla rodzin, jak i osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej czy wynajmowanie pomieszczeń w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jezioran

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

630 000 zł80 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 300 000 zł377 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom o powierzchni 377m2, powierzchni użytkowej 283m2, posiadający 3 kondygnacje z osobnymi wejściami, dom ma 7 pokoi, garderobę, 2 kuchnie, 3 łazienki, taras oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Śródmieście,Częstochowa

3 400 000 zł1 019 m² 3 337,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Do sprzedaży połowa kamienicy, bez lokatorów, obejmująca wydzielone lokale mieszkalne i użytkowe z odrębnymi księgami wieczystymi Cena obejmuje : lokal usługowy w piwnicach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 360 000 zł136 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Elegancki Bliźniak na Sprzedaż - 136 m Luksusu i Komfortu Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży ekskluzywnego bliźniaka o powierzchni 136 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lisiniec,Częstochowa

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:657 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie, dom i itp Dom oferuje przestrzeń, komfort, funkcjonalność położony w atrakcyjnej okolicy z doskonałym dojazdem do Centrum Całość ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miłosza

Kiedrzyn,Częstochowa

1 550 000 zł179 m² 8 659,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w spokojnej okolicy dla ludzi ceniących spokoj i przestrzeń a zarazem luksus. Dom ma sporo przestrzeni wokół gdyż sąsiadujące działki sa niezabudowane i takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

520 000 zł180 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:820 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w Częstochowie w dzielnicy Dźbów w sąsiedztwie łąk z szybkim dojazdem do Centrum Częstochowy oraz do Autostrady Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Częstochowa

Zawodzie,Częstochowa

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:198 m²

Bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Częstochowa - Zawodzie. Nieruchomość zadbana. Podłogi wyłożone płytkami, sypialnia i schody - drewniane, na ścianach gładzie gipsowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Traugutta

Kiedrzyn,Częstochowa

1 080 000 zł193 m² 5 607,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany w Częstochowie na granicy osiedli Parkitka i Kiedrzyn. Informacje o nieruchomości: adres: ul. Traugutta 157 A,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Kawodrza Dolna,Częstochowa

889 000 zł136 m² 6 536,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:844 m²

Piękny dom parterowy w cichej okolicy, w nowej zabudowie domów jednorodzinnych, 4 kilometry od centrum miasta. Otoczony ogrodzoną działką o powierzchni 844 m (wymiary 20,5 m x 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

3 750 000 zł330 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Oferujemy Państwu nowoczesny dom wolnostojący w prestiżowej dzielnicy Częstochowy - Parkitka przy ulicy Poleskiej 159. Oferta jest skierowana do osób poszukujących komfortowego, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowa inwestycja Dom w zabudowie bliźniaczej, parter z poddaszem zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Stradom w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej Cena obejmuje stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

939 000 zł180 m² 5 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż duży budynek mieszkalny wolnostojący + mniejszy budynek znajdujące się w Częstochowie w dzielnicy Stradom przy ulicy Pionierów. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łanowa

Dąbie,Częstochowa

820 000 zł191 m² 4 293,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny położony na prostokątnej działce o pow. 553 m2. Dom znajduje się w spokojnym miejscu z dala od ruchliwej drogi, w dzielnicy Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hektarowa

Mirów,Częstochowa

816 000 zł100 m² 8 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 446 m²

Działka 5446m, zabudowana. Ul. Hektarowa, dzielnica Mirów. Piękna długa działka z potencjałem, dom w którym po odświeżeniu można zamieszkać, dwa małe pokoje, duży salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jastrzębia

Częstochowa,śląskie

620 000 zł160 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Szanowni Państwo. W związku z sytuacją życiową, która skłania nas do przeprowadzki do innego województwa oferujemy na sprzedaż dom, który w ostatnich latach wyremontowaliśmy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Skrzetuskiego

Stradom,Częstochowa

745 000 zł148 m² 5 035,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Nowoczesne osiedle domów ekologicznych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Zamieszkaj w domu, który oszczędza energię! Osiedle Zielone Zacisze położone jest pośród zielonych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dźbów,Częstochowa

990 000 zł450 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Oferujemy Państwu do zakupu nieruchomość w dzielnicy Kuźnica w Częstochowie. Która może pełnić rolę budynku mieszkalnego lub komercyjnego - pokoje pod wynajem Powierzchnia budynku około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zabrzańska

Lisiniec,Częstochowa

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Częstochowie, dzielnica Lisiniec. Dom wybudowany na działce o powierzchni 257 m2 w 2005 r, powierzchnia domu 120 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 370 000 zł384 m² 3 567,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Do sprzedania dom architekta wg. indywidualnego projektu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej dzielnicy z daleka od ruchliwych dróg. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w dzielnicy Stradom Częstochowa, przy ulicy asfaltowej, na dużej działce ogrodzonej płotem drewnianym z dwoma bramami wjazdowymi Dom o ponadczasowej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ludowa

Kiedrzyn,Częstochowa

1 550 000 zł163 m² 9 509,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:769 m²

Sprzedam dom mieszkalny O pow.UŻYTKOWEJ 163MKW,ZNAJDUJĄCY SIĘ W CZĘSTOCHOWIE UL.LUDOWA,DZIELNICA KIEDRZYN,STOJĄCY NA DZIAŁCE 769 MKW,DOM ZAMIESZKANY OD 1998R,POSIADAJĄCY OGRZEWANIE.