dowolna

Domy w centrum Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

186 ogłoszeń

469 000 zł327 m² 1 434,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom na Zawodziu, blisko Centrum Handlowego przy ul. Drogowców (agata, carrefour, tesco) z szybkim wyjazdem na trasę. Powierzchnia: 327 m2, wszystkie media. Pełne podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony dobrze skomunikowanej dzielnicy Stradom, w pobliżu ulicy Piastowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 000 zł92,34 m² 7 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 92 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Kiedrzyn ul. Sucharskiego. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,28 m² 9 921,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Nowa inwestycja deweloperska w Częstochowie w prestiżowej dzielnicy Północ. Na sprzedaż oferujemy 11 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

930 000 zł178,57 m² 5 208,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Częstochowie przy ulicy Białostockiej 85a. Styl, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł200 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200 m , położony w Wierzchowisku, na działce o powierzchni 1500 m . Budynek z lat 90-tych otoczony jest przejrzystym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112 m² 6 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowy Dom , nowoczesna rozwiązania - dostępne od zaraz. Dom w stanie deweloperskim w zabudowie Bliźniaczej usytuowany na urokliwej działce blisko centrum Częstochowy. W cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej Częstochowie. Ten przestronny dom o powierzchni 250 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,28 m² 5 624,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 124,28 m , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Północ w Częstochowie! Inwestycja Aleja Lawendowa Północ to 11.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł188 m² 4 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący, parterowy, z garażem 2-stanowiskowym w bryle budynku, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Dźbów przy ul. Kopalnianej. Nowoczesna, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł211,62 m² 9 356,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:891 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni powierzchnia całkowitej ok 211,62 m2. Znajduje się na zamkniętym osiedlu w miejscowości Częstochowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł130 m² 10 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Green House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy segment w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Kościelnej w dzielnicy Stradom w Częstochowie. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł408,10 m² 3 185,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 996 m²

Wyjatkowa nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość malowniczo położona w Częstochowie w dzielnicy Grabówka. Na działce o powierzchni blisko 3000 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł600 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:571 m²

Oferujemy do sprzedania ciekawą nieruchomość w samym centrum Częstochowy obejmujący dom wolnostojący z lat 1959 60 z dobudowna częścia komercyjną w latach 90tych. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:651 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dwa domy o powierzchni użytkowej 100 m2 i 92 m2, znajdujące się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Usytuowane na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mirów,Częstochowa

780 000 zł118 m² 6 610,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ema Nieruchomości prezentuje n sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne zlokalizowane w spokojnej i zielonej części miasta Częstochowa, dzielnica Mirów. Inwestycja skierowana jest do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 200 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Do sprzedaży dwie sąsiadujące ze sobą kamienice w centrum o łącznej powierzchni mieszkalnej ok 1200mkw obejmujące 26 lokali mieszkalnych : - 11 mieszkań jest wolnych i 1 lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł155 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom, którego szukasz dostępny tylko teraz! Prestiżowa Parkitka | 155 m + 50 m poddasza (zaadaptowane na pokój) | 378 m działki Szukasz eleganckiego, komfortowego i gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Północ,Częstochowa

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom szeregowy z ogrodem i poddaszem Częstochowa, andersa Powierzchnia użytkowa: 106 m (+ użytkowe poddasze) Powierzchnia działki: ok. 140 m Liczba pokoi: 5 Łazienki: 2 Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł230 m² 2 386,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:741 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy willowej Grabówka w Częstochowie. Nieruchomość w standardzie podstawowym - idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie, dzielnica Podjasnogórska. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wolnostojący dom piętrowy o powierzchni użytkowej ok. 130 m (całkowitej ok. 200 m ), położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł137,40 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie, z ogrodem i garażem - na spokojnym osiedlu z doskonałym dojazdem do centrum. Lokalizacja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł265 m² 2 981,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom z potencjałem na sprzedaż - ul. Rydza-Śmigłego, częstochowa Pow. użytkowa: 194 m | Pow. całkowita: 265 m | Działka: 700 m Dodatkowy pawilon z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł193 m² 7 248,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Na sprzedaż bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych dzielnic Częstochowy - Lisiniec. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

461 000 zł90,75 m² 5 146,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowo wybudowanego domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż zlokalizowanego w atrakcyjnej okolicy, przy ulicy Wiolinowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 970 m²

Opis oferty Zapraszam do zakupu domu jednopiętrowego, podpiwniczonego, za lat 70 w kształcie kwadratu, z niezależną klatką schodową co przekłada się na bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł150,48 m² 5 774,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom W zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 150,48m2 , położony na działce o powierzchni 321m2 , zlokalizowany w dzielnicy grabówka. Budynek-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie bliźniak W stanie deweloperskim- ostatni dom na osiedlu Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł246 m² 6 300,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 106 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 246m2 ( powierzchnia całkowita 311,20 m2) , posadowiony na działce o powierzchni 2106 m2 , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł90,75 m² 5 289,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Dom jednorodzinny W dzielnicy grabówka. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni ok 311 m2 w Częstochowie. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 91.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 050 zł477,10 m² 2 096,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,28 m² 9 037,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom w zabudowie Szeregowej przy ulicy Rozmarynowej w Częstochowie gotowy do zamieszkania! Inwestycja mieści się w Częstochowie - miejscu zacisznym i ustronnym, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł232,50 m² 5 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 232,5m2 (powierzchnia całkowita 248,1 m2) znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Śródmieście,Częstochowa

1 600 000 zł510 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż wydzielona połowa kamienicy z własna ksiega wieczystą zlokalizowana w samym sercu miasta, w doskonałej lokalizacji o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł85 m² 7 988,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Dom na sprzedaż Częstochowa, ul. Kmicica - nowy dom wolnostojący, stan deweloperski, 85 m , działka 485 m ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Stradom,Częstochowa

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż dom położony w bardzo dobrej lokalizacji - dzielnica Stradom , przy ulicy Kościelnej. Nieruchomość doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania , jak i pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł131,95 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.