dowolna

Domy z balkonem Częstochowa - Baza ogłoszeń sprzedaży i wynajmu

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Rynek pierwotny

869 000 zł150,48 m² 5 774,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej, usytuowane w cieszącej się dużym zainteresowaniem dzielnicy Grabówka.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, dwupiętrowy dom o powierzchni około 150 m , położony na działce o wielkości 1000 m , zaledwie 4 minuty od centrum Częstochowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom piętrowy o powierzchni około 140 m z dużym poddaszem to potencjalnie wspaniała nieruchomość, która czeka na remont i personalizację. Ten przestronny dom ma wiele możliwości, aby.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:618 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni użytkowej 275 mkw, położonego w urokliwej dzielnicy Grabówka przy ul. Świętego Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 290 000 zł293,90 m² 4 389,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w Częstochowie przy ul. Koniecpolskiej 14. Nr działek: 75/9, 74/6, obręb Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł315 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:763 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż przestronny piętrowy dom położony w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 225.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł164,34 m² 2 586,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 164m , zlokalizowany przy ul. Tatarkiewicza w dzielnicy Wyczerpy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,28 m² 9 921,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Nowa inwestycja deweloperska w Częstochowie w prestiżowej dzielnicy Północ. Na sprzedaż oferujemy 11 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł178,57 m² 5 208,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Częstochowie przy ulicy Białostockiej 85a. Styl, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Częstochowie, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wolnostojący dom piętrowy o powierzchni użytkowej ok. 130 m (całkowitej ok. 200 m ), położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 050 zł477,10 m² 2 096,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Śródmieście,Częstochowa

1 600 000 zł510 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż wydzielona połowa kamienicy z własna ksiega wieczystą zlokalizowana w samym sercu miasta, w doskonałej lokalizacji o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Na sprzedaż: dom mieszkalny z lokalem usługowym i dochodowym najemcą - sklepem Żabka! Lokalizacja: wyczerpy, ul. Rędzińska Powierzchnia użytkowa domu: ok. 130 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł700 m² 1 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje luksusową rezydencje z prywatnym basenem i strefą spa w spokojnej części Częstochowy. Całość o powierzchni około 700 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 000 zł137 m² 5 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. św. Brata Alberta. (Nr działki 10/9,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

730 000 zł221,70 m² 3 292,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Pirotechników. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:953 m²

Manufaktura Nieruchomości przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 130 m (200m2 powierzchni całkowitej), położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

770 000 zł139 m² 5 539,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bliźniaka w dzielnicy Stradom. Dom położony na działce o powierzchni 390 m2. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tysiąclecie,Częstochowa

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:218 m²

Nieruchomości oferuje do sprzedaży bezczynszowy dom z garażem dla rodziny z dziećmi, w spokojnej części Tysiąclecia. To atrakcyjny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lisiniec,Częstochowa

760 000 zł257 m² 2 957,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

-dom dzielnica lisiniec- do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 181 mkw ( powierzchnia całkowita 257mkw) zmodernizowany o architekturze typu "kostka", położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Częstochowa, lisiniec, ul. Tarnowska - dom z działką - sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi : - dom piętrowy z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Grabówka,Częstochowa

995 000 zł180 m² 5 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Wolnostojący dom na ładnej działce plus duża hala. Tylko U nas. Wyjątkowa okazja zakupu wolnostojącego domu w spokojnej, willowej części częstochowskiego osiedla. Dom o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

920 000 zł179 m² 5 152,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

625 000 zł179 m² 3 136,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Mirów,Częstochowa

5 500 zł280 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę wynajmu komfortowego, wolnostojącego domu położonego w Częstochowie przy ul. Hektarowej 69 (dzielnica Mirów). Numer działki: 5/6, obręb 199.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rędzińska

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

800 000 zł390 m² 2 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Częstochowa - Wyczerpy, do sprzedania dwa domy w cenie jednego. Okazja! do sprzedaży dwa domy W cenie jednego! Do sprzedania dwa domy z pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:457 m²

Częstochowa, stradom, ul. Jana Zamoyskiego, połowa domu z działką na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy sprzedaż połowy domu na pierwszym piętrze gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówka,Częstochowa

680 000 zł220 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:953 m²

Częstochowa, grabówka, dom na sprzedaż. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Częstochowie w dzielnicy Grabówka. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 220 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tczewska

Lisiniec,Częstochowa

2 280 000 zł299 m² 7 625,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż generujący duży dochód - wyjątkowy - 7-pokojowy dom w prestiżowej lokalizacji. Dom na Lisińcu - idealny dla wieloosobowej rodziny lub firmy, która chce mieć siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawodzie,Częstochowa

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - Częstochowa, ul. Sporna Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w Częstochowie zabudowana budynkiem mieszkalnym o łącznej powierzchni ok. 170.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Częstochowa / Wyczerpy, dom na wynajem dla pracowników, dla firmy. Oferujemy Państwu do wynajmu jeden poziom domu na piętrze z osobnym wejściem, w dzielnicy Wyczerpy. Dom o powierzchni 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

730 000 zł139 m² 5 251,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bliźniaka w dzielnicy Stradom. Nieruchomość zostanie doprowadzona do stanu deweloperskiego! Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lisiniec,Częstochowa

700 000 zł152 m² 4 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do wprowadzenia, położony w cenionej i spokojnej dzielnicy Lisiniec. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Miasto,Częstochowa

10 800 000 zł1 864 m² 5 793,53 zł/m²