dowolna

Domy z garażem Częstochowa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

216 ogłoszeń

1 390 000 zł130 m² 10 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Green House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy segment w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Kościelnej w dzielnicy Stradom w Częstochowie. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł280 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu szeregowego w dzielnicy Tysiąclecie. Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Lisiniec. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchnię użytkową 168,9m (pow. całkowita: 190m2) i położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł232,50 m² 5 569,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękny, zadbany dom w dzielnicy Wrzosowisk o powierzchni 232,5 m2 na działce o powierzchni 685 m2. Dom dwupiętrowy, składa się: parter: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:951 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący 170 m z potencjałem inwestycyjnym - Częstochowa, ul. Rędzińska cena do negocjacji - idealna inwestycja pod wynajem lub prowadzenie działalności! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł235 m² 4 680,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 157 m2 (powierzchnia całkowita 235 m2) znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł150 m² 3 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 825 m²

Wyjątkowa oferta! Dwa domy jednorodzinne na jednej działce idealne dla rodziny wielopokoleniowej, inwestora lub pod wynajem z działką o powierzchni 1825m2 Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Neo Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Kiedrzyn. Dom w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Położony jest na działce 807 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł270 m² 2 737,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:768 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie do wykończenia, zlokalizowany w spokojnej części Częstochowy przy ul. Chłopskiej. Nieruchomość została przygotowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł135 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem na dużej działce- idealny dla rodziny jak również pod inwestycję! Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 135m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł152 m² 4 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Częstochowy przy ul. Kosów. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 152 m (ok. 144.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł126,85 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym osiedlu w dzielnicy Północ. Pozwolenie na użytkowanie już jest!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak o powierzchni 141 m kw. cena 799.000 tys. Strony świata :wschód, zachód, południe. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: parter Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł196,04 m² 3 055,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:492 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 196,04 m2 , o powierzchni użytkowej 134,61 m2, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Częstochowie dzielnica Kawodrza Górna. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł230 m² 2 386,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:741 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy willowej Grabówka w Częstochowie. Nieruchomość w standardzie podstawowym - idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

972 000 zł177 m² 5 491,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:934 m²

Oferujemy do sprzedaży przytulny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150m2 (powierzchnia całkowita 177m2) , położony w dzielnicy Podjasnogórska. Budynek z 1997 roku , zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł145,95 m² 5 275,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: marzysz o idealnej przestrzeni dla swojej rodziny? Ta nieruchomość jest na wyciągnięcie ręki! Na sprzedaż nowy Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł125 m² 8 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Przytulny dom do wprowadzenia na obrzeżach częstochowy - miejscowość biała ładnie zagospodarowana działka cicha I spokojna okolica dom tani W utrzymaniu ,założona fotowoltaika na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Lisiniec,Częstochowa

879 000 zł180 m² 4 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący, położony w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Uwaga! Możliwość zamiany na komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł204,91 m² 1 449,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:590 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka w trakcie budowy, zlokalizowanego w Rędzinach przy ulicy Gruszowej. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł205 m² 34,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

DO wynajęcia atrakcyjny dom wolnostojący na osiedlu słonecznym W częstochowie Oferuje do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 205 m2 położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł126,85 m² 5 478,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych. Biuro nieruchomości Expander prezentuje na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł150,48 m² 5 648,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

| na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej usytuowany na Grabówce, w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie zieleni oraz domków jednorodzinnych. Położenie blisko lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł108,28 m² 4 054,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w Częstochowie, w dzielnicy Stadom. Dom o powierzchni użytkowej 108,28m położony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł177,10 m² 5 364,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

***** rezerwacja ***** Oferta dostępna tylko w wgn Agencja Nieruchomości! Szukasz domu w zacisznym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł131,95 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

0% - Opis nieruchomości: brak podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Częstochowie, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic - Parkitka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł170,87 m² 6 730,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:934 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o pow. 170,87 m2 na działce o pow. 934 m2 w dzielnicy Północ. Cena dotyczy stanu deweloperskiego. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł85 m² 7 988,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Dom na sprzedaż Częstochowa, ul. Kmicica - nowy dom wolnostojący, stan deweloperski, 85 m , działka 485 m ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:681 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn. Na działce o powierzchni 681 m2 posadowiony jest dom jedno rodzinny oraz garaż murowany Działka ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł300 m² 2 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu, usytuowanego przy ul. Gminnej w Częstochowie (dzielnica Grabówka). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł140 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 917 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom Bliźniak o łącznej powierzchni 140 m2, znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Błeszno przy ulicy Bugajskiej. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł360 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom bliźniak w bardzo dobrej lokalizacji w Częstochowie, dzielnica Lisiniec. Duża działka, wymiary to ok. 180 m x 26 m, powierzchnia: 4600 mkw. Możliwy wjazd z dwóch stron. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł260 m² 12 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 260 m2 z garażem, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Parkitka. Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Częstochowa, lisiniec, ul. Tarnowska - dom z działką - sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi : - dom piętrowy z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:648 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w Częstochowie, w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Wodzickiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł187 m² 4 192,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 737 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na działce ok 3737 m 784 000 zł Na sprzedaż nieruchomość w spokojnej, kameralnej części Częstochowy przy ul. Komornickiej, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Północ Częstochowa prezentuje: - oferta 0% prowizji - - Na sprzedaż Dom Twoich Marzeń! Nieruchomość o powierzchni 220m , zlokalizowana w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł304,90 m² 2 082,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w Częstochowie, w dzielnicy Śródmieście. Dom ma powierzchnię użytkową 240m. Położony jest na działce na działce o powierzchni 704m.