dowolna

Domy z kominkiem Częstochowa - Lista ofert sprzedaży i najmu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marka

Podjasnogórska,Częstochowa

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Dom w zabudowie szeregowej, położony w dzielnicy Podjasnogórskiej w Częstochowie, przy ulicy św.Marka. Dom usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lisiniec,Częstochowa

2 280 000 zł300 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Lisiniec. Wybudowany z pustaka w 2009 roku, posadowiony na działce 1200 mkw. Składa się z piwnicy, parteru, piętra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lisiniec,Częstochowa

650 000 zł140 m² 4 645,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 079 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Niepowtarzalną ofertę nieruchomości dla osób, które marzą o życiu w sercu natury. Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spadochroniarzy

Stradom,Częstochowa

350 000 zł170 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w Częstochowie przy ulicy Spadochroniarzy, dzielnica Stradom. Na działce o powierzchni ok 730m2 usytuowany jest dom wolnostojący, zamieszkały, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Częstochowa

920 000 zł390 m² 2 358,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Częstochowa - Wyczerpy, do sprzedania dwa domy w cenie jednego. Okazja! do sprzedaży dwa domy W cenie jednego! Do sprzedania dwa domy z pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mirów,Częstochowa

769 000 zł162 m² 4 746,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zastanawiasz się, czy da się mieszkać blisko centrum, a jednocześnie marzysz o spokoju pośród przyrody? Ten dom to idealne połączenie miejskiej wygody i bliskości natury! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Doskonała propozycja dla osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skalna

Częstochowa,śląskie

990 000 zł177 m² 5 590,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferta dostępna tylko w wgn Agencja Nieruchomości! Szukasz domu w zacisznym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

560 000 zł90 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:42 219 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: jeśli marzysz o własnym domu w zielonej, spokojnej okolicy z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

1 150 000 zł283 m² 4 063,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam funkcjonalny dom z ogrodem o powierzchni użytkowej 283m2, posiadający 3 kondygnacje z osobnymi wejściami, dom ma 7 pokoi, garderobę, 2 kuchnie, 3 łazienki, taras oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

1 850 000 zł243 m² 7 610,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:993 m²

Neo Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę nowoczesnego domu w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Wyczerpy! Ten wyjątkowy dom został zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Podjasnogórska,Częstochowa

1 060 000 zł315 m² 3 365,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:763 m²

Neo Nieruchomości prezentuje przestronny i funkcjonalny dom, idealny dla dwóch rodzin lub osób poszukujących przestrzeni do życia i prowadzenia działalności gospodarczej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kaczorowska

Zawodzie,Częstochowa

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Budynek z kamienia i cegly nadaje się do kapitalnego remontu lub rozbiórki. Wszystkie media.Jeden wasciciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mirów,Częstochowa

2 290 000 zł285 m² 8 035,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Zapraszamy do odkrycia tego uroczego, samodzielnie stojącego domu w urokliwej lokalizacji, która zachwyci Państwa spektakularnym widokiem. Bajeczny dom wolnostojący w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Kiedrzyn,Częstochowa

720 000 zł295 m² 2 440,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Ofertą sprzedaży jest duży dom w dzielnicy Kiedrzyn , zbudowany z pustaka o pow 180 mkw plus piwnica około 80 mkw. Dom składa się z 5 pokoi ,przestronnej kwadratowej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

548 000 zł200 m² 2 744,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

***** rezerwacja oferty ***** Częstochowa, lisiniec, dom na sprzedaż. Marzysz o przestronnym domu w doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie i Twojej rodziny! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 499 999 zł299 m² 5 016,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Dom położony w spokojnej i malowniczej okolicy, w sąsiedztwie Lasu Aniołowskiego. Działka: ok. 1200 m2, zadbana, z licznymi drzewami i krzewami Powierzchnia domu: ok. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kiedrzyn,Częstochowa

719 000 zł93 m² 7 731,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Kiedrzyn. Dom usytuowany jest w miejscu blisko przyrody, jednocześnie super skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówka,Częstochowa

1 750 000 zł231 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:28 610 m²

Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, komfortowego domu położonego w urokliwej dzielnicy Grabówka. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

577 000 zł103 m² 5 601,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:593 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego w zacisznej i malowniczej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dźbowska

Stradom,Częstochowa

1 800 000 zł338 m² 5 325,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 403 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wraz z budynkami handlowo - usługowymi, znajdujących się przy ulicy Dźbowskiej 4 w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

739 000 zł137 m² 5 394,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Neo Nieruchomości przedstawia dom jednorodzinny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w dzielnicy Stradom. Dom o powierzchni około 137 mkw, składa się z parteru, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

739 000 zł137 m² 5 394,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Manufakltura Nieruchomości prezentuje komfortowy dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 453 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

750 000 zł215 m² 3 488,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

739 000 zł137 m² 5 394,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam dom w dzielnicy Stradom. Nieruchomość położona w pobliżu szkoły , przedszkola , przystanków autobusowych oraz sklepów. Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia wnętrz. Bardzo dobrze położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. - rok budowy 2019. - powierzchnia 160 m2. - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

659 999 zł240 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Powierzchnia domu 240m / Działka 260m Parter: - salon z tarasem - Kuchnia - Łazienka Piętro: - sypialnia z balkonem - Sypialnia - Sypialnia - Łazienka Poddasze użytkowe - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Błeszno,Częstochowa

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:301 m²

Neo Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę budynku mieszkalnego jednorodzinnego posadowionego na działce w bezpośrednim sąsiedztwie dk-1 oraz ul. Długiej wjazd na działkę z obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żyrardowska

Lisiniec,Częstochowa

548 000 zł200 m² 2 744,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Częstochowa, lisiniec, dom na sprzedaż. Marzysz o przestronnym domu w doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie i Twojej rodziny! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

689 999 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bełchatowska

Lisiniec,Częstochowa

869 000 zł180 m² 4 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:866 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej znajdującego się w Częstochowie przy ul. Bełchatowskiej. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

750 000 zł215 m² 3 488,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jagiellońska

Wrzosowiak,Częstochowa

1 199 000 zł248 m² 4 842,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom na działce 2.000 m2 przy ulicy Jagiellońskiej Częstochowa - Wrzosowiak Do sprzedaży: - dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, o pow. użytkowej 247,60 m2 - w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Ostatni Grosz,Częstochowa

450 000 zł240 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:464 m²

Oferujemy do sprzedania 100% kamienicy o pow 240 mkw na działce o pow 464mkw w dzielnicy Ostatni Grosz , Kamienica niepodpiwniczona ,posiada 4 lokale mieszkalne : dwa o pow 42 mkw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

548 000 zł200 m² 2 744,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

750 000 zł215 m² 3 488,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kiedrzyn,Częstochowa

689 000 zł218 m² 3 160,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:930 m²

Neo Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w dzielnicy Kiedrzyn. Wybudowany w 1979 roku z pustaka ceramicznego. Dom składa się z: - piwnicy; - parteru (kuchnia, 3 pokoje, łazienka); -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Flisacka

Grabówka,Częstochowa

1 850 000 zł895 m² 2 067,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż położonego w prestiżowej dzielnicy Grabówka w Częstochowie przy ulicy Flisackiej 5a. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

570 000 zł240 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Częstochowa, wyczerpy, ul. Warszawska, dom (bliźniak) na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 160 m2, całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

1 399 000 zł280 m² 4 996,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

Komfortowy dom wolnostojący z 2022 roku, piętrowy, położony w dzielnicy Błeszno, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie bryła budynku.