dowolna

Domy z pustaka Częstochowa - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

129 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stradom,Częstochowa

449 000 zł135 m² 3 329,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej. Nieruchomość położona w spokojnej , pełnej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 1-piętrowy dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Lisiniec. Na parterze znajduje się: - oddzielna kuchnia, - salon z kominkiem połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

665 000 zł147 m² 4 534,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Umowa na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

900 000 zł408 m² 2 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Trzykondygnacyjny dom o pow.użytkowej 188m2, i 94m2 w przyziemiu w dzielnicy Grabówka. Położony na dużej działce o pow. 2921m2 szerokiej 28m, w pięknej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

489 000 zł142 m² 3 443,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Oferta na wyłączność! Budynek w zabudowie bliźniaczej. Cena dotyczy jednej sztuki. Do sprzedaży połowa bliźniaka o pow. 141,99 m.kw. położony w Częstochowie, dzielnica Stradom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 900 000 zł284 m² 6 690,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Komfortowy dom wolnostojący z 2019 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w dzielnicy Parkitka, w cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

600 000 zł153 m² 3 322,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Umowa na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja deweloperska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podbipięty

Stradom,Częstochowa

489 000 zł142 m² 3 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

665 000 zł147 m² 4 534,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

620 000 zł250 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Przestronny dom w doskonałej lokalizacji. Dom w zabudowie szeregowej położony w dzielnicy Tysiąclecie wśród zabudowy jedno rodzinnej. Budynek pochodzi z 1966 roku, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Północ

Północ,Częstochowa

770 000 zł209 m² 3 681,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 144mkw z pojedyńczym garażem w bryle, położony na działce o powierzchni 410mkw. Dom realizowany jest na podstawie projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Północ

Północ,Częstochowa

2 100 000 zł526 m² 3 992,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaży Willę w dzielnicy Północ. Nieruchomość wybudowana w roku 2000, na działce o pow. 864m2. Dom o powierzchni 526 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

609 000 zł200 m² 3 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje atrakcyjny dom, gotowy do wprowadzenia, o pow. użytkowej 149 m2, położony na działce o pow. 678 m2. Dom piętrowy, wybudowany z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

665 000 zł147 m² 4 534,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tysiąclecie,Częstochowa

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, w dzielnicy Tysiąclecie. Dom położony na działce o powierzchni 272 metrów kwadratowych, w bardzo spokojnym sąsiedztwie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Parkitka,Częstochowa

795 000 zł154 m² 5 153,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny w bardzo spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy Parkitka w Częstochowie. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Parkitka,Częstochowa

795 000 zł154 m² 5 154,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

665 000 zł147 m² 4 534,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Parkitka,Częstochowa

750 000 zł154 m² 4 877,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, na nowo powstającym Osiedlu Słoneczne Tarasy Etap II, w dzielnicy Parkitka. Metraż działki: 227 metrów kwadratowych. Powierzchnia ogrodu: 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rząsawa

Rząsawa,Częstochowa

530 000 zł170 m² 3 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 170 m usytuowany na działce 900 m w dzielnicy Rząsawy. Dom zbudowany został w 1997r. z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyczerpy Dolne

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

770 000 zł160 m² 4 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:723 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z najnowszej inwestycji Zielone Wyczerpy, zlokalizowany w Częstochowie, dzielnica Wyczerpy Dolne. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Komfortowy dom typu bliźniak z 2021 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w dzielnicy Stradom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

695 000 zł130 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z najnowszej inwestycji, zlokalizowany w Częstochowie, dzielnica Północ. Segment B o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rząsawa

Rząsawa,Częstochowa

530 000 zł115 m² 4 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 115 m w dzielnicy Rząsawy. Nieruchomość położona jest na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

858 900 zł240 m² 3 578,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący o pow. całkowitej 240 m2 (pow. użytkowa 188,60 m2) zlokalizowany w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyczerpy Dolne

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

770 000 zł160 m² 4 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rząsawa

Rząsawa,Częstochowa

799 800 zł150 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 705 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje dom parterowy o powierzchni ok. 150 m2, znajdujący się w Częstochowie, dzielnica Rząsawy. Usytuowany na działce o powierzchni 1705 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyczerpy Dolne

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

670 000 zł160 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyczerpy Dolne

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

1 110 000 zł261 m² 4 256,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:788 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 208,70 m2 (powierzchnia całkowita 260,80 m2), znajdujący się w Częstochowie, dzielnica Lisiniec. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyczerpy Dolne

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

700 000 zł160 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyczerpy Dolne

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

670 000 zł160 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyczerpy Dolne

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyczerpy Dolne

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

469 000 zł90 m² 5 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący o powierzchni 90 m2, znajdujący się w Częstochowie, dzielnica Kiedrzyn. Usytuowany na działce o powierzchni 1560 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

695 000 zł130 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł72 m² 4 513,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni 72mkw położony na działce wielkości 1565mkw w Częstochowie. Na skład domu wchodzą: dwa przestronne pokoje, duża i ustawna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Północ,Częstochowa

890 000 zł172 m² 5 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny, w zabudowie wolnostojącej, znajdujący się w Dzielnicy Północ, w spokojnej i cichej , pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 240 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie. Usytuowany na działce o pow.