dowolna

Domy z tarasem Częstochowa - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na wynajem Częstochowa, ok. 70 m Do wynajęcia przytulny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej około 70 m , położony w spokojnej części Częstochowy. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł312 m² 221,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:312 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domku rekreacyjnego położonego na terenie rod Gwarek przy ul. Mirowskiej 107/133 w Częstochowie. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł124 m² 3 782,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości ep przedstawia ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Częstochowie, w dzielnicy Dźbów. Dom posiada założoną Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł232 m² 5 366,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Ofertą sprzedaży jest rewelacyjnie położony dom o pow 232 mkw. Składa się z - 4 sypialni każda o pow około 25 mkw - salonu z kominkiem i wyjściem na taras - dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

530 000 zł68,50 m² 7 737,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Dobrze rozplanowany, wykończony materiałami najwyższej jakości dom szeregowy z ogrodem w stanie deweloperskim - pompa ciepła z instalacjami grzewczymi w cenie. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Grabówka,Częstochowa

1 290 000 zł187,60 m² 6 876,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny położony w dzielnicy Grabówka przy ul. Gminnej. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z poddaszem użytkowym ma powierzchni 187,60m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 000 zł80,40 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz domu w zabudowie szeregowej z ogródkiem. Oferta sprzedaży domów w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w dzielnicy Parkitka przy ul. Westerplatte/ Małopolska.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Dom ma powierzchnię użytkową 152m i położony jest na działce o pow. 685m. Garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł182,74 m² 4 651,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny dom parterowy z garażem idealny dla rodziny, gotowy do komfortowego życia Na sprzedaż funkcjonalny i przemyślany dom parterowy o powierzchni użytkowej ok. 182,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, dwupiętrowy dom o powierzchni około 150 m , położony na działce o wielkości 1000 m , zaledwie 4 minuty od centrum Częstochowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł287,70 m² 5 213,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:857 m²

Doskonale położny budynek mieszkalny. Doskonała propozycja inwestycyjna gdyż w budynek może funkcjonować jako dwa samodzielne lokale mieszkalne. Budynek z 1997 r. Budynek wykonany został jako.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rezerwacja- biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w Huta Stara A w gminie Poczesna. Działka budowlana 900 m2. Na działce murowany budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle Kiedrzyn to 20 domów w zabudowie bliźniaczej, które oferują nowoczesność, ekologię i wygodę, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł110 m² 4 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Twój nowy dom w Częstochowie - Wyczerpy - tylko dwie części Bliźniaka! Szukasz nowoczesnego funkcjonalnego domu w Częstochowie , ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł287,58 m² 3 303,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 337 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Częstochowie, przy ul. Krzemińskich w dzielnicy Kiedrzyn. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Raków,Częstochowa

1 295 000 zł232,50 m² 5 569,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Na sprzedaż: przestronny dom z ogrodem w spokojnej okolicy - Raków Zachód Powierzchnia użytkowa: 232,5 m **powierzchnia działki: 685 m2 Rok budowy: 2003 Lokalizacja: częstochowa, raków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł93,50 m² 8 556,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ema Nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkową ofertę - nowy dom w zabudowie szeregowej, który został w pełni wykończony i wyposażony, dzięki czemu możesz zamieszkać od razu,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:438 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż przytulny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 90 m , zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Częstochowy - Wyczerpy Aniołów.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 190 m²

Powierzchnia domu: 130 m Powierzchnia działki: 3190 m (2 działki po 1595 m ) Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2016 Typ domu: wolnostojący, parterowy Stan: do zamieszkania Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł128,65 m² 4 889,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom W zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 128,65 m2 , położony na działce o powierzchni 454 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Gnaszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Lisiniec,Częstochowa

1 080 000 zł150,83 m² 7 160,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Neo Nieruchomości o feruje na sprzedaż domy w wyjątkowym miejscu na Osiedlu Legnicka , jest to doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują inwestycji z myślą o przyszłości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł82,73 m² 4 809,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Krzemińskich (dzielnica Kiedrzyn). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł320 m² 7 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny, przestronny dom w Częstochowie, w dzielnicy Mirów. Dom o powierzchni użytkowej 280m (powierzchnia całkowita 320m ) usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł183,92 m² 5 709 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Tu zaczyna się codzienne szczęście Twojej rodziny - dom z ogrodem w dzielnicy Stradom. Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, dzieci bawiące się w ogrodzie i dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,28 m² 9 921,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Nowa inwestycja deweloperska w Częstochowie w prestiżowej dzielnicy Północ. Na sprzedaż oferujemy 11 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł240 m² 3 579,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Biuro ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu z zabudowaniami gospodarczymi, położonego w malowniczej dzielnicy Grabówka.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł622 m² 303,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:622 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny położony na działce o powierzchni 633 m , w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Częstochowy. Aktualna powierzchnia budynku wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112 m² 6 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowy Dom , nowoczesna rozwiązania - dostępne od zaraz. Dom w stanie deweloperskim w zabudowie Bliźniaczej usytuowany na urokliwej działce blisko centrum Częstochowy. W cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Częstochowie, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej Częstochowie. Ten przestronny dom o powierzchni 250 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,28 m² 5 624,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 124,28 m , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Północ w Częstochowie! Inwestycja Aleja Lawendowa Północ to 11.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł211,62 m² 9 356,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:891 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni powierzchnia całkowitej ok 211,62 m2. Znajduje się na zamkniętym osiedlu w miejscowości Częstochowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł408,10 m² 3 185,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 996 m²

Wyjatkowa nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość malowniczo położona w Częstochowie w dzielnicy Grabówka. Na działce o powierzchni blisko 3000 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 300 zł89 m² 7 553,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Parkitka. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł155 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom, którego szukasz dostępny tylko teraz! Prestiżowa Parkitka | 155 m + 50 m poddasza (zaadaptowane na pokój) | 378 m działki Szukasz eleganckiego, komfortowego i gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie, dzielnica Podjasnogórska. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł265 m² 2 981,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom z potencjałem na sprzedaż - ul. Rydza-Śmigłego, częstochowa Pow. użytkowa: 194 m | Pow. całkowita: 265 m | Działka: 700 m Dodatkowy pawilon z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł193 m² 7 248,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Na sprzedaż bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych dzielnic Częstochowy - Lisiniec. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł300 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje dom przy ulicy Tartakowej, dzielnica Tysiąclecie. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1780 m2, na której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł362 m² 2 679,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Tysiąclecie Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej około 220 m , położony na działce 550 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł150,48 m² 5 774,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom W zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 150,48m2 , położony na działce o powierzchni 321m2 , zlokalizowany w dzielnicy grabówka. Budynek-.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij