dowolna

Mieszkania Częstochowa Częstochówka-Parkitka

231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

231 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

225 000 zł61 m² 3 688 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-4 o pow 61m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie bardzo ustawne i zadbane. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

225 000 zł56 m² 4 017 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na Parkitce 56 metrów na pierwszym piętrze w bloku. Dwa duże pokoje na południe.Piękne drewniane okna w kolorze średniego brązu. Nowe nie używane parkiety na podłogach.Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

198 000 zł55 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcielibyśmy zaoferować państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym wybudowanym w 1992 roku. W pokojach podłoga panelowa natomiast ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

288 000 zł76 m² 3 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe na czwartym piętrze w bloku w dzielnicy Parkitka. Na pierwszym poziomie jest łazienka z wc, narożną wanną i umywalką w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

269 000 zł66 m² 4 075,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-4 usytuowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym ocieplonym i otynkowanym w cichej i spokojnej dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

247 000 zł74 m² 3 337,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chciałbym przedstawić państwu dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami na ostatnim piętrze w ocieplonym i otynkowanym bloku. Na pierwszym poziomie znajdują się dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

132 000 zł37 m² 3 567,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chciałbym przedstawić państwu przestronne jednopokojowe mieszkanie z dużym balkonem mieszczące się na wysokim parterze w bloku z 2003 roku. W pokoju podłoga panelowa, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

232 000 zł65 m² 3 569,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie o ładnym rozkładzie z dużym przedpokojem zabudowanym szafami, łazienka po niedawnym remoncie , kuchnia ustawna w kwadracie (w cenie meble kuchnenne wraz z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 400 zł72 m² 19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu M4 o powierzchni 72 m2 w nowym bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie po remoncie, pomieszczenia słoneczne i przestronne. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe i bardzo ladne bloki mieszkalne na ulicy wysockiego. Mieszkania o powierzchni 70.7 mq do tego taras 29.0 mq. Mieszkanie posiada wyposazony salon z aneksem kuchennym, laziene z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

290 000 zł53 m² 5 471 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w nowym bloku. Mieszkanie na parterze, klatka zamykana- domofon.Dwa pokoje, duzy salon, sypialnia z garderobą, duży balkon, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

199 000 zł62 m² 3 209,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Uwaga!okazja! nowa niższa cena! Sprzedam M4 na Parkitce w bloku czteropiętrowym na 1 piętrze. 62 m2, kuchnia w zabudowie, duży salon, balkon, piwnica. Mieszkanie ciepłe i widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 usytuowane na 2 piętrze w bloku trzypiętrowym ocieplonym i otynkowanym w cichej i spokojnej dzielnicy parkitka. W skład mieszkania wchodzą dwa widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

240 000 zł58 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Brylantowe osiedle mieści się w jednej z najatrakcyjniejszych i najlepiej rozwijających się dzielnic Częstochowy (parkitka). Lokalizacja Brylantowego osiedla zapewni Państwu spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

138 000 zł37 m² 3 729,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

257 000 zł74 m² 3 472,97 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

790 zł33 m² 23,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w podstawowym standarcie dla mało wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

289 000 zł77 m² 3 753,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standarcie, z kuchnią otwartą na salon .Pokoje ustawne z salonu piękny widok na panorame miasta i Jasną Górę , w przepokoju otwartym na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 800 zł77 m² 23,38 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

luksusowe mieszkanie wraz z miejscem garażowym w hali pod budynkiem ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

260 000 zł66 m² 3 922,16 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie w nowym bloku z cegły z własnym ogrzewaniem gazowym ( junkers dwufunkcyjny) w modnej dzielnicy na Parkitce Powierzchnia mieszkania w podłodze wynosi 70mkw , faktyczna ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 700 zł86 m² 19,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie dwupoziomowe położone w dzielnicy Parkitka. Stan mieszkania bardzo dobry: w pokojach na ścianach tynk strukturalny, na podłogach deska barlinecka oraz wykładzina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

330 000 zł86 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Częstochowy położone na trzecim piętrze. Lokal składa się z: pokoju, przedpokoju, garderoby, kuchni, łazienki z natryskiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

199 000 zł73 m² 2 726,03 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

mieszkanie onadnym rozkładzie , dwustronne , przznaczone do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie częsciowo umeblowane, w razie potrzeby właściciel może umeblować całkowicie nazór nad oferta poś nr lic 550

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 500 zł72 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja , ładne mieszkanie Oferujemy do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

500 zł34 m² 14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka , mieszkanie odświeżone , na ścianach tapety, na podłogach panele. Mieszkanie wolne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

290 000 zł72 m² 4 027 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja , ładne mieszkanie Oferujemy do sprzedaży duże, przestronne mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w dzielnicy Parkitka. Niewątpliwym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 200 zł57 m² 21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga nowa oferta na rynku! Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie na poddaszu zlokalizowane w bloku z cegły w dzielnicy Parkitka. Salon z balkonem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

330 000 zł65 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie do pilnej sprzedaży! Trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze bloku, usytuowanego w sąsiedztwie Alei Brzóz. Blok wybudowany w technologi tradycyjnej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Parkitka, przy ulicy Okulickiego w ocieplonym IV piętrowym bloku. W bloku jest domofon. Mieszkanie, typu M 3 ma 56 m2 oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio! Nowe, atrakcyjnie wykończone, 80-metrowe mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią , zlokalizowane na parterze w nowym 4-kondygnacyjnym budynku (oddane w 2009r) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, śliczne mieszkanie o bardzo wysokim standardzie do wynajecia od zaraz. Parkitka, mieszkanie o powierzchni 60,19 m2, umeblowane, polożone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

62 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam M4 na Parkitce w Częstochowie - 62 m2, 1 piętro. Duży salon, balkon, osobna łazienka i wc. Kuchnia w zabudowie. W pobliżu liczne punkty usługowo - handlowe. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

550 zł65 m² 8,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 3 pokojowym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowocześnie urządzone. Do dyspozycji kuchnia, internet, kablówka, piwnica. Dogodny dojazd do uczelni i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

250 zł68 m² 3,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój jednoosobowy w pełni wyposażony w dwa tapczany ,szafę,biurko,dywan.Kuchnia umeblowana z kuchenką gazową,narożnikiem, stołem,lodówką (sztućce ,talerze).Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

xxxxxxxxxx yyyyyyyyyyyyyyyyy mmmmmmmmmmmmmmm ccccccccccccccc lllllllll kkkkkkkkkk ooooooooooooooo nnnnnnnnnnnn

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe, atrakcyjnie wykończone, 80-metrowe mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią , zlokalizowane na parterze w nowym 4-kondygnacyjnym budynku (oddane w 2009r) przy ul. Małopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mazowiecka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 300 zł68 m² 19,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Piękne mieszkanie 2 pokoje,duża kuchnia i łazienka plus dodatkowa sypialnia na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

240 000 zł56 m² 4 285 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dzielnicy Parkitka o pow. 56 m2, usytuowane na II piętrze w bloku. Klatka schodowa czysta, domofon. Układ pomieszczeń: przedpokój - na podłodze glazura, ściany gipsówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bialska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

260 000 zł56 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie jest wykończone komfortowo, toaleta i łazienka są osobno - gustownie wykończone (kabina prysznicowa i wanna), kuchnia połączona jest z pokojem gościnnym (całkowicie jest.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Częstochowa, Częstochówka-Parkitka