dowolna

Mieszkania Częstochowa Częstochówka-Parkitka

231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

231 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme M3 55M I piętro z garażem .Nowy blok 2008r Parkitka ul.Mościckiego,nowe meble,sprzęt AGD-zmywarka Cena 1600zł od zaraz  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 200 zł61 m² 19,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe,metraż: 61 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym.Blok znajduje się w cichej,zielonej okolicy blisko centrum PARKITKA.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szajnowicza-Iwanowa

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 600 zł72 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Salon z aneksem kuchennym i balkonem, 2 sypialnie, osobne wc, do ceny należy doliczyć liczniki, tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe M3, 2 pokoje, kuchnia, łazienka + garderoba, niskie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy blok z zamkniętym terenem i parkingiem. Mieszkanie nowe, urządzone z własnym "ogródkiem"- ok. 20 m kw przylegające do mieszkania. Kuchnia z meblami, zmywarką, piekarnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

1 450 zł54 m² 26,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka, telewizor

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m2.Mieszkanie jest położone na osiedlu Parkitka,które znajduje sie blisko centrum. Cicha ,spokojna okolica,dużo zieleni.Blisko przystanek autobusowy.Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wysockiego

Parkitka,Częstochowa

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym bloku w spokojnej dzielnicy Parkitka. Około 10 minut drogi na nogach do Politechniki Częstochowskiej. Mieszkanie umeblowane. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym pietrze o wysokim standardzie,stan bardzo dobry, z widokiem na Jasną Góre, dużo zieleni, okolica spokojna, komunikacja mpk - kilka autobusow- 300 m przystanek. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bez pośredników mieszkanie w nowym bloku o wysokim standarcie.Eleganckie nowe osiedle przy Aleji Brzóz,ul.Mazowiecka.Okolica bardzo ładna i bezpieczna.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

267 300 zł60 m² 4 455 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Możliwość zakupienia wraz z mieszkaniem garażu znajdującego się na osiedlu w odległości 100m od budynku w cenie 30000,-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

1 200 zł61 m² 19,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

61m2,wysoki standard,w pełni wyposażone,bezpośrednio,1200zl m-c,blisko ścisłego centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzynowicza

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

900 zł60 m² 15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu, w okolicy marketu obi, blok jest ogrodzony. Mieszkanie jest częściowo umeblowane ( tzn. umeblowana jest kuchnia oraz w jednym z pokoi jest duza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe M3+garderoba, urządzone, duży balkon, niskie oplaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 200 zł61 m² 19,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

61m2,luksusowo,1200zl,bezposrednio i bardzo blisko centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bialska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

418 000 zł88 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

miszkanie bardzo funkcjonalne, piwnica, możliwość garażu, balkon, taras z widokiem na Jasna Góra. Miszkanie posiada garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

1 200 zł61 m² 19,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

61m2,luksusowo,bezpośrednio,bardzo blisko centrum,cena 1200zl/m-c,  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie częściowo umeblowane z jedną łazienką i osobną ubikacją.Internet.Blok ocieplony.Bardzo dobra lokalizacja i dojazd .Niedaleko od ścisłego centrum .W pobliżu liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

245 000 zł56 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie typu M3 o pow. 56m ,zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy parkitka.Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,jest ciepłe ,blok zbudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

288 000 zł73 m² 3 945,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne mieszkanie w ocieplonym bloku na osiedlu Parkitka. Cztery pokoje, duża kuchnia, łazienka, osobno wc. Bardzo duży balkon z widokiem na Jasną Górę. Nieduża wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

298 000 zł80 m² 3 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne i ustawne mieszkanie w ocieplonym 4-piętrowym bloku na 1 piętrze. Cztery pokoje, duża kuchnia, łazienka, osobno wc, bardzo duży balkon z widokiem na Jasną Górę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

258 000 zł64 m² 4 031,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na Parkitce łazienka i ubikacja po remoncie (wanna + kabina prysznicowa) wszędzie gipsówki na podłogachw pokojach panele w przedpokojach i kuchni płytki, okna nowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 400 zł46 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z ogródkiem.Nowe osiedle w Częstochowie PROWADZI Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA Częstochowa,osiedle Parkitka ,ul.Poleska. O mieszkaniu Lokal ok 46m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł69 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokoje do wynajęcia Parkitka Aleja Brzóz. Mieszkanie mieści się na II piętrze trzypiętrowego apartamentowca w Alei Brzóz. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Częstochowa, Częstochówka-Parkitka

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij