dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 025 ogłoszeń

Rynek pierwotny

579 000 zł67,30 m² 8 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe jeszcze niezamieszkałę mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym Cena : 579 000, 00 pln To idealna okazja, aby zamieszkać w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej dzielnicy Parkitka! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej 66. Mieszkanie położone na 10 piętrze. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv od strony.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,44 m² 7 283,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Sułkowskiego. Pełna własność o powierzchni 31,44 m2 wraz z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

460 000 zł48,94 m² 9 399,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - wysoki parter, kameralna inwestycja ul. Mazowiecka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Ofertą sprzedaży jest przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowane w wieżowcu przy Armii Krajowej 66 - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł81 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowy apartament częstochowa Al. N.M.P Idealny: - do zamieszkania - pod wynajem - na kancelarię, biuro - gabinety lekarski, kosmetyczny itp Lokal o powierzchni ok. 81m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

409 900 zł54,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

- ldealna propozycja pod biuro, kancelarię lub wynajem długoterminowy ze względu na prestiżową lokalizację i parter." OKAZJA! 3 pokoje | 54 m | centrum | Parter | parking | od zaraz Na.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł30,15 m² 7 562,19 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie po remoncie z balkonem typu loggia 30,15 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,15 m, położone na 4. piętrze w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

275 500 zł46 m² 5 989,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

M3 przy uczelniach | idealne pod inwestycję lub pierwsze mieszkanie | Częstochowa, armii Krajowej Są lokalizacje, które pracują na siebie - to jedna z nich. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w Częstochowie, w dzielnicy Raków przy ul. Sempołowskiej, na 3 piętrze w bloku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 683 zł35,47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł83,50 m² 5 508,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 83,5 m2 położonego na parterze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do wprowadzenia, a może pod najem. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie z dobrą opcją inwestycyjną jako najem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum ? Ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość znajduję się w dzielnicy Trzech Wieszczów. W pobliżu punkty handlowo usługowe , przychodnia, przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł29,50 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 29,5 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nałkowskiej. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 600 zł73,36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone w nowym budownictwie przy ul. Małopolskiej w Częstochowie. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 75 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. Okulickiego - w prestiżowej, spokojnej części miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 195 zł44,85 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Mazowiecka w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokojowe Parkitka Oferuję na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m wraz z tarasem 25m 2 oraz balkonem 12 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,62 m² 8 255,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania przy ul. Makuszyńskiego, w dzielnicy Północ. Mieszkanie na parterze, o powierzchni 66,62 m2, składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 38 m położonego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 480 zł71,81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł73,80 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (2 sypialnie , aneks z kuchnią) o powierzchni 73,8m2. Lokal położony na drugim piętrze , czteropiętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł85 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem komfortowe mieszkanie w apartamentowcu w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone na 4, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50,51 m² 6 315,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój) o powierzchni 50,51 m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 300 zł55,13 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Brzozowym w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż M3 55 m2 (60 m2 po podłodze) z dużym balkonem i piwnicą Parkitka, częstochowa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 55,1 m2 (ok. 60 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł51,83 m² 4 919,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na drugim pietrze w bloku dwupiętrowym. Budynek mieszkalny przy ul.Plac Bohaterów Getta 7a położony jest na "zamkniętym" dziedzińcu ekranowanym od strony ul.Warszawskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł119,30 m² 5 859,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w Centrum Częstochowy z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,5m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Orlik Ruckemanna w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania czteropokojowego. Oferta sprzedaży mieszkania czteropokojowego do własnej aranżacji o wielu możliwościach. Nieruchomość w cichej, zielonej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: wyjątkowy, luksusowy apartament 85 m z dwoma tarasami Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 85 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł27,50 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie ( z możliwością przerobienia na 2 pokoje), w zielonej i malowniczej dzielnicy jaką jest Północ, budynek zlokalizowany przy ul. Baczyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł52 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krasińskiego - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w bloku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł52,40 m² 5 324,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji W dzielnicy tysiąclecie W częstochowie. Świetna lokalizacja! niedaleko centrum handlowe, promenada czesława niemena oraz uczelnie wyższe. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł34,10 m² 7 478,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie M2 o powierzchni 34,1m zlokalizowane w zielonej dzielnicy Północ przy ulicy Bronisława Czecha, usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł69,53 m² 8 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 69,53m. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowym, wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł41,60 m² 6 129,81 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe gotowe do zamieszkania położone na 5. piętrze w zadbanym wiezowcu po termomoderniazacji. Lokal składa się z: dwóch ustawnych, niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,40 m² 7 614,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie po remoncie z wnęką znajdujące się na czwartym piętrze w wieżowcu Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,60 m² 7 320,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Północy.Piętro drugie. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ, jednostka C,ul.Witosa 8 OPIS NIERUCHOMOŚCI Przestronne, odnowione mieszkanie.