dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

240 000 zł60 m² 3 993 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w dzielnicy Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość przeznaczona do remontu lub odświeżenia. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Częstochowa

255 000 zł44 m² 5 795 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam serdecznie do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania M3 o pow. 44 m2 w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym z balkonem. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł46 m² 6 196 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46 m2 na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym, dzielnica Tysiąclecie. W mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym zlokalizowanym w dzielnicy Północ, jednostka "C". Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

297 500 zł53 m² 5 563 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Parkitka tuż obok "alei Brzozowej" w Częstochowie! Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

289 000 zł46 m² 6 228,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż M3 o pow. 46,40 m2 w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Słowackiego. Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum a jednocześnie otoczone budynkami dzięki czemu jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie na sprzedaż 2 pokojowe o pow. 38 m2 na III piętrze w bloku IV piętrowym, w dzielnicy Tysiąclecie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Promenada, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

785 000 zł103 m² 7 621,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania luksusowy apartament w sercu Częstochowy, w bardzo dobrej lokalizacji. Położenie w centrum, blisko Alei N.M.P zapewniając jednocześnie komfort przebywania z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

248 000 zł45 m² 5 548,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-3 położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Obr. Westerplatte, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie po remoncie, o powierzchni 44,7 m2. Na ścianach gładzie gipsowe, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

190 000 zł34 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 4. piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku, położonym w dzielnicy Północ. Stan bardzo dobry - do zamieszkania! Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Raków

Raków,Częstochowa

222 000 zł58 m² 3 827,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego w dzielnicy Raków. Powierzchnia nieruchomości to 58 m2 składają się na nią 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czecha

Częstochowa,śląskie

229 000 zł44 m² 5 181 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Serdecznie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Północy na parterze czteropiętrowego bloku otoczonego zielenią o pow. 44,20m2. Nieruchomość skład się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romera

Tysiąclecie,Częstochowa

176 000 zł39 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokojowe o pow. 39,20 m2 na parterze w dzielnicy Tysiąclecie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Promenada, szkoła, przedszkole, sklepy, komunikacja miejska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

173 000 zł32 m² 5 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje Państwu przytulną kawalerkę na parterze w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie składa się ze słonecznego pokoju, kuchni oraz łazienki. Na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

234 000 zł40 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie Z wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia, nie wymaga nakładów! widok Z okien na jasną górę! Atrakcyjne, rozkładowe, ustawne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Podjasnogórska. Powierzchnia nieruchomości to 48 m2 składa się na nią salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

275 000 zł46 m² 5 997,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze - 45,85 mkw. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Tysiąclecia przy ul. Nałkowskiej -dwa niezależne pokoje - z większego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

109 000 zł22 m² 4 879,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka w kamienicy na I piętrze w dzielnicy Ostatni Grosz. Nowe instalacje, okna pcv. Idealne na wynajem. W kamienicy jest wspólnota. Niski czynsz, z funduszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Parkitka,Częstochowa

188 000 zł35 m² 5 402,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do odświeżenia, lub niewielkiego remontu Zapraszamy do zakupu mieszkania typu M2, zlokalizowanego w dzielnicy Parkitka, przy ul. Wysockiego Mieszkanie o powierzchni 34,80m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

480 000 zł127 m² 3 779,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

480 000 zł do negocjacji Piękne, stylowe mieszkanie 127m2 przy ulicy Kopernika, 4 pokoje, parking, ogród. Powierzchnia 127m2- wysoki parter- 4 pokoje, każdy z osobnym wejściem z dużego holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Częstochowa,śląskie

247 000 zł69 m² 3 579,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o pow. 69 m2 w bardzo dobrej cenie. Jeżeli szukasz mieszkania 4-pokojowego to jest to mieszkanie dla Ciebie. 4 pokoje , ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

254 000 zł65 m² 3 889,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne mieszkanie , ustawna kuchnia, duże pokoje, osobna toaleta! Biuro nieruchomości Newbox oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,3 m2 na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Trzech Wieszczów. Powierzchnia nieruchomości to 47 m2 składa się na nią kuchnia w kwadracie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

189 000 zł35 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 35m2 usytuowana na parterze w czteropiętrowym bloku, położonym w dzielnicy Parkitka. Rozkład mieszkania: duży pokój z balkonem, widna kuchnia, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Śródmieście,Częstochowa

345 000 zł74 m² 4 662,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po remoncie , w zadbanej kamienicy w samym centrum miasta. Parking zamykany na pilota na tyłach kamienicy. Kuchnia otwarta na salon, dwa oddzielne pokoje, oraz łazienka z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

280 000 zł57 m² 4 920,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia mieszkanie trzypokojowe w Centrum. Położone jest w na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym. Posiada trzy przestronne pokoje, dużą kuchnię, toaletę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

284 000 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Newbox oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m2 na parterze w bloku czteropiętrowym zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

252 000 zł62 m² 4 064,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 , położone na 3 piętrze w 4 - piętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie trzystronne, pokoje w ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

300 000 zł75 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Prezentuję państwu piękne mieszkanie na sprzedaż, mieszczące się w dzielnicy Wyczerpy, w Częstochowie. Lokal znajduje się na I piętrze IV-piętrowego bloku z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Częstochowa,śląskie

316 030 zł57 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność, przedstawić Państwu do sprzedaży, ostatnie apartamenty , które zostaną oddane w 2021 roku. Zdjęcia w ofercie są poglądowe, przedstawiony apartament o metrażu 57,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

367 500 zł61 m² 5 995 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie umeblowane do zamieszkania od zaraz. Po generalnym remoncie (w okresie 2018-2020), według projektu w nowoczesnym stylu. Realizacja w wysokim standardzie nadającym ekskluzywny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

280 000 zł57 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem typu loggia, usytuowane na 7. piętrze w ocieplonym bloku 10-piętrowym, położonym w centrum Częstochowy. Mieszkanie z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

220 000 zł49 m² 4 510,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o pow. użytkowej 48,78 m2, 2 pokojowe, z kuchnią otwartą na salon i łazienką w trakcie remontu generalnego. Standard deweloperski. Wymienione wszystkie instalacje, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

235 000 zł44 m² 5 341 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w dzielnicy Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość po remoncie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

310 000 zł63 m² 4 920,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na Północy w jednostce "D". Powierzchnia nieruchomości to 63 m2 składa się na nią duży salon, 2 sypialnie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł57 m² 5 175,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe na parterze. Mieszkanie rozkładowe, z trzema ustawnymi pokojami, łazienką oraz kuchnią z meblami w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

259 000 zł52 m² 4 980,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w cichej okolicy. Mieszkanie położone na osiedlu Północ, w sąsiedztwie lasu. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tysiąclecie,Częstochowa

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, 2 pokojowe o pow. 46 m2, na I piętrze w dzielnicy Tysiąclecie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Promenada, szkoła, przedszkole, sklepy, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

389 000 zł65 m² 5 966,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku, położonym w dzielnicy Parkitka. Stan mieszkania - do wprowadzenia! Mieszkanie w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

170 000 zł32 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie na parterze, dostępne od ręki! Atrakcyjne, ustawne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

109 000 zł22 m² 4 954,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka w kamienicy na I piętrze w dzielnicy Ostatni Grosz. Pow. ok. 22 m2. Mieszkanie przeszło generalny remont: ściany karton gips, na podłodze panele i płytki.