dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

99 000 zł36 m² 2 781 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mamy dla Państwa mieszkanie na sprzedaż w Częstochowie ma Zawodziu. Mieszkanie M-3 o powierzchni 35,6 m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. S.M Metalurg. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

167 000 zł64 m² 2 609 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie M4, o powierzchni użytkowej 64m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, w dzielnicy Tysiąclecie. Położenie nieruchomości: południe-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mamy dla Państwa świetne mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Stary Rynek. Mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 40 m2 na parterze w 3 piętrowym Teren wokoło bloku zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Północ,Częstochowa

259 000 zł65 m² 3 985 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż w Częstochowie w dzielnicy Północ. Mieszkanie posiada metraż użytkowy 64,70 m2, usytuowane jest na 2 pietrze. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Raków,Częstochowa

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam dla Państwa bardzo fajne mieszkanie M3 + wnęka w Częstochowie w dzielnicy Raków. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie - gotowe do zamieszkania od zaraz. Usytuowane jest na trzecim (3).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

220 000 zł54 m² 4 074 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy mieszkanie M4, 54m2 z balkonem, w dzielnicy Śródmieście. Położenie wschód - zachód - północ. 3 pokoje. Ściany - gładź gipsowa. Podłogi: łazienka i przedpokój - płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Północ,Częstochowa

189 000 zł73 m² 2 589 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie M5 o powierzchni użytkowej 73m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, w dzielnicy Północ. Lokal mieszkalny posiada ksiege wieczystą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

125 000 zł38 m² 3 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam, mamy dla Państwa piękne mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 37,34 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

195 000 zł66 m² 2 955 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mamy dla Państwa świetne mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 56,13 m2 na 11 piętrze w 11 piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

129 000 zł40 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Witam, mamy dla Państwa świetne mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 39,20 m2 na 4 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

325 000 zł68 m² 4 779 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam dla Państwa świetne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Zawodzie - Dąbie w Częstochowie. Mieszkanie ma powierzchnię 68 m2 + piwnica 6 m2, znajduje się na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

175 000 zł70 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam dla Państwa świetne 3 pokojowe mieszkanie w Częstochowie. Mieszkanie M-4 o powierzchni 70 m2 na pierwszym pietrze w Centrum. Blok jest ocieplony, odświeżony. Powierzchnia : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

110 000 zł30 m² 3 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, mamy dla Państwa piękne mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie M-2 o powierzchni 30 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Blok jest ocieplony, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

169 000 zł70 m² 2 414 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu przestronne mieszkanie M4 na sprzedaż , o powierzchni użytkowej 70m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym, w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

144 900 zł45 m² 3 220 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo przyjazne mieszkanie M3, o powierzchni użytkowej 45m2, zlokalizowane na piątym piętrze w wieżowcu. Dwa ustawne przestronne pokoje na których jest gładź gipsowa. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

167 000 zł43 m² 3 884 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mamy dla Państwa piękne mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie M-3 o powierzchni 43 m2 na 4 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu. Wieżowiec ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Północ,Częstochowa

280 000 zł73 m² 3 836 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, mamy dla Państwa piękne mieszkanie w Częstochowie na osiedlu Północ. Mieszkanie M-5 o powierzchni 73 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Bardzo dobra lokalizacja ,blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Raków,Częstochowa

133 000 zł51 m² 2 598 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mamy dla Państwa mieszkanie w Częstochowie na osiedlu Raków. Mieszkanie M-3 o powierzchni 51,2 m2 na 9 piętrze w bloku są 2 windy. .Bardzo dobra lokalizacja ,blisko sklepy , apteki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Raków,Częstochowa

180 000 zł65 m² 2 769 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam dla Państwa świetne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków w Częstochowie. Mieszkanie ma powierzchnię 65 m2 , znajduje się na parterze bloku czteropiętrowym. Balkon zabudowany co nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

176 000 zł57 m² 3 088 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mamy dla Państwa świetne mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie M-4 o powierzchni użytkowej 57 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku, z domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

170 000 zł53 m² 3 208 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam dla Państwa świetnie mieszkanie w centrum miasta Częstochowy, dzielnica Śródmieście. Mieszkanie posiada jeszcze piwnice i schowek na tym samym piętrze co mieszkanie, za windą. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

183 000 zł55 m² 3 327 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy piękne przytulne mieszkanie na Tysiąclecie M4 o powierzchni 55m2, zlokalizowane na siódmym piętrze w wieżowcu. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon bądź jadalnie w zależności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, mamy dla Państwa świetne mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie M-2 o powierzchni użytkowej 35 m2 na parterze w 4 piętrowym bloku z domofonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

115 000 zł50 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie M3 o powierzchni 50m2 , na trzecim piętrze w bloku. Położenie północ-południe , czynsz miesięczny 430zł.Dzielnica Raków , ulica Prusa. Cena 115 000pln do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

180 000 zł63 m² 2 857 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie M4 o powierzchni 63m2 na sprzedaż zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, na Północy w jednostce ,d''. Trzy pokoje ustawne, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

220 000 zł53 m² 4 128 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne mieszkanie M4, o powierzchni użytkowej 53,3m2, zlokalizowane na czwartym piętrze, w wieżowcu dziesięciopiętrowym. Dodatkowym atutem jest balkon, na którym zmieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

379 000 zł70 m² 5 414 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Witam, mam dla Państwa świetną ofertę mieszkania na sprzedaż w Częstochowie w dzielnicy Parkitka. Na sprzedaż duże,przestronne wyposażone mieszkanie położone w spokojnej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

209 000 zł67 m² 3 119 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Witam, mam dla Państwa świetne 4 pokojowe mieszkanie w Częstochowie, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie M-4 o powierzchni 67 m2, na 9 piętrze w centrum miasta. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

165 000 zł64 m² 2 586 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam dla Państwa super ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 63,8 m2 w Częstochowie - dzielnica tysiąclecie. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze. Blok został ocieplony, nowa elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

160 000 zł57 m² 2 807 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcemy przedstawić Państwu mieszkanie M4 o powierzchni użytkowej 57m2, zlokalizowane na 3 piętrze w bloku, czteropiętrowym w dzielnicy Ostatni Grosz. Położenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

185 000 zł58 m² 3 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam,Mam dla Państwa mieszkanie na sprzedaż w Częstochowie w dzielnicy Trzech Wieszczy. Lokal o powierzchni 58m2. Położenie mieszkania to Wschód- zachód. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Północ,Częstochowa

193 000 zł52 m² 3 712 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mamy dla Państwa piękne mieszkanie w Częstochowie na osiedlu Północ. Mieszkanie M-5 o powierzchni 52 m2 na 4 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu. Bardzo dobra lokalizacja ,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

108 000 zł33 m² 3 273 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie M2 o powierzchni użytkowej 33m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, w dzielnicy Wrzosowiak. Lokal mieszkalny przynależy do spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie położone w centrum Częstochowy! Mieszkanie znajduje się na VII piętrze w budynku wielorodzinnym X piętrowym, budynek po ociepleniu i pomalowaniu, odświeżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

230 000 zł61 m² 3 743 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam dla Państwa świetne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Częstochowy, na Al. Kościuszki, przy skrzyżowaniu z Al nmp. Mieszkanie ma powierzchnię 61,44 m2, znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

97 000 zł32 m² 3 031 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie o powierzchni użytkowej 32m2, zlokalizowane na piątym piętrze, w wieżowcu, w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal mieszkalny posiada księgę wieczystą. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Raków,Częstochowa

89 000 zł40 m² 2 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam dla Państwa do sprzedania dużą kawalerkę o powierzchni 40,1 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków. Mieszkanie posiada Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

198 000 zł62 m² 3 194 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy państwu do zaoferowania M-4 duże przestronne trzypokojowe mieszkanie na Tysiącleciu o powierzchni 62m2, położone na trzecim piętrze w wieżowcu. Stolarka okienna plastikowa pcv. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

178 000 zł60 m² 2 972 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam dla Państwa do sprzedania mieszkanie o powierzchni 59,9m2 w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi. W mieszkaniu znajduje sie rowniez balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

125 000 zł35 m² 3 571 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Państwa przygotowaną świetną propozycje mieszkania w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie M-3 o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na parterze w bloku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

97 900 zł34 m² 2 879 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1-pokojowe przestronne mieszkanie usytuowane na III piętrze w bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą:  -1 pokój, -kuchnia,  -przedpokój, .