dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

165 000 zł64 m² 2 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M-4, o powierzchni 63 mkw , położone na parterze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie składa się z dużego salonu w fajną wnęką, dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

92 000 zł33 m² 2 787,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie jednopokojowe położone w bloku dzielnicy Północ. Ze względu na spory metraż i układ, możliwe przerobienie na ciekawe dwa pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

178 000 zł70 m² 2 542,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M-4 w dzielnicy Raków-Zachód na piątym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie rozkładowe. W pokojach na podłogach gumolit, ściany malowane. W kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

140 000 zł62 m² 2 240 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,5 mkw położone na wysokim parterze. Pokoje duże ustawne, na podłogach parkiet , na ścianach tapety. Kuchnia widna bez zabudowy z płytkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

159 000 zł56 m² 2 839,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania mieszkanie typu M-4 o powierzchni 56 mkw na trzecim piętrze w bloku. Pokoje ustawne, na podłogach ładny parkiet, ściany malowane. Kuchnia widna i ustawna w prostokącie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

208 000 zł73 m² 2 849,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże i bardzo ustawne mieszkanie do remontu położone w bloku w dzielnicy Północ. Cztery pokoje, kuchnia, łazienka, osobno wc, przestronny holl. Układ pozwala na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

174 000 zł50 m² 3 480 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części dzielnicy centrum, blisko ul Dąbrowskiego. Dwa osobne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wanną. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

129 000 zł45 m² 2 862,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie dwupokojowe położone w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe z nasłonecznieniem północ, południe. Duża, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! Do sprzedaży przytulne mieszkanie trzypokojowe, położone w ocieplonym bloku dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkania składa się z przechodniego salonu, dwóch sypialni, niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

125 000 zł46 m² 2 710,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie położone w bloku w dzielnicy centrum w pobliżu dworca pkp. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

399 000 zł108 m² 3 708,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne i ciekawie wykończone mieszkanie w mdm-ie w dzielnicy Północ. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

95 000 zł29 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie w bloku na trzecim pietrze w dzielnicy Tysiąclecie. Ściany malowane, na podłogach panele i płytki ceramiczne. Łazienka w ładnych płytkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

167 000 zł67 m² 2 497,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, duże mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,86mkw w bloku w dzielnicy Raków. Pokoje jasne, ustawne. Na podłogach panele, ściany malowane, podwieszane sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Częstochowa,śląskie

135 000 zł42 m² 3 196,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, położone na parterze bloku z cegły przy ul Szymanowskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie rok temu - wymieniono wszystkie instalacja, wykonano nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

128 000 zł49 m² 2 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne duże M-3 o powierzchni 49 m2 na 2 piętrze w dzielnicy Raków. Nieruchomość składa się z dwóch dużych ustawnych pokoji w jednym z nich balkon, ładna duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

135 000 zł42 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 , położone w ścisłym centrum miasta na przeciwko Cinema City. Dwa ustawne pokoje. W salonie balkon od strony podwórka. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

169 000 zł56 m² 3 017,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie dwupokojowe, położone w czteropiętrowym bloku dzielnicy Parkitka. Mieszkanie bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

88 000 zł33 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-2 na trzecim piętrze w bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanko przytulne z bardzo ustawnym pokojem w prostokącie, na podłodze wykładzina dywanowa, ściany pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

128 000 zł53 m² 2 415,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na ósmym piętrze w dzielnicy Ostatni Grosz. Powierzchnia 53mkw. W dużym pokoju ściany malowane, na podłodze lentex. Małe pokoje malowane oraz tapeta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

175 000 zł58 m² 2 991,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 północ cena 175 tyś Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58,5 m2 położonego w dzielnicy Północ. Lokal znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

169 000 zł54 m² 3 141,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Trzech - Wieszczów pow. 53,80 m kw. usytuowane na 4 piętrze w bloku. Dwóch lokatorów na piętrze , domofon , klatka czysta, zadbana. Nowe okna Pcv ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

92 000 zł38 m² 2 391,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe (pokój z aneksem kuchennym i sypialnia) o powierzchni 38,47 mkw. Pierwsze piętro w budynku czteropiętrowym. Czynsz około 300 złotych, ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

155 000 zł47 m² 3 297,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie typu M-3, położone przy ul Sobieskiego w 3 piętrowym bloku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz hollu. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

174 000 zł52 m² 3 346,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dzielnicy Północ trzypokojowe pow. 52 m kw. 2 piętro w bloku czteropiętrowym -blisko promenady. Okna Pcv , balkon , układ okien północ-południe. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

198 000 zł66 m² 3 018,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne M-4 północ Pow. 65,60 m kw , 4 piętro w bloku czteropiętrowym. Dwóch lokatorów na piętrze , klatka czysta , zadbana. Mieszkanie położone w jednostce C. Układ okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

265 000 zł74 m² 3 581,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta wstrzymana do 18.12.2014r. Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74.8 m2 położone w dzielnicy Parkitka , przy markecie OBI. Na dole przestronna kuchnia w zabudowie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

84 500 zł34 m² 2 476,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam - kawalerka częstochowa - raków - m2 Sprzedam duże, słoneczne, funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Raków, ul. Łukasińskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Wrzosowiak pow. 53 m kw. 2 piętro w bloku trzypiętrowym. Nowy blok z 2006 r ,trzech lokatorów na piętrze ,klatka czysta, zadbana , domofon.