dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

163 000 zł51 m² 3 196,08 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO pilnej sprzedaży W nowej niższej cenie! nowocześnie wykończone mieszkanie położone w dzielnicy Północ, w bloku siedmiopiętrowym na 5 piętrze. Na mieszkanie składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły. Mieszkanie podstawowym standaedzie. Okna drewniane starego typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

170 000 zł51 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie w dobrej lokalizacji! Zadbane mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku po termomodernizacji .Trzy ustawne pokoje w tym jeden z wyjściem na balkon,łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wręczycka

Lisiniec,Częstochowa

117 600 zł29 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Tylko 4000 zł Z vat / 1m2 Polecamy jednopokojowe o powierzchniach użytkowych: 29,40mkw i 36,90mkw , usytuowane w nowoczesnym bloku na parterze w dzielnicy Lisiniec przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

97 000 zł38 m² 2 526,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w odnoionym bloku , klatka schodowa świeżo pomalowana , niedaleko parking , w poblizu uczelnie , sklepy , dobra komunikacja z centrum okna zakwalifikowane do wymiany na 2013r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

125 000 zł43 m² 2 906,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania dwupokojowego położonego w dzielnicy Błeszno, w wieżowcu na dziewiątym piętrze. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania. Kuchnia jest oddzielna, z mozliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

195 000 zł66 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe na trzecim piętrze w bloku 3-piętrowym z poddaszem w dzielnicy Wyczerpy. W kuchni na podłodze płytki, zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

179 000 zł59 m² 3 033,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Dwustronny układ pomieszczeń, do każdego pokoju oraz kuchni prowadzi osobne wejście. Widna duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Dwustronny rozkład pomieszczeń, do każdego pomieszczenia prowadzi osobne wejście. W pokojach podłoga panelowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

134 000 zł48 m² 2 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO pilnej sprzedaży! Doskonałe w kredycie "rodzina na Swoim" mieszkanie mieszczące się w bloku czteropiętrowym na czwartym piętrze na osiedlu Północ przy Promenadzie Czesława Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

108 000 zł36 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie bardzo słoneczne , duża kwadraowa kuchnia -meble zostają w cenie , duża , wygodna łazienka , zadbana klatka schodowa zmiana 2012-11-27

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

96 500 zł38 m² 2 573,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tysiąclecie , pierwsze piętro -blok! Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji , położone na pierwszym piętrze odnowionego i ocieplonego bloku. Powierzchnia 37,7 m 2 to widny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

224 000 zł56 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko 4000 zł Z vat / 1m2 dwupokojowe mieszkania W stanie deweloperskim Polecamy dwupokojowe mieszkania o powierzchniach użytkowych: 56mkw , 47,5mkw i 44 mkw. Budynek posiada centralnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

118 000 zł38 m² 3 105,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z oknem balkonowym na parterze w bloku czteropiętrowym. W pokojach na podłogach wykładzina na ścianach gładź gipsowa do odświeżenia, przestronna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze w wieżowcu. Mieszkanie po remoncie wymienione zostały również instalacje. w pokoju podłoga panelowa natomiast ściany wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

75 000 zł25 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

zmiana 2012-11-27

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

139 000 zł40 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży M-3 w Częstochowie na Tysiącleciu. Pow. 40m2 na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie po odświeżeniu nadaje się do zamieszkania. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

115 000 zł37 m² 3 133,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe , funkcjonalne mieszkanie połżone w ocieplonym bloku .Dwa widne pokoje, funkcjonalna kuchnia ,łazienka z WC oraz przedpokój to powierzchnia 36,7 mkw. Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

127 000 zł39 m² 3 239,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatni grosz - Mieszkanie po kapitalnym remoncie Poplecamy do sprzedaży mieszkanie typu M-3 położone na 6 piętrze wieżowcapowierzchnia 39,2 m 2 to dwa ustawne pokoje, widna kuchnia ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

119 000 zł40 m² 3 005,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odnowione mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze trzypiętrowego bloku położonego w ścisłym centrum miasta. W pokoju na podłodze parkiet, świeżo pomalowane ściany. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

123 000 zł45 m² 2 751,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis uwaga - nowa niższa cena! Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. AK, położone na 6 piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Wystawa okien na stronę wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 , trzecie piętro , ocieplony blok.! Bardzo ładne, zadbane, słoneczne mieszkanie położone na trzecim piętrze w ocieplonym bloku po termomodernizacji.Trzy ustawne widne pokoje, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu apartament super lokalizacja Bardzo atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Częstochowy. Budynek wykonany w nowej technologii, oddany w roku 2003. Nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

149 900 zł55 m² 2 725,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna lokalizacja -dobra cena Polecam do sprzedaży zadbane ,trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w trzypiętrowym bloku z cegły - blok po termomodernizacji.Na powierzchnię 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

168 000 zł57 m² 2 964,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na pierwszym piętrze , w atrakcyjnej lokalizacji. Polecamy do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w trzypietrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

80 000 zł27 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży M-2 w Częstochowie osiedle Tysiąclecie, pow. 27 m2 na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Wszystkie okna pcv. Pokój duży z wnęką. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

129 000 zł42 m² 3 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w wieżowcu. Dwustronny układ pomieszczeń, w dużym pokoju podłoga panelowa natomiast ściany w nowych tapetach sufity gładzie gipsowe. Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

159 500 zł51 m² 3 127,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO pilnej sprzedaży! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie po generalnym remoncie. W pokojach na ścianach gładzie gipsowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

159 500 zł51 m² 3 103,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w dzielnicy Wrzosowiak! Trzy pokoje , kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój .Na ścianach gładzie gipsowe , na podłogach w pokojach panele ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

149 000 zł44 m² 3 409,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M-3 centrum super lokalizacja idealne na biuro Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie po remoncie (ewentualnie do odświeżenia), dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

154 000 zł48 m² 3 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Raków -zachód Pierwsze piętro -blok Słoneczne, rozkładowe mieszkanie M-3 położone na pierwszym piętrze w blokuw czteropiętrowym. Dwa ustwane pokoje , jeden z dużym balkonem, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

125 000 zł68 m² 1 838,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie posiada trzy duże pokoje w tym jeden może być otwarty na kuchnię lub potraktowany jako jadalnia , bardzo ładny rozkład , pokoje przestronne , widne. W mieszkaniu jest gaz (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

110 000 zł48 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Funkcjonalne i ustawne mieszkanie dwupokojowe w wieżowcu w bardzo przyjaznej i spokojnej części dzielnicy Tysiąclecie. Praktyczny rozkład dwóch nie zależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

168 000 zł57 m² 2 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Przestronne pokoje na podłodze zadbane deski natomiast ściany zwykłe tynkowe, widna duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

120 000 zł39 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne, ustawne mieszkanie jednopokojowe w bloku, w ścisłym centrum Częstochowy. Pokój w kwadracie ok. 5x5m, duża kuchnia mieszcząca stół jadalny, przedpokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na szóstym piętrze w wieżowcu. Jednostronny rozkład pomieszczeń, w duzym pokoju podłoga panelowa natomiast ściany gipsowe, w mniejszym pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

139 000 zł44 m² 3 159,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i widne mieszkanie dwupokojowe (44 m2) znajdujące się na parterze w bloku czteropiętrowym. Lokal położony jest w spokojnej dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie rozkładowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

135 000 zł44 m² 3 068,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 do wprowadzenia dobra lokalizacja Polecamy do sprzedaży M-3 na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie do wprowadzenia, do ewentualnego remontu jedynie łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

139 000 zł46 m² 3 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze w bloku. Dwustronny układ pomieszczeń, w pokojach podłoga panelowa natomiast ściany pokryte gładzią gipsową ponadto w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

125 000 zł38 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. W pokojach podłoga panelowa, przestronna widna kuchnia, łazienka z wanną i wc w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

245 000 zł76 m² 3 223,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe na czwartym piętrze w bloku w dzielnicy Parkitka. Na pierwszym poziomie jest łazienka z wc, narożną wanną i umywalką w glazurze.