dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

186 000 zł48 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam M3 lub zamienię na większe za dopłatą.Mieszkanie znajduje się na Północy na parterze ma 48mkw,jest dwustronne(wsch-zach),nowe okna i drzwi wejściowe. Kuchnia w kwadracie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

99 000 zł32 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu m-2 w centrum Częstochowy. Okolice Katedry oraz Galerii Jurajskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe instalacje, glazura, terakota, plastikowe okna. Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

120 000 zł28 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w dzielnicy Północ. Blok z windą. Bardzo dobre umiejscowienie, obok żłobek, przedszkole, szkoła. Spokojna okolica. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sieroszewskiego

Częstochowa,śląskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie o ciekawym układzie pokoi, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Sieroszewskiego 18. Mieszkanie składa się z dwóch zamkniętych pokoi i jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

110 000 zł32 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo zadbane z wsokim standardem o powierzchni 32.5 mkw. Jest to jeden pokój z kuchnią.Pokój duży w panelach ,gipsówki i kamień ozdobny na ścianach. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

239 000 zł65 m² 3 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie widne, 3 przestronne pokoje, kuchnia w kwadracie, wc i łazienka osobno. Idelne miejsce na prowadzenie działalności typu biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

199 000 zł58 m² 3 431,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie posiada dlugi korytarz, 3 pokoje, ustawna kuchnie, lazienke z toaleta oraz duzy balkon. Mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane: szkola,przedszkole, sklepy wielobranzowe, komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Kiedrzyn,Częstochowa

170 000 zł46 m² 3 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Ładne i estetyczne mieszkanie M-3 o powierzchni 46m , 2 pokoje z kuchnią, , w dzielnicy 1000-lecie : ul. Kiedrzyńska. Nowocześnie wyposażone: panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamienie M3 45.80MK w dzielnicy tysiaclecie w bloku czteropietrowym na drugim pietrze.Mieszkanie 2 pokojowe kuchnia widan lazienka razem z WC.MIeszkanie po remacie.Nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

100 000 zł28 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe 28 m mieszczące się na osiedlu Tysiąclecie (w pobliżu Politechnika oraz Hala Polonia). Blok 10-piętrowy, 9 piętro. Po kompletnym remoncie, umeblowane, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Częstochowa,śląskie

324 000 zł90 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

sprzedam mieszkanie w super odremontowanej kamienicy. Ul. Śląska. Powierzchnia od 90 do 120 m2. Bezczynszowe. Balkony. Ładne , słoneczne. Ścisłe centrum. Ogrzewanie centralne - miejskie. tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

245 000 zł56 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie typu M3 o pow. 56m ,zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy parkitka.Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,jest ciepłe ,blok zbudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Częstochowa,śląskie

160 000 zł44 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, duży balkon, dostęp do piwnicy, duży parking pod blokiem, dobra lokalizacja, mieszkanie nie zadłużone, akt notarialny,księga wieczysta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

115 000 zł30 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

M2 -środkowe, 4-piętro w bloku z cegły, nowe okna, niski czynsz, blisko politechniki częstochowskiej, widok na Jasną Górę, możliwość negocjacji ceny, tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

288 000 zł73 m² 3 945,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne mieszkanie w ocieplonym bloku na osiedlu Parkitka. Cztery pokoje, duża kuchnia, łazienka, osobno wc. Bardzo duży balkon z widokiem na Jasną Górę. Nieduża wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

szczegóły pod nr. tel.   lub adresem e-mail  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarecka

Raków,Częstochowa

190 000 zł54 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe wlasnościowe,wymieniona stolarka okienna,sciany gipsowe,panele podlogowe,osobno toaleta,piwnica 2.90m2,blok ocieplony.Stan techniczny bdb.Blisko miejska.Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 7 Kamienic

Częstochowa,śląskie

165 000 zł55 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Posiada wszystkie media, bez centralnego ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 7 Kamienic

Częstochowa,śląskie

135 200 zł52 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy na sprzedaż! W centrum Częstochowy obok Jasnej Góry. Mieszkanie posiada 2 pokoje, kuchnia, w-C oraz 2 balkoniki. Wyposażony w media bez centralnego ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

180 000 zł53 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe 53,7 m2 położone przy ul. Kilińskiego, blisko Alei Najświętszej Maryi Panny. Blok trzypiętrowy, ocieplony. Okna nowego typu. Mieszkanie na ostatnim piętrze. Kuchnia i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Częstochowie.Osiedle 1000-lecia.Bardzo dobre położenie.tel. kontaktowy   .Gorąco polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Wrzosowiak,Częstochowa

160 000 zł42 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam M3 po generalnym remoncie, wysoki standard, idealna lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

180 000 zł47 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie I p z zamkniętym korytarzem, z garażem- osiedle mireckiego tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

298 000 zł80 m² 3 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne i ustawne mieszkanie w ocieplonym 4-piętrowym bloku na 1 piętrze. Cztery pokoje, duża kuchnia, łazienka, osobno wc, bardzo duży balkon z widokiem na Jasną Górę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

po generalnym remoncie (wymienione okna drzwi, elektryka, hydraulika, glazura, terakota, zabudowa kuchnii)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie rozkładowe,wc osobno.Ścisłe centrum ,ale cisza i spokój.Okna na południe i zachód(piękny widok-na Jasną Górę).Duży balkon.Blok ocieplony,zamykany.Korytarz także.Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okna pcv, panele, glazura, nowe drzwi. Mieszkanie słoneczne, dobra lokalizacja (dzielnica Tysiąclecie), świetny dojazd do centrum. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Częstochowa,śląskie

120 000 zł34 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na ul. Al. Niepodległości 24.Niezadluzone wymaga remontu (wymiana okien)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

169 000 zł42 m² 4 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum _nowowiejskiego ładne, ciche, słoneczne, z balkonem. Na podłogach parkiet i kafelki. Okna nowe z roletami. Na ścianach gipsówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

105 000 zł30 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

nowa stolarka okienna i dzwi; okno z balkonem na południe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Podjasnogórska,Częstochowa

114 000 zł29 m² 3 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 29m2, mieszkanie własnościowe. Blok z zewnątrz odnowiony i ocieplony, nowe drzwi do klatki, świeżo odmalowana klatka, w mieszkaniu we wnęce nowa szafa przesuwna, pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Kiedrzyn,Częstochowa

200 000 zł57 m² 3 508,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie w dzielnicy Tysiaclecia ,doskonala lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Częstochowa,śląskie

333 000 zł90 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Śliczne mieszkania w kamienicy po generalnym remoncie w ścisłym centrum Częstochowy. Mieszkania znajdują się na 1 ,2 ,3 i 4 piętrze. Cena uzależniona od piętra. Metraże mieszkań od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Śródmieście,Częstochowa

215 000 zł57 m² 3 771,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Blisko przedszkole i szkoła podstawowa. Dobre połączenie z komunikacją miejską i głównymi szlakami komunikacyjnymi. Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam M-3 w centrum miasta (obok ratusza),blok po calkowitym remoncie zewnetrznym jak i klatki schodowej,mieszkanie dobrze naslonecznione,okna od podworka co jest gwarancja ciszy,wc.

Szczegóły ogłoszenia