dowolna

Mieszkania umeblowane Częstochowa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w dzielnicy Tysiąclecie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

2 000 zł50 m² 39,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Częstochowa prezentuje: na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,10m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Krasińskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzosowiak,Częstochowa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Sportowej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz, idealne dla pary, singla lub studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Parkitka,Częstochowa

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka zlokalizowana w fantastycznym miejscu przy ul. Elsnera, w pełni wyposażona i umeblowana. Mieszkanie posiada duży balkon z widokiem na Jasną Górę i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

298 000 zł46 m² 6 506,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko wszystkiego, co potrzebne na co dzień? To mieszkanie jest dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie, krok od Promenady, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 64m2 , zlokalizowane na osiedlu nowa częstochowa. Powierzchnię mieszkania stanowi: duży salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

229 000 zł38 m² 5 963,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji - w sercu dzielnicy Tysiąclecie, tuż przy uczelniach i w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Północ Częstochowa prezentuje: na wynajem 2 pokojowy Apartament o powierzchni 46m zlokalizowany na czwartym piętrze w pięciopiętrowym nowym bloku w dzielnicy Parkitka Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

310 000 zł52 m² 6 019,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w sercu dzielnicy Północ! Atuty : - 2 ustawne pokoje - 51,5m2 - 3 piętro w bloku czterokondygnacyjnym po termomodernizacji - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szajnowicza-Iwanowa

Tysiąclecie,Częstochowa

599 000 zł118 m² 5 076,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie 118 m | Częstochowa - Tysiaclecie | 2 poziomy | Cena 599 000zł Biuro Nieruchomości locatus posiada w swojej ofercie mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 118 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Częstochowie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł30 m² 67,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w apartamentowcu położonym w ścisłym centrum Częstochowy, przy Al. Najświętszej Maryi Panny. Czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bardowskiego

Ostatni Grosz,Częstochowa

275 000 zł31 m² 8 882,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

** 31 mkw, częstochowa ul. Bardowskiego 25, gotowa inwestycja , roi 7,5% ** mieszkanie sprzedawane razem z aktualnym, sprawdzonym, płacącym regularnie o 6 lat najemcą - gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m dwustronne, składające się z 2 niezależnych pokoi zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

1 650 zł61 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w świetnej lokalizacji przy Placu Bohaterów Getta w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Raków,Częstochowa

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, raków, do wynajęcia mieszkanie M-3 (2 pokoje z kuchnią). Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Aniołów,Częstochowa

1 190 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości prezentują ofertę wynajmu funkcjonalnego i zadbanego mieszkania o powierzchni ok. 35 m , położonego na 2 piętrze w bloku przy ul. Kontkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

465 000 zł65 m² 7 187,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuję Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,70 m , położone w dzielnicy Wrzosowiak ul. Palmowa w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 600 zł32 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej 66 w samym sercu dzielnicy Tysiąclecie. To przestronne wnętrze o wysokim standardzie wykończenia, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Trzech Wieszczów,Częstochowa

365 000 zł65 m² 5 683,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,10 m , położone na 3. piętrze w budynku w samym sercu Częstochowy Śródmieście. Nie pobieram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Na powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Łódzkiej 25, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie składa się z: - duży pokój z wyjściem na balkon - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy Al. Niepodległości w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzosowiak,Częstochowa

1 350 zł33 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, przy ul. Wierzbowej 22. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa: ~ 33,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

359 000 zł55 m² 6 515,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż, mieszkanie 55,10 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku z wyremontowaną klatką schodową i dwoma niezależnymi wejściami co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Okulickiego 58, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Uwaga! Nowe pachnące świeżością, jeszcze nigdy nie wynajmowane mieszkanie, wykończone nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie na wynajem. Oferujemy na wynajem mieszkanie o pow. 60 m2 usytuowane blisko centrum miasta, na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

435 000 zł64 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Neo Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki! Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, zaledwie 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

399 888 zł58 m² 6 894,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wymienione wszystkie grzejniki Wymienione wszystkie instalacje Nowa płyta indukcyjna (12.12.25) Wylewki bez progowe jednopoziomowe w całym mieszkaniu Powierzchnia ok 58m2 -Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

229 000 zł31 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania bezczynszowego w dzielnicy śródmieście. Mieszkanie dwupokojowe do najmu. Rozkład - salon z kuchnią - sypialnia - przedpokój - łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Północ,Częstochowa

179 999 zł28 m² 6 545,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje z aneksem Bardzo dobry układ Powierzchnia ok 27,5 m2 -salon z wyjściem na duży balkon -kuchnia ( 1,93m x 3,15m ) -łazienka Piętro 3/5 Winda Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 490 zł30 m² 49,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie. Kuchnia wyposażona w agd. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, tysiąclecie. O mieszkaniu Lokal na 7 piętrze, 30 m2,składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 6. piętrze w bloku po termomodernizacji z nową windą. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 900 zł45 m² 6 664,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem, gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie M3 o powierzchni 52m zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecia przy ul. Księżycowej, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem Częstochowa, raków, al. Pokoju | 29 m | 1 piętro | osobna kuchnia Szukasz przytulnego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie