dowolna

Mieszkania umeblowane Częstochowa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

199 000 zł32 m² 6 307,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości przedstawia mieszkanie na wynajem: lokalizacja: częstochowa, centrum, ul. Szymanowskiego 7 m 19 Opis nieruchomości: oferujemy na wynajem zadbane mieszkanie o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Błeszno,Częstochowa

260 000 zł54 m² 4 859,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w południowej cześci miasta - Błeszno, częstochowa. Lokalizacja: błeszno, dzielnica Czestochowy ceniona za komfortową odległość od miasta jednoczesnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

660 000 zł79 m² 8 322,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowy Apartament o powierzchni 75,6m Usytuowany na trzecim piętrze pięciopiętrowego bloku z windą w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

356 000 zł51 m² 6 980,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m usytuowane na piątym piętrze w zadbanym wieżowcu przy ul. Lechonia w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu przytulnego, nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Kopernika - Stacja Kopernik w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Wincentego Witosa 5, w dzielnicy Północ. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie typu M4, zlokalizowane przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie 6a, dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni 61m2, mieści się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

365 000 zł62 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie trzypokojowe, położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Północ. Mieszkanie całkowicie umeblowane do natychmiastowego wprowadzenia. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

449 000 zł73 m² 6 133,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe, dostępne "od ręki", mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne , jednopokojowe mieszkanie w pełni umeblowane , położone w dzielnicy Północ na czwartym piętrze w bloku z windą.W łazience zarówno wanna, jak i prysznic.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości Przedstawia Państwu na wynajem dwupoziomowe M4 położone w dzielnicy Parkitka. Powierzchnia nieruchomości to 95m2, na którą się składa przestronny salon, dwie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

5 100 zł86 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest przepiękny apartament o łącznej pow 90 mkw zlokalizowany w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej Apartament położony jest na parterze w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

259 000 zł48 m² 5 340,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum Częstochowy, zlokalizowane przy ulicy Szymanowskiego 9, dzielnica Śródmieście. Lokalizacja nieruchomości to idealne miejsce pod inwestycję, np. najem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, centrum, mieszkanie M4 na wynajem. Oferta dostępna tylko w wgn. Mieszkanie wolne od zaraz! Mieszkanie dla rodzin z dziećmi, studentów, pracowników, firm. Oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi , kuchni , łazienki i przedpokoju w samym Centrum Częstochowy przy ul. Szymanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie w centrum Częstochowy. Mieszkanie ma 52 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wszystkie sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 050 zł49 m² 41,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w bloku niedaleko uczelni , w pobliżu hali Polonia. Umeblowane jak na zdjęciach. Komunikacja tramwajowa i autobusowa na miejscu. Czynsz 1350ł dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 52 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ulicy M. Curie-Skłodowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł35 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w Centrum - w nowym apartamentowcu Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Centrum. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze nowo powstałego budynku. Składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Wrzosowiak,Częstochowa

248 000 zł42 m² 5 962 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem.W cenie wyposażenie PROWADZI;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA; Częstochowa, Wrzosowiak,ul. Bohaterów Katynia 29 opis nieruchomości Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inwalidów Wojennych

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Inwalidów Wojennych 6 o powierzchni użytkowej 39 m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku składające się z: salonu, kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzynowicza

Parkitka,Częstochowa

770 000 zł87 m² 8 850,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne, jasne, położone w cichej, wyjątkowo zielonej części Parkitki, 4-pokojowe mieszkanie dla wymagających Klientów| Duży, szeroki balkon 10m2 | klimatyzacja | Smart Home Blok powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

1 400 zł35 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 35,2 m , zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

680 238 zł60 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59,67m , położone w nowym budownictwie przy ul. Małopolskiej w Częstochowie. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wieluńska

Podjasnogórska,Częstochowa

900 zł19 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, podjasnogórska, kawalerka na wynajem. Okazja! na wynajem mieszkanie, bardzo ładne I tanie. Mieszkanie o powierzchni 19 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, przy ul. Wieluńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Iwaszkiewicza o powierzchni użytkowej 52 m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie M-4 na Północy przy bloku znajduje się duży parking. 3 pokoje 60m2 + osobna duża umeblowana kuchnia Oddzielne wc, ładnie wykończona łazienka. Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

2 250 zł81 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w kamienicy - 80 m , 2. piętro, po generalnym remoncie! Oferujemy Państwu komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

209 000 zł29 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 29,45 m , położone na 1. piętrze w bloku przy ul. Nałkowskiej, w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem - Ostatni Grosz Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

459 000 zł63 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowe M4 położone w ścisłym centrum miasta z miejscem parkingowym przed blokiem. Jeśli szukasz mieszkania zadbanego, wygodnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

270 000 zł53 m² 5 122,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne M3 położone w bloku 4-piętrowym w Częstochowie w samym centrum miasta - Śródmieście. Mieszkanie widne z wystawą okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

329 760 zł46 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej części miasta! Lokalizacja: mieszkanie mieści się w bloku położonym zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

329 000 zł60 m² 5 447,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Manufaktura Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 60,4 m , położonego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

449 000 zł73 m² 6 133,88 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem urządzony w nowoczesnym stylu Apartament o powierzchni 45m zlokalizowany na piątym piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Raków,Częstochowa

415 000 zł60 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 60 m2 po generalnym remoncie do wejścia Oferuję Państwu mieszkanie 60 m2 położone na 5 piętrze w bloku 10 piętrowym przy ulicy Mireckiego w dzielnicy Raków. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

365 000 zł59 m² 6 165,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,2 m , zlokalizowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości prezentuje przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m na wynajem, położone na parterze w nowym bloku z windą, na jednym z najbardziej cenionych.