dowolna

Mieszkania w bloku Częstochowa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 60 mkw usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ. W skład nieruchomości wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stradom,Częstochowa

320 580 zł62 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Trójkąty - nowe mieszkania w dzielnicy Stradom! Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkań o powierzchni 61,65 mkw na zamykanym osiedlu w Częstochowie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

245 000 zł44 m² 5 568,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania z balkonem, z dostępem do wszystkiego, ta propozycja skierowana jest do Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości przedstawia mieszkanie z balkonem na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

212 000 zł35 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35,2 mkw usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak. W skład nieruchomości wchodzą: -przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

269 900 zł53 m² 5 092,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania własnościowego w Częstochowie przy ulicy Kilińskiego 57. Mieszkanie ma powierzchnię 53 m2 w jego skład wchodzą trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,8m2, położone na parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Mieszkanie po generalnym remoncie 4 lata temu. Zakres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

230 000 zł44 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 mkw usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

319 000 zł45 m² 7 088,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,65 mkw usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Raków

Raków,Częstochowa

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze w w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, wyposażonej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 350 zł39 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie po remoncie. Kuchnia wyposażona w nowe agd. Kaucja 2000 zł, dodatkowo płatny czynsz do spółdzielni (532,16 zł) + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

287 000 zł48 m² 5 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania na Tysiącleciu przy ul. Armii Krajowej w bloku niskim na składającego się z Trzech niezależnych pokoi z wystawą okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

309 000 zł44 m² 7 103,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w samym Centrum Częstochowy , z pięknym widokiem na plac Biegańskiego o pow 43,5 mkw. Mieszkanie położone na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

237 000 zł36 m² 6 493,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie z balkonem, składające się z dwóch pokoi , kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie położone jest przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

295 000 zł46 m² 6 385,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 mkw usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

439 000 zł58 m² 7 568,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 58 mkw usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ. W skład nieruchomości wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzosowiak,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 107,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 1-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak. Nieruchomość jest położona na parterze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie ustawne, przestronne i widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kujawska

Parkitka,Częstochowa

2 800 zł54 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kujawska apartamenty to nowa inwestycja na osiedlu Parkitka.To tutaj znajduje się mieszkanie,które mamy przyjemność zaprezentować:) PREZENTUJE; Aleja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

248 000 zł38 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Posiadam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, 2 piętro /4 piętrowy blok odświeżony po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, małego pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowy w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

268 000 zł54 m² 4 962,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 53 mkw zlokalizowanego w Centrum. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orkana

Wrzosowiak,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 107,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie, apteki, przychodni lekarskiej, kościoła, szkoły podstawowej, żłobek, bardzo blisko do przystanków autobusowego i tramwajowego, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Trzech Wieszczów,Częstochowa

209 000 zł46 m² 4 504,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie w bloku 4 - piętrowym znajdującym się przy ul. Mickiewicza 25/31 w dzielnicy Trzech Wieszczów w Częstochowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Częstochowa,śląskie

3 000 zł66 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam serdecznie na prezentację pięknego mieszkania na wynajem w centrum miasta na ul. Waszyngtona. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku , dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

409 999 zł61 m² 6 721,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze bloku 4-pietrowego w dzielnicy Północ. Na 61 m2 znajdują się: - salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

235 000 zł48 m² 4 926,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Na powierzchni 47,7m2 jest: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

235 000 zł48 m² 4 927 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 pokoje do remontu na Wrzosowiaku prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Sportowej.Blok z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

268 000 zł48 m² 5 525,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Na nieco ponad 48 m2 mieści się: - odzielna kuchnia, - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Jeżeli szukasz pięknego i funkcjonalnego mieszkania to ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Raków przy ul. Aleja Pokoju. Na powierzchni 49 m2 znajduje się - kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 999 zł61 m² 4 885,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne M4 w jeszcze niższej cenie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów. Na 61,4 m2 mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

295 000 zł46 m² 6 385,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze czteropiętrowego bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Na powierzchni 46 m2 znajdują się: dwa pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym zlokalizowanym w dzielnicy Tysiąclecie. Zdjęcia nie oddają uroku tego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawodzie,Częstochowa

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na parterze w bloku 4-piętrowym Nieruchomość po generalnym remoncie, łazienka wykończona, reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje M3 gotowe do wprowadzenie w dzielnicy Tysiąclecie. Nieruchomość jest na 9 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym. Mieszkanie bardzo gustowne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

255 000 zł45 m² 5 667 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie na 1000-leciu prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo skomunikowanym miejscu jakim jest tzw Mrówkowiec na osiedlu 1000-lecia.Mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Raków,Częstochowa

264 900 zł51 m² 5 194,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne M4. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku w dzielnicy Raków. Na 51 m2 mieszczą się 3 pokoje, kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Północ

Północ,Częstochowa

195 000 zł28 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania do którego możesz wjechać wózkiem nie pokonując schodów to idealnie trafiłeś! Woźniakowski Nieruchomości przedstawia kawalerkę z balkonem, gotową do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym zlokalizowanym w dzielnicy Wrzosowiak. Na 51 m2 znajduje się: - oddzielna kuchnia - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

459 000 zł59 m² 7 832,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne, gustowne, zadbane i ustawne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w dzielnicy Północ. Na pow. 59 m2 znajdują się: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Wrzosowiak,Częstochowa

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje gustowne i wyposażone 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym. Jeżeli szukasz spokoju i ciszy ta nieruchomość jest idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon -.