dowolna

Mieszkania w bloku Częstochowa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

298 999 zł49 m² 6 102,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia 49M salon sypialnia kuchnia łazienka z wc Do mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe pod blokiem Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

399 999 zł58 m² 6 896,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wymienione wszystkie grzejniki Wymienione wszystkie instalacje Nowa płyta indukcyjna (12.12.25) Wylewki bez progowe jednopoziomowe w całym mieszkaniu Powierzchnia ok 58m2 -Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

195 000 zł37 m² 5 227,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 z balkonem, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie o powierzchni 37,3 m2 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

175 000 zł37 m² 4 704,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2 m , usytuowane na wysokim parterze w zadbanym, 3-piętrowym bloku zlokalizowanym w popularnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

247 000 zł48 m² 5 092,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,50 m , usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w dzielnicy Raków. Charakterystyka mieszkania: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podjasnogórska,Częstochowa

289 000 zł42 m² 6 905,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pieknie wykończone mieszkanie w bloku niedaleko Jasnej Góry. Mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie wyposażone jest w telewizor, zmywarkę, dużą lodówkę, pralkę. Posiada dwa balkony.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzosowiak,Częstochowa

265 000 zł36 m² 7 357,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Cena do negocjacji! neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 36m2, położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Śródmieście,Częstochowa

184 999 zł25 m² 7 399,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m w Śródmieściu, położone na parterze kameralnego bloku z cegły. Lokal z dużym potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na parterze w niskim bloku z 2008 roku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Raków,Częstochowa

383 000 zł52 m² 7 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Raków jednej z najlepiej skomunikowanych z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elsnera

Tysiąclecie,Częstochowa

630 000 zł66 m² 9 591,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Tysiąclecie Częstochowa Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 65,68 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Raków,Częstochowa

1 000 zł50 m² 19,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem - Raków Na wynajem atrakcyjne cenowo, dwupokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze zadbanego wieżowca. Lokal o dużym metrażu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

289 000 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł51 m² 4 961,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Częstochowa - Tysiąclecie, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w Agencji Nieruchomości wgn. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 7. piętrze wieżowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w bloku na ul. Łukasińskiego. Dwa duże pokoje, duża kuchnia , łazienka, przedpokój. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze w niskim bloku , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Północ,Częstochowa

179 999 zł28 m² 6 428,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 28M: salon z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenalas aniołowskic.H. M1 Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niepodległości - 2,5km do II Alei. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości oferuje do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Częstochowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

369 000 zł52 m² 7 165,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,50 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

250 000 zł38 m² 6 510,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł40 m² 39,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem typu loggia, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym, położonym w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

335 000 zł51 m² 6 619,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie dwupokojow E o powierzchni użytkowej 50,61m2 , położone na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym, zlokalizowanym w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

239 000 zł52 m² 4 569,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie 52,3 m na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w zielonej i spokojnej części dzielnicy Raków. To mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

419 999 zł54 m² 7 777,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 54M: salonotwarta kuchniasypialnia z balkonemsypialniałazienka z wc Mieszkanie przeszło generalny remont w 2023 roku: ogrzewanie podłogowe w łaziencenowa kuchnianowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł61 m² 16,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 61m2 położone na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym (blok z cegły, po termomodernizacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 54 m2 , położone na parterze w bloku trzypiętrowym (blok po termomodernizacji) w nowszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

269 999 zł47 m² 5 744,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Powierzchnia - ok 47M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Dla mieszkańców zamykany parking Czynsz - 900 zł Komunikacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Manufaktura Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia nieruchomości to 59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

287 000 zł29 m² 9 745,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Nałkowskiej 12 (dzielnica Tysiąclecie). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Okulickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

214 999 zł36 m² 5 972,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Bardzo dobra lokalizacja: centrum miastaw pobliżu przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w wieżowcu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

249 999 zł38 m² 6 578,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia - ok 39M: salonsypialniakuchniałazienka z wc Pełne wyposażenie: łóżkokanapalodówkapralkapiekarnik okap Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Czynsz - 650 zł Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

310 000 zł55 m² 5 602,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam serdecznie, zapraszam do zakupu mieszkania znajdującego się na ul. Bohaterów Katynia, dzielnica Błeszno. Dziękuję za oferty od biur nieruchomości, proszę nie pisać. Mieszkanie M3 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia. Układ pomieszczeń: - przestronny salon - przytulna sypialnia - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą najmu jest atrakcyjnie położone, duże dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jasnogórskiej Mieszkanie składa się Z: - salonu z dużym balkonem - sypialni - Łazienki z wc - Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacewicz

Północ,Częstochowa

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż - Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji! Mieszkanie w dzielnicy Północ, 2 pokoje z balkonem i przynależną piwnicą. Piękny widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie na wynajem. Oferujemy do wynajmu nowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, składa się.