dowolna

Mieszkania w bloku Częstochowa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sowińskiego w dzielnicy Tysiąclecie. Trzy ustawne pokoje z ekspozycją okien na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

288 999 zł45 m² 6 422,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Powierzchnia: 45M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Czynsz - 600 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - vendo Park - C. H. Jagielończycy - Basen Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

223 700 zł30 m² 7 456,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy Alei Pokoju w dzielnicy Raków. Mieszkanie idealne dla singla lub pod najem - blisko komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

287 000 zł48 m² 5 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy Al. Najświętszej Maryi Panny w dzielnicy Śródmieście - w samym centrum Częstochowy. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

289 000 zł48 m² 6 046,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy Alei Kościuszki w dzielnicy Śródmieście. Widok na panoramę miasta. Funkcjonalny układ - trzy niezależne, ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

399 000 zł67 m² 5 982,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Sprzedam lub zamienię na podobne w tej samej okolicy (parter, pierwsze piętro) Mieszkanie piękne, jasne, trzypokojowe w ścisłym centrum Częstochowy, 5 minut spacerkiem do Placu Biegańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

309 999 zł57 m² 5 400,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 57M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc W mieszkaniu została zamontowana klimatyzacja Czynsz - 750 zł Pod blokiem zamykany parking na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Goszczyńskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów. Dwa pokoje w bliskiej odległości centrum. Powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 52m2, usytuowane na 1. piętrze w kameralnym bloku 2-piętrowym z cegły, zlokalizowanym w dzielnicy Gnaszyn. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

164 999 zł30 m² 5 499,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Powierzchnia ok. 30M: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka Komunikacja: - tramwaj - autobus Czynsz - 450 zł Dobra lokalizacja: - blisko ch Jagiellończycy Zapraszamy do oglądania Jesteśmy dostępni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

214 999 zł31 m² 6 957,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia - ok 31M: - salonz balkonem - kuchnia - łazienka Czynsz - 330 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C. H. Jagielończycy - Biedronka - Aldi - siłownie (well Fitnes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orkana

Wrzosowiak,Częstochowa

212 000 zł35 m² 6 005,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas W ofercie! Szukasz czegoś nietuzinkowego? To mieszkanie to propozycja dla tych, którzy wiedzą, czego chcą. Nie dla Każdego! Idealne dla singla, młodej pary, inwestora. Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

1 800 zł20 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie zlokalizowane w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Obrońców Westerplatte. Mieszkanie z oferty typu M-1 ma powierzchnie 20,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

279 000 zł53 m² 5 304,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Centrum - Przestrzeń i Doskonała Lokalizacja! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w centrum miasta - idealne dla osób ceniących wygodę, komfort i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

294 000 zł50 m² 5 880 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta - dzielnica Stare Miasto, ul. Nadrzeczna, w Częstochowie - możliwość wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie: - powierzchnia: 50 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

311 948 zł52 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

168 000 zł34 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku z cegły położonym w dzielnicy Raków w rejonie Alei Pokoju. Mieszkanie ciche, wysokie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

379 500 zł46 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie świeżo po remoncie bez prowizji! Mieszkanie o pow. 46m2 z jasnym salonem i oddzielną kuchnią znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

499 000 zł73 m² 6 816,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Manufaktura Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 73,2 m , położonego w cichej i zielonej dzielnicy Północ, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

175 000 zł32 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciche i przytulne mieszkanie w świetnej cenie! Nieruchomość ma 33,2m i znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Blok został ocieplony a mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe po remoncie, z dużym balkonem, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

339 000 zł38 m² 8 944,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowackiego w dzielnicy Trzech Wieszczów. Dwa pokoje w bliskiej odległości centrum. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tysiąclecie,Częstochowa

235 000 zł30 m² 7 859,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 12. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

185 000 zł31 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje ofertę mieszkania typu kawalerka na osiedlu Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w niskim bloku. Posiada okna pcv z wystawą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

349 999 zł64 m² 5 511,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 63,5M: salon z balkonemsypialniasypialniakuchniałazienkawc Czynsz - 1000zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: blisko uczelniawiele obiektów handlowych (Lidl, biedronka, C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne umiejscowione mieszkanie, niedaleko centrum miasta - ul. Seweryna Goszczyńskiego w Częstochowie. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w niskim 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

288 999 zł50 m² 5 779,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja: - blisko Jasna Góra - wiele restauracji i punktów gastronomicznych - park Staszica - korty tenisowe Powierzchnia 50M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

368 999 zł65 m² 5 676,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia 65M:salon z balkonemotwarta kuchnia z agd (zmywarka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa)sypialnia sypialniałazienka z wc (po remoncie) W mieszkaniu została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

392 000 zł52 m² 7 611,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie blisko Politechniki, w dzielnicy tysiąclecie, ul. Pck 2. Dwa pokoje z durzą kuchnią. Świeżo po generalnym remoncie wysoki standard wykończenia. W kuchni zabudowa na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

199 999 zł24 m² 8 163,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - ok 25M: salonaneks kuchennyłazienka z wc Czynsz - 300 zł Komunikacja: autobustramwaj Dobra lokalizacja: jasna górapark Staszicaścisłe centrum miastaaleje nmp Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Raków,Częstochowa

145 000 zł19 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok.19m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym przy Alei Pokoju. Mieszkanie do odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

2 800 zł73 m² 38,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości oferuje na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,2 m , położone w spokojnej i zielonej części dzielnicy Północ. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

800 zł34 m² 23,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do wynajęcia w bardzo dobrej cenie M3 o powierzchni 34,5 m , usytuowane na 2. piętrze w bloku 4-piętrowym. Idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

276 999 zł31 m² 8 935,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Powierzchnia - 31M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Mieszkanie przeszło generalny remont: - wymieniona inst. elektryczna - nowa kuchnia - nowa łazienka Czynsz - 500 zł Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem apartament o powierzchni 59m zlokalizowany na trzecim piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

385 000 zł51 m² 7 549,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Częstochowa

294 000 zł48 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie do wejścia, na parterze w 3 piętrowym bloku o powierzchni 48m2. Przestronne mieszkanie, położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł44 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,2 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy Al. Armii Krajowej 66. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie 7 lat temu, położone na 1 piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ulicy Ruckemanna w Częstochowie.