dowolna

Mieszkania do wynajęcia Częstochowa - Oferty wynajmu mieszkań

180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Częstochowa

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu ładne mieszkanie w centrum na pierwszym piętrze w kamienicy. Czynsz najmu 1700zł, dodatkowe opłaty to woda i prąd. Kaucja zabezpieczająca 1700zł. Mieszkanie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

550 zł150 m² 3,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu pokoje przystosowane do przyjęcia kilkudziesięciu pracowników firm przebywających na kontraktach w Częstochowie. W budynku znajduje się kilka pokoi z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jutowa

Częstochowa,śląskie

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia pokój 15m2 z aneksem kuchennym i zamykaną łazienką w budynku mieszkalnym położonym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jutowa

Częstochowa,śląskie

900 zł18 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia pokój 18m2 z aneksem kuchennym i zamykaną łazienką w budynku mieszkalnym położonym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł39 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie po remoncie. Kuchnia wyposażona w nowe agd. Kaucja 3000 zł, dodatkowo płatny czynsz do spółdzielni (596,34zł) + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 650 zł54 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z klimatyzacją-Częstochowa Parkitka prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Parkitka,ul.Okulickiego,przy Centrum handlowym OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w Centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy na I Piętrze. Mieszkanie posiada bardzo duży pokój z balkonem oraz salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł47 m² 29,66 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, zlokalizowane w cichym centrum, dwupokojowe mieszkanie z loggią, windą i widokiem na Jasną Górę. Doskonałe do wynajęcia - wszędzie blisko: jasna Góra 700m, pl. Biegańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w zadbanej kamienicy z zamykanym parkingiem. Opłata ze wszystkimi mediami ( woda gaz prąd ogrzewanie ) wynosi 2300zł. Kaucja 2300zł. zmiana 2023-11-03

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacewicz

Północ,Częstochowa

1 100 zł51 m² 21,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie. *W dzielnicy Północ, przy ul. Bacewicz 3. *Centralne ogrzewanie. *Powierzchnia 51 m2, 4 piętro. *W pobliżu Promenady Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4- piętrowym przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie o powierzchni 44 m2, z balkonem. Czynsz najmu wynosi 1000 zł, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie przytulne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w wieżowcu z windą Na powierzchnię ok 51 m2, składa się duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Trzech Wieszczów,Częstochowa

370 zł40 m² 9,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajęcia mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Trzech Wieszczów ul. Mickiewicza 25/31. Mieszkanie do odnowy. Nie umeblowane. Po 2 latach do sprzedania -tanio

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny apartament dwupokojowy, położony w nowych blokach w dzielnicy Parkitka. Apartament bardzo przestronny, urządzony z materiałów najwyższej jakości. Wnętrza bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 30m. w Częstochowie ul.Dąbrowskiego 1 Śródmieście ,blisko głównej alej do Jasnej Góry, Placu Biegańskiego.parking zamykany bramą na pilota w cenie, Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

2 400 zł57 m² 42,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie M-4 o wysokim standardzie, położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieluńska

Częstochowa,śląskie

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesnie urządzone dwupokojowe mieszkanie na ul Wieluńskiej położone w zabytkowej odnowionej kamienicy. Duży salon z otwartą kuchnią( lodówka zmywarka kuchenka płyta indukcyjna), hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Parkitka,Częstochowa

3 000 zł89 m² 33,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę osobie prywatnej lub firmie mieszkanie 89 m2 ul.Wysockiego 41 na Parkitce , 1 piętro, 3 pokoje , kuchnia otwarta na salon , garderoba , łazienka , duży balkon. Miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

3 200 zł60 m² 53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości prezentuje na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na V piętrze o powierzchni ok 60m2 z balkonem ok 10,5m2. Mieszkanie jest nowe 2023r. i jest wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w zadbanej kamienicy z własnym zamykanym parkingiem na pierwszym pietrze z balkonem. W kwocie czynszu są wszystkie media tj woda, ogrzewanie, gaz , prąd oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 400 zł37 m² 38,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 składa się z: -dużego pokoju , wyposażonego w rozkładaną kanapę, stolik kawowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45m2 położone na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł10 m² 110 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz jednego pokoju na wynajem? Nieruchomości oferuje na wynajem dla studentki / studenta zamykany pokój z balkonem - ok. 10 m2 Mieszkanie piękne, duże i przytulne, niezwykle jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł47 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny apartament dwupokojowy, położony w nowym bloku przy ul Poleskiej. Wnętrza bardzo przestronne i przytulne, urządzone nowocześnie z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie blsko Centrum świeżo po remoncie. Pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach W kuchni płyta gazowa, piekarnik , lodówka , zmywarka. w przedpokoju szafa garderoba, druga szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Częstochowa,śląskie

1 100 zł44 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie blisko centrum. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *2 osobne pokoje ,44 m2, balkon. *Świetna lokalizacja. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł39 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, częstochowa, centrum miasta prowadzi;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Śródmieście,ul.Tuwima,w pobiżu Placu Biegańskiego OPIS MIESZKANIA Przedstawiam DO WYNAJĘCIA mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w zadbanej kamienicy z zamykanym parkingiem. Opłata ze wszytkimi mediami ( woda gaz prąd ogrzewanie ) wynosi 2000zł. Kaucja 2000zł. zmiana 2023-10-11

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 090 zł30 m² 36,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka z osobną kuchnią przy ul. Kiedrzyńskiej 130. *Ogrzewanie miejskie. *O powierzchni 30 m2+ balkon. *Stonowane kolory, jasny wystrój. *Świetna lokalizacja, wokół tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 570 zł52 m² 49,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie , jeszcze nie zamieszkałe, z całkowicie nowym wyposażeniem. W mieszkaniu nie ma gazu. Duża kuchnia wyposażona w płytę , piekarnik zmywarkę ,dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe usytuowane w bloku na 2 piętrzę przy ul. Łukasińskiego. Mieszkanie o powierzchni około 37 m2 składa się z dużego pokoju , mniejszego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz pokoju na wynajem? Nieruchomości oferuje na wynajem dla studentki / studenta zamykany duży pokój - ok. 22 m2 Mieszkanie piękne, duże i przytulne, niezwykle jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł41 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na IV piętrze o powierzchni ok 41m2 z balkonem ok 6,5m2. Mieszkanie jest nowe 2023r. i jest wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Nałkowskiej 8 w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

3 000 zł77 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości oferuje na wynajem przestronny apartament znajdujący się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Apartament o powierzchni 76 m2 znajduje się w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kujawska

Parkitka,Częstochowa

1 950 zł42 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje nowe przy nowym sądzie.1-PIETRO KUJAWSKA APARTAMENTY inwestycja z 2021 roku na osiedlu Parkitka. Tutaj znajduje się mieszkanie,które mamy przyjemność zaprezentować:) prezentuje; aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

950 zł20 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesna kawalerka przy Alei Pokoju 3. *Lokal mieści się na 4 piętrze. *Powierzchnia: 20 m2. *Centralne ogrzewanie. *W pobliżu centrów handlowych oraz rekreacyjnych. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio położone na cichej ulicy w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. *Znajduje się na parterze dwupiętrowej kamienicy z cegły, od strony podwórka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

2 100 zł67 m² 31,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *duże, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Mościckiego 9. *Mieszkanie w nowym bloku na zamykanym osiedlu. *Znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. *W.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij