dowolna

Mieszkania do wynajęcia Częstochowa - Oferty wynajmu mieszkań

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne 3 pokoje (48 m2) w samym centrum Tysiąclecia - cisza i wszędzie blisko! tylko U nas W ofercie! Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania blisko uczelni? Szanujesz swój.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Centrum Częstochowy. Lokal idalny dla singla lub pary, ceniących wygodę oraz dobrą lokalizację. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia komfortowe mieszkanie M-3 o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem | Parkitka | 55 m | parking Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, przestronny, nowocześnie urządzony apartament o powierzchni użytkowej 70 m2. Mieszkanie znajduje sie w kameralnym trzypiętrowym apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Parkitka, ul. Poleska. Zamkniete osiedle. Do wynajęcia nowe mieszkanie. Winda. Komórka lokatorska. Możliwość miejsca parkingowego w hali garażowej. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł74 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 76 m Częstochowa, parkitka z ogródkiem. Szukasz stylowego przytulnego dużego mieszkania. Oferta najmu mieszkania w nowym budownictwie zlokalizowanego na Parkitce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł32,32 m² 75,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji od zaraz. Oferta wynajęcia mieszkania zlokalizowanego w Centrum przy ul. Kopernika. W bliskości centrum Miasta, uczelnie , oraz wiele punktów.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł15 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości dymowski. z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu pojedynczego miejsca w pokoju dwuosobowym w prywatnym domu studenckim położonym w Częstochowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 3. piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Herberta W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Parkitka przy ulicy Bialskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w kameralnym, eleganckim bloku, położonym w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy - Parkitce. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3- pokojowe z balkonem o powierzchni 60m2 w dzielnicy Wrzosowiak na parterze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem na krótki termin nowoczesny i komfortowy apartament, idealny dla osób ceniących wygodę i elegancki styl. Apartament o powierzchni 84 m 2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie w Częstochowie, usytuowane w dzielnicy Stradom przy ulicy Marynarki Wojennej 80. Mieszkanie posiada ok 48 m2 i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz apartamentu z ogródkiem oraz miejscem postojowym. Apartament z ogródkiem oraz miejscem parkingowymi w nowoczesnej architekturze zlokalizowane w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 36 m2, znajdujące się w budynku wolnostojącym w oficynie kamienicy przy ul Tartakowej w Częstochowie. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł78,85 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (2 pokoje i kuchnia z salonem) o powierzchni 78,85m położone na 2 piętrze w kamienicy, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w stylu loftowym plus kuchnia, łazienka i korytarz. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Ogrodowa O mieszkaniu Lokal składa się z dużego osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50,20 m² 29,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Locatus przedstawia do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Trzech Wieszczów w Częstochowie. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,42 m² 48,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (salon z aneksem kuchennym oraz dwa oddzielne pokoje) o powierzchni 63,5 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,20 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia) o powierzchni 41,2 m . Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem duże mieszkanie w samym centrum miasta, w bardzo eleganckiej i prestiżowej kamienicy na II piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 90 mkw, na którą składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do najmu. Oferta najmu dużego jednopokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Ostatni Grosz przy ul. Niepodległości. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43,40 m² 50,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu M-3 ( 2 pokoje z kuchnią ) o powierzchni 43,40 m2 położone na parterze w bloku 4 piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w oficynie kamienicy, na parterze w pełni umeblowane i wyposażone idealne dla pracowników Lokal składa się z dużego umeblowanego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł65 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Poleskiej 25, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65m2, mieści się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego apartamentu przy ul. Polskiej w Częstochowie. Apartament zlokalizowany na 1 piętrze w nowym bloku 3-piętrowym z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

NA wynajem przestronna kawalerka W samym centrum. Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości wgn. Mieszkanie na wynajem - duży słoneczny pokój Z aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, północ, mieszkanie M3 na wynajem.! super oferta! Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 mkw zlokalizowane w dzielnicy Północ przy ul. Bacewicz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie w Częstochowie - 40 m , położone na 5 piętrze w budynku z windą, na nowoczesnym osiedlu z 2024 roku. Jasne, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34,30 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe z balkonem, nowoczesne, blok z windą Do wynajęcia bardzo ładne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone w bloku w dzielnicy Północ, niedaleko Promenady. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta przy Placu Biegańskiego. Przestronny pokój z dużym balkonem, duża umeblowana kuchnia, łazienka i przedpokój. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone mieszkanie z prywatnym miejscem postojowym w cenie! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 m 2 zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45,80 m² 34,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajmu na Tysiącleciu Oferta najmu mieszkania dwupokojowego zlokalizowania w cichej , spokojnej dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Kiedrzyńskiej. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 położone w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej znajdujące się blisko Alei Brzozowej. Mieszkanie zlokalizowane wśród.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 60m2, położony na pierwszym piętrze w bloku w ścisłym centrum miasta. Powierzchnię apartamentu stanowi: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 53 m2 , usytuowane na drugim piętrze w wyremontowanej kamienicy. Powierzchnię mieszkania stanowi: przedpokój szafa, lustro,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij