dowolna

Mieszkania do wynajęcia Częstochowa - Oferty wynajmu mieszkań

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym na Tysiącleciu. Mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

1 550 zł46 m² 33,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- rezerwacja oferty do 12.03.2026 - Mieszkanie M3 na wynajem, Częstochowa, Tysiąclecie, ul.Zapolskiej OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W WGN. Oferujemy na wynajem umeblowane, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w dzielnicy Parkitka , ul Okulickiego. Mieszkanie dwupokojowe do najmu. Rozkład -salon z kuchnią wyjściem na balkon - sypialnia - przedpokój - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

2 200 zł91 m² 24,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do najmu przestronne, dwupokojowe mieszkanie 91,1m2 położone w ogrodzonej kamienicy z duszą 1905 roku, w samym centrum miasta, ul. Aleja Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sieroszewskiego

Częstochowa,śląskie

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe nowe mieszkanie plus kuchnia , łazienka i korytarz. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Sieroszewskiego O mieszkaniu Lokal składa się z 3 pokoi ( oprócz tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

1 190 zł53 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia urokliwe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jasnogórska 104/106 o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku w samym centrum Częstochowy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Wrzosowiak,Częstochowa

1 500 zł74 m² 20,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 2 piętrze w bloku z windą w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowa. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodzickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 390 zł46 m² 30,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wodzickiego 99 w Częstochowie (dzielnica Tysiąclecie), z balkonem, oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł32 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia sympatyczne mieszkanie dwupokojowe, położone na trzecim piętrze w wieżowcu blisko Politechniki. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Układ: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie M3 po generalnym remoncie na wynajem. *****mieszkanie wynajęte***** Bardzo ładne, świeżo wyremontowane mieszkanie w Centrum Częstochowy! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Green House Nieruchomości przedstawia do wynajęcia komfortowe, odświeżone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na drugim piętrze niskiego, trzypiętrowego bloku po termomodernizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 200 zł64 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Okulickiego 31, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 64m2 mieści się na parterze w bloku czteropiętrowym. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Wrzosowiak,Częstochowa

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Green House oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak (ul. Lipowa). Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 450 zł32 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy al. Armii Krajowej w dzielnicy Tysiąclecie. Dwa pokoje z ekspozycją okien na wchód. Powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowicza

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Michałowicza w Częstochowie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę mieszkania do wynajęcia zlokalizowanego przy ul. Nadrzecznej w bliskiej odległości od Alei nmp, komunikacji miejskiej oraz licznych punktów handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

950 zł31 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2, na Alei Pokoju. Nieruchomość jest na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

990 zł26 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy al. Wolności 48 w Częstochowie, położona na 3 piętrze w kamienicy, z ogrzewaniem gazowym z pieca dwufunkcyjnego, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

2 000 zł64 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Green House Nieruchomości przedstawia do wynajęcia komfortowe przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu M5 o powierzchni nieco ponad 60 m , położone na 3. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Raków,Częstochowa

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w Częstochowie przy ul. Miereckiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Układ funkcjonalny: - pokój dzienny z wnęką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Okulickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią | Częstochowa Oferujemy na wynajem wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe, położone na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 3. piętrze w kamienicy przy Alei Najświętszej Maryi Panny. Nieruchomość: powierzchnia 25m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodzickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 390 zł46 m² 30,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł57 m² 34,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek znajduje się w okolicy Jasnej Góry, umiejscowiony jest w pięknej okolicy. Więcej szczegółów przy kontakcie telefonicznym. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Parkitka,Częstochowa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu zupełnie nowego, nigdy wcześniej niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 39 m , położonego w nowoczesnym budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Kiedrzyn,Częstochowa

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem przestronne mieszkanie 64 m na prywatnej posesji. Oferujemy komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - centrum Częstochowa Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w cichej i spokojnej okolicy. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Apartament o powierzchni 59m zlokalizowany na trzecim piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie z klimatyzacją-Częstochowa Parkitka prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Parkitka,ul.Okulickiego,przy Centrum handlowym OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, raków, do wynajęcia mieszkanie M-3 (2 pokoje z kuchnią). Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Częstochowa

2 850 zł48 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości prezentuje atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji - Częstochowa, śródmieście, przy ul. Jasnogórskiej 3/5. Lokal o powierzchni 47,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, tysiąclecie ul. Pck, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do wynajmu mieszkanie 3-pokojowe o pow. 55 m2, położone na 8. piętrze w wieżowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz czystego i zadbanego mieszkania na wynajem w Częstochowie, blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej okolicy? Mamy świetną propozycję 2-pokojowe mieszkanie na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Północ,Częstochowa

3 000 zł92 m² 32,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże, przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92,20 m zlokalizowane przy ulicy gen. Andersa. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z lat 90-tych na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 800 zł39 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, położone w wieżowcu przy Armii Krajowej. Mieszkanie po generalnym remoncie 5 lat temu, umeblowane i wyposażone. Całość bardzo przytulna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na parterze w bloku na ul. Łukasińskiego, kawalerka. Mieszkanie w pełni umeblowane, czyste. Cena 1000 zł plus czynsz 300zł. Media takie jak prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podjasnogórska,Częstochowa

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w nowym apartamentowcu na terenie ogrodzonego, zadbanego osiedla w prestiżowej dzielnicy Podjasnogórskiej.