dowolna

Mieszkania z aneksem Częstochowa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

323 510 zł38,06 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Poleskiej w Częstochowie idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 023 zł43,83 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł73,14 m² 7 383,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 4-pokojowe klimatyczne, przestronne, jasne mieszkanie o pow. 73,14mkw na drugim piętrze w kamienicy zlokalizowanej w okolicach teatru wraz z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie na wynajem. Oferujemy do wynajmu nowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na parterze. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz apartamentu z ogródkiem oraz miejscem postojowym. Apartament z ogródkiem oraz miejscem parkingowymi w nowoczesnej architekturze zlokalizowane w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49,14 m² 5 698,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą) o powierzchni 49,14m2 położonego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 436 zł62,26 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,75 m² 50,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (pokój z aneksem kuchennym i sypialnia ) o powierzchni 39,75 m2 położone na 3 piętrze w bloku 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł74 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 76 m Częstochowa, parkitka z ogródkiem. Szukasz stylowego przytulnego dużego mieszkania. Oferta najmu mieszkania w nowym budownictwie zlokalizowanego na Parkitce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,30 m² 7 629,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie po generalnym remoncie. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kiedrzyńskiej. W bliskiej odległości ch Promenada, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 687 zł58,01 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 912 zł73,36 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, komfortowe mieszkanie czteropokojowe z dwoma balkonami, o powierzchni użytkowej 73,36 m2 , położone na trzecim piętrze w nowym budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł86,88 m² 6 894,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sverum Nieruchomości prezentuje zespół dwulokalowych budynków w zabudowie szeregowej w Częstochowie, dzielnicy Kiedrzyn. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł34 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

184 999 zł42 m² 4 404,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 33m2 znajdujące się na parterze w kamienicy. Budynek znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem - 47,5 m | Parkitka, ul. Mościckiego | parter Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37,50 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 37,5m2, usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł86 m² 6 337,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rzadkość! 2-poziomowe mieszkanie, 2 wejścia Dwupoziomowe mieszkanie z dwoma wejściami idealne dla rodziny lub na działalność Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł32,32 m² 75,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji od zaraz. Oferta wynajęcia mieszkania zlokalizowanego w Centrum przy ul. Kopernika. W bliskości centrum Miasta, uczelnie , oraz wiele punktów.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł51 m² 8 235,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie, po generalnym remoncie, zlokalizowane w samym centrum Częstochowy - okolice Jasnej Góry. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do zamieszkania , a może inwestycyjnie pod najem. Mieszkanie do wprowadzenia lub dobra opcja inwestycyjna pod najem bez nakładów finansowych. Zlokalizowanego w Centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł63,68 m² 7 663,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 61,11m zlokalizowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z windą w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie w samym Centrum miasta. - mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki z wc - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł44 m² 11 590,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w dzielnicy Parkitka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 074 zł74,32 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74.32 m2 zlokalizowane na DRUGIM piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania przy ul. Makuszyńskiego, w dzielnicy Północ. Mieszkanie na I piętrze, o powierzchni 74 m2, składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w kamienicy centrum, parter, bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na parterze w kamienicy w ścisłym centrum, w okolicach placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 428 zł43,88 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Małopolskiej, w doskonałej i poszukiwanej części miasta. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 722 zł40,98 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

661 000 zł56,70 m² 11 657,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie na ulicy Okulickiego w Częstochowie Oferujemy Państwu mieszkanie rozkładowe ,trzy pokojowe -salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 37 m z dużym balkonem i piwnicą Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 6. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 75 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. Okulickiego - w prestiżowej, spokojnej części miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł62,49 m² 8 593,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Parkitka, ul. Małopolska 169a Wyjątkowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem - idealna przestrzeń do życia! Gotowe czeka na nowego właściciela Na sprzedaż oferuję nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 332 zł36,52 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2