dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Częstochowa - Lista ogłoszeń

313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Parkitka,Częstochowa

640 000 zł58 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym ogródkiem w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy Parkitka. Ekspozycja okien na wschód, południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podjasnogórska,Częstochowa

659 000 zł80 m² 8 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowa odrębna własność mieszkania w domu jednorodzinnym, położona w spokojnej i klimatycznej okolicy, tuż przy Jasnej Górze idealna lokalizacja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochówka,Częstochowa

679 000 zł74 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Subtelna elegancja w sercu Parkitki Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 73,8 m , zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

421 280 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/11) znajdujący się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 52,66m2 + balkon o powierzchni 14,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, północ, mieszkanie M3 na wynajem.! super oferta! Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 mkw zlokalizowane w dzielnicy Północ przy ul. Bacewicz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Manufaktura Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu luksusowego mieszkania, usytuowanego w odrestaurowanej kamienicy w śródmieściu w Częstochowie. To wyjątkowe mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Częstochowa

344 000 zł34 m² 10 117,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania położonego 2 minuty pieszo od centrum miasta, w spokojniej i cichej okolicy. Szczegóły nieruchomości: -Powierzchnia: 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

550 000 zł72 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w samym sercu miasta przy ul. Dąbrowskiego, tuż obok sądów i tętniącego życiem centrum. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Parkitka,Częstochowa

531 000 zł66 m² 8 094,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2 ostatnie apartamenty, które łączą wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz doskonałą lokalizację- dzielnica Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

1 450 zł60 m² 24,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Częstochowa, wrzosowiak, ul. Jesienna, mieszkanie M4 na wynajem. Oferujemy na wynajem bardzo ładne mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie, zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Jesiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Stradom,Częstochowa

680 000 zł86 m² 7 869,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nowy apartamentowiec zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Budynek został wybudowany w 1973 r. i jest po gruntownym remoncie w 2022 r. Zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Nie każda nieruchomość ma swoją historię ta ma ją wypisaną w parkiecie, w starych drewnianych ramach okien i w widoku z balkonu na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowackiego - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się w wieżowcu, ocieplonym styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

780 000 zł83 m² 9 410,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Partyzantów

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł26 m² 38,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę mieszkania do wynajęcia zlokalizowanego przy ul. Partyzantów w bliskiej odległości od Alei nmp, jasnej Góry, komunikacji miejskiej oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśmiana

Raków,Częstochowa

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Leśmiana w dzielnicy Raków. Powierzchnię mieszkania (52 m ) stanowią: salon, pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

320 000 zł97 m² 3 309,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Częstochowa, trzech Wieszczów, 3 mieszkania na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży trzy mieszkania położone w Częstochowie przy ul. Hoene-Wrońskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

1 300 zł60 m² 21,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5m usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Łukasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

195 000 zł42 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedania mieszkanie M-2 położone w kamienicy w dzielnicy Raków: powierzchnia 42 m2, mieszkanie bezczynszowe, parter, mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

659 000 zł81 m² 8 135,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 81 m2 znajdujące się w Centrum Częstochowy. Nieruchomość posiada 2 kondygnacje a mieszkanie położone jest na parterze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

459 000 zł91 m² 5 038,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone w sercu miasta w ogrodzonej kamienicy z duszą. Przestronny układ obejmuje dwa duże pokoje, osobną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

679 000 zł60 m² 11 316,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam komfortowe mieszkanie w Częstochowie przy ul Okulickiego 52 Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie w Częstochowie przy ul.Okulickiego Luksusowe 2?pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Monte Cassino

Trzech Wieszczów,Częstochowa

335 000 zł50 m² 6 686,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

do Sprzedania M4 na 1 (pierwszym) piętrze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni z meblami w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

2 200 zł140 m² 15,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 140 m zlokalizowane w dzielnicy podjasnogórskiej przy ulicy Św. Teresy w Częstochowie. Mieszkanie zajmuje całe pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne słoneczne, ciche mieszkanie 1-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie M3 po generalnym remoncie na wynajem. Bardzo ładne, świeżo wyremontowane mieszkanie w Centrum Częstochowy! Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, ciche, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w Centrum Częstochowy przy ul. Glogera. Mieszkanie o powierzchni 35m2 znajduje się na 3piętrze w bloku, bardzo słoneczne składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

280 000 zł53 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M4, częstochowa, śródmieście, focha, sprzedaż. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,48 m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

1 500 zł38 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wstrzymana-rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie typu studio w centrum Częstochowy. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budownictwie w bardzo dobrej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

289 000 zł42 m² 6 930,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, trzech Wieszczów, ul. Zana. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

218 000 zł51 m² 4 256,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy alei Pokoju. Główne atuty ekspozycja na 2 strony świata, atrakcyjne 2 piętro, balkon, piwnica + dodatkowo wspólna, zamykana wózkownia/rowerownia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzosowiak,Częstochowa

275 000 zł48 m² 5 741,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

**** rezerwacja oferty **** Częstochowa, wrzosowiak, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowego bloku w dzielnicy Wrzosowiak przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Częstochowa

900 zł30 m² 29,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji - Częstochowa, śródmieście, al. Jana Pawła II. Agencja Nieruchomości wgn oferuje na wynajem przytulne mieszkanie typu M2 o powierzchni 30,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

359 999 zł65 m² 5 538,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia 65M:salon z balkonemotwarta kuchnia z agd (zmywarka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa)sypialnia sypialniałazienka z wc (po remoncie) W mieszkaniu została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

289 000 zł49 m² 5 928,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,75m zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

289 000 zł46 m² 6 337,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45,6 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Ostatni Grosz przy ulicy Równoległej. Mieszkanie: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

177 000 zł27 m² 6 599,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 26,82m usytuowana na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 300 zł98 m² 23,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Częstochowa - Śródmieście, duże, komfortowe mieszkanie na wynajem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszkalnego o pow. 98 m2, zlokalizowanego w centrum Częstochowy.