dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Częstochowa - Lista ogłoszeń

313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowa

Częstochowa,śląskie

1 950 zł43 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobrze skomunikowane mieszkanie po remoncie na wynajem - ul. Sosnowa Lokalizacja: mieszkanie położone na drugim 4-piętrowego ocieplonego bloku. W pobliżu znajdują się przystani autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Wrzosowiak,Częstochowa

355 000 zł46 m² 7 734,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta 0% prowizji od kupującego! Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Bohaterów Katynia w Częstochowie. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł47 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem M3 w Śródmieściu przezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja Nieruchomość o powierzchni 47 m kw mieści się 700 metrów od placu Biegańskiego. Dużym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa cena! Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji z ogrodem i garażem w dobrej cenie ta oferta jest dla Ciebie! neo Nieruchomości prezentuje przestronne, komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

3 400 zł77 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na nowym osiedlu w dzielnicy Północ prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ,ul.Makuszyńskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

254 900 zł48 m² 5 310,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w dzielnicy Dźbów Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 48m2 zlokalizowane na parterze w bloku dwupiętrowym. Mieszkanie składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, raków, ul. Limanowskiego. Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

1 790 zł51 m² 35,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez pośredników; komfortowe mieszkanie na cichym osiedlu na Parkitce przy ul. Mościckiego 11. 51 m2 dwa pokoje: salon z aneksem kuchennym (kanapa, szafka pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Wrzosowiak,Częstochowa

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Wierzbowej 24, dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe, położone w ścisłym centrum miasta przy ul Dąbrowskiego. Mieszkanie bardzo przestronne i przytulne z ciekawym klimatem. Całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

265 000 zł38 m² 7 047,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 2. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

194 999 zł32 m² 6 093,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta Powierzchnia 32 mwymieniona instalacja elektryczna Na wyposażeniu lodówka, pralka, piekarnik Do mieszkania przynależy duża piwnica Czynsz - 249 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 100m2, usytuowane na 2. piętrze w budynku 2-piętrowym, położonym w ścisłym centrum Częstochowy przy ul. Kopernika. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

534 999 zł63 m² 8 492,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Powierzchnia 63 m2 -salon -sypialnia -sypialnia -otwarta kuchnia -łazienka Mieszkanie przeszło generalny remont w 2022 roku - Nowe instalacje - Nowy parkiet - Gipsówki na ścianach - Okna trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, trzech Wieszczów, ul.Zana, mieszkanie na wynajem. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do wynajmu częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Huculska

Lisiniec,Częstochowa

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dom wolnostojący zlokalizowany w Częstochowie przy ulicy Huculskiej 87, dzielnica Lisiniec. Nieruchomość do wynajęcia w skład której wchodzi powierzchnia mieszkalna w domu wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

289 999 zł45 m² 6 444,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dobra lokalizacja: - blisko tramwaj i autobus - wiele sklepów i punktów gastronomicznych - cicha okolica - dużo zieleni Powierzchnia ok 45 m2 -salon -sypialnia -kuchnia -łazienka Czynsz: 550zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

398 000 zł65 m² 6 094,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Twoje Idealne Mieszkanie M4 z Widokiem na Zieleń! Marzysz o przestrzeni, funkcjonalności i dostępie do natury? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Mamy przyjemność zaprezentować Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

449 000 zł73 m² 6 133,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe, dostępne "od ręki", mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie w eleganckim, dwupoziomowym kompleksie z podziemnym garażem. Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym stylu, z dbałością o szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Częstochowa

369 000 zł57 m² 6 439,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowa oferta mieszkania w centrum Częstochowy! Nie zwlekaj takie mieszkania znikają błyskawicznie! Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą komfortowego i przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

320 000 zł44 m² 7 356,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż niezwykle urokliwe M3 gotowe do wprowadzenia od zaraz położone w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia nieruchomości to 43,5m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na Parkitce z dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, zlokalizowane przy ul. Mościckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

240 000 zł38 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

- rezerwacja oferty - Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte. Oferujemy do sprzedaży przytulne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

495 000 zł67 m² 7 430,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja zakłada budowę 36 mieszkań w kameralnym i zamkniętym osiedlu w prestiżowej części Częstochowy. Parter: mieszkania mieszczące się na parterze posiadają powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

1 450 zł46 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem urządzone 2 pokojowe mieszkanie prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,osiedle 1000-lecie,ul.Westerplatte 33 O MIESZKANIU Lokal mieści się w 4-piętrowym bloku na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

549 000 zł85 m² 6 481,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta.Mieszkanie bezczynszowe Lokal w trakcie remontu wymienione wszystkie instalacje (elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie o powierzchni 61m2, usytuowanego na 4 piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

481 600 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej na kameralnym i zamkniętym osiedlu w prestiżowej dzielnicy Częstochowy. Parter: mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

568 000 zł108 m² 5 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***** rezerwacja oferty ***** Mieszkanie na sprzedaż - wyjątkowo klimatyczne mieszkanie o pow. 108 mkw w samym centrum miasta przy ul. Kopernika. Jesteś indywidualistą - Stronisz od blokowisk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Gombrowicza 11, dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 50m2 mieści się na parterze w bloku czteropiętrowym. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne zadbane trzypokojowe mieszkanie w kamienicy w Centrum. Kamienica zadbana, ładna klatka schodowa. Mieszkanie bardzo słoneczne , ciepłe ,z wystawą okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Raków,Częstochowa

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł46 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowo wyposażone mieszkanie 2 pokojowe prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,ul.Westerplatte,osiedle 1000-lecie O MIESZKANIU Lokal mieści się na 4 pietrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Częstochowa

358 000 zł56 m² 6 415,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście w Częstochowie o powierzchni 55,8m2, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

418 000 zł65 m² 6 420,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z niedużym balkonem, usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym, położonym w centrum Częstochowy, przy ul. Sobieskiego. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Armii Krajowej

Śródmieście,Częstochowa

375 000 zł51 m² 7 403,75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50,65 m , usytuowanego na 7 piętrze w wysokim, 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

265 000 zł38 m² 7 047,87 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy Centrum Jeśli cenisz sobie przestrzeń i klimat kamienicy, to mieszkanie jest dla Ciebie! Lokalizacja: centrum wszędzie blisko! Układ: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł54 m² 5 962,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio jako właściciel (=bez prowizji dla biura) sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 53,5 m2 położone w bardzo dobrej, pożądanej lokalizacji, na Tysiącleciu Al. Armii Krajowej 53, II piętro.