dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

109 000 zł37 m² 2 898 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie o powierzchni 37,6m2. Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

170 000 zł51 m² 3 339,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, ściany zgładziami gipsowymi, piony co obudowane, kuchnia 3 lata po generalnym remoncie, na podłodze parkier, stolarka okienna po wymianie, dzrwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

135 000 zł26 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w stanie do zamieszkania,po kapitalnym remoncie.Nowe instalacje elektryczna,wod-kan i CO.Nowe tynki.Wykończenie wg.aktualnych standardów z bardzo dobrej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

120 000 zł28 m² 4 322,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27,76 m2. - położone w centrum Częstochowy (III aleja nmp) - Duży prywatny, zamykany parking - 1 piętro w 4 piętrowym budynku (osobna część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

148 000 zł51 m² 2 901,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

łazienka w kafelkach 6 lat po remoncie, w duzym pokoju panele na podłodze, w kuchni i w przedpokoju kafelki na podłodze, wideodomofon. W poblizu promenada prowadząca do terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

130 000 zł28 m² 4 624,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M2 - pokój (3,25 m x 3,25 m), wnęka (2 m x 2,30 m), kuchnia (2 m x 2,5 m), przedpokój (2,5 m x 1,4 m), łazienka (2,1 m x 1,65m). Pomiędzy pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

179 000 zł47 m² 3 792,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

mieszkanie dwupokojowe, po remoncie(nowe okna pcv, drzwi wewnetrzne, drzwi wejsciowe typu gerda, nowa instalacja gazowa .wodno kanalizayjna, elektryka. podloga orginalny parkiet)-scisle centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

800 zł100 m² 12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum miasta, w kamiennicy, z widokiem na Aleje. Mieszkanie na drugim piętrze, dwa duże pokoje, kuchnia, łazienka , wc, przedpokój. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł72 m² 19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie 72 mkw, w dzielnicy Śródmieście, na osiedlu przy ul. Jasnogórskiej i Partyzantów. W kuchni znajdują się meble w zabudowie wraz ze sprzętem agd (lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuncewiczowej

Raków,Częstochowa

99 000 zł32 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe z oddzielna kuchnią, łazienką i małym przedpokojem położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z domofonem przy ul. Kuncewiczowej (dzielnica Raków). Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

95 000 zł28 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Blok ocieplony ,wyremontowany. Mieszkanie w dobrym stanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmiczna

Tysiąclecie,Częstochowa

157 500 zł50 m² 3 118,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezposrednio - Dwupokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej części dzielnicy Tysiąclecie (ul. Kosmiczna, niedaleko Halii Polonia). Mieszkanie położne jest na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Północ,Częstochowa

126 000 zł33 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w cichej okolicy. Autobus, tramwaj, szkoly i sklepy w okolicy. Cena do negocjacji. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

170 000 zł62 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Tysiąclecie, po remoncie do natychmiastowego zamieszkania. Na ścianach położona jest gipsówka, ściany pomalowane. Na podłogach w dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

169 000 zł44 m² 3 840 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczy. Mieszkanie dwupokojowe, w wieżowcu na 5 piętrze. Duży pokój salon z balkonem, mniejszy pokój- sypialnia, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

62 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam M4 na Parkitce w Częstochowie - 62 m2, 1 piętro. Duży salon, balkon, osobna łazienka i wc. Kuchnia w zabudowie. W pobliżu liczne punkty usługowo - handlowe. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

115 000 zł37 m² 3 108 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 37m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków, składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo mieszkanie posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Częstochowa

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w cichym miejscu, niedaleko przystanek ok. 200 m sklepy, apteka.Park, stawy .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasienicy

Częstochowa,śląskie

119 000 zł47 m² 2 549,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie na pierwszym piętrze, 46,68 m2 wysokie mieszkanie dwupokojowe plus kuchnia, okna plastikowe, spokojna cicha okolica jednocześnie blisko do przystanków komunikacji miejskiej okolice dh.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

147 000 zł51 m² 2 837 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do pilnej sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie na wysokim parterze w bloku z cegły. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,8m2. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Raków,Częstochowa

79 500 zł19 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie 1-pokojowe. Pokoj- podłoga w panelach, gipsówki, w pokoju i przedpokoju podwieszany sufit, okno nowe drewniane. Łazienka - terakota, glazura, , woda ciepła -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamay do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 50m2, w bloku z cegły- tysiąclecie. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, bardzo ustawne. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

87 000 zł30 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciepłe, słoneczne, wymaga remontu. Pilnie sprzedamy, cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

200 000 zł53 m² 3 773,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne i zadbane mieszkanie 53m2 - 8 piętro, z pięknym widokiem na miasto, 3 pokojowe - Częstochowa, tysiąclecie. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

135 000 zł46 m² 2 897 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym Centrum (piotrkowska ) typu M3 o pow. 46,6 mkw. na wysokim parterze w bloku 3-piętrowym ocieplonym, otynkowanym, wymieniony dach teren częściowo ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrzosowiak,Częstochowa

185 000 zł43 m² 4 262,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe. Pokoje - podłogi w panelach, gipsówki, w pokoju dziennym podwieszany sufit, okna pcv. Łazienka - terakota, glazura, kabina prysznicowa, woda ciepła -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

157 000 zł55 m² 2 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie, w pobliżu Politechniki. W bliskiej odległości Linia tramwajowa oraz komunikacja autobusowa, szkoły, przedszkola, sklepy. Mieszkanie wyremotowane, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł72 m² 19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

185 000 zł65 m² 2 846 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m2, położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym (blok z cegły, ocieplony i otynkowany). Duże ustawne pokoje, z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Tysiąclecie,Częstochowa

160 000 zł45 m² 3 485 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie (ulica Okólna - w okolicy dawnego budynku zus) o pow. 46 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie po remoncie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

147 000 zł38 m² 3 828,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - 38,4 m2 dzielnica Trzech Wieszczy Częstochowa na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie widne i przestronne,wyremontowane w pokojach panele i deska barlinecka , drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

180 000 zł53 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Tysiąclecie, na czwartym piętrze w bloku 4-piętrowym. Okna wszystkie nowe, drzwi antywłamaniowe, panele w pokojach i kuchni. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

48 m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie znajduje sie w spokojnej i zielonej dzielnicy. Dodatkowym atutem jest piekny widok z balkonu i zamykany korytarz (dodatkowe drzwi, oddzielajace klatke schodowa od korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

xxxxxxxxxx yyyyyyyyyyyyyyyyy mmmmmmmmmmmmmmm ccccccccccccccc lllllllll kkkkkkkkkk ooooooooooooooo nnnnnnnnnnnn

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

149 000 zł51 m² 2 876 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Częstochowa,śląskie

189 000 zł57 m² 3 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie widne w spokojnej okolicy, wc osobno, parkiety, glazura. gipsówki, niski czynsz, miejsce parkingowe zamykane - bardzo dobrze skomunikowane, w bloku jest przedszkole, niedaleko szkoła. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

215 000 zł64 m² 3 359 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! nowa niższa cena! Mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie o pow. 63,7 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku. Blok ocieplony i ładnie otynkowany, klatka schodowa czysta, domofon. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

350 000 zł82 m² 4 263 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czynsz [zł]: 560 zł ciekawa oferta! Zadbane mieszkanie 4-pokojowe z dodatkowym atutem w postaci przestronnego 20-metrowego tarasu, wykonanego w zabudowie aluminiowo-szklanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

700 zł31 m² 22 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009