dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

862 ogłoszenia

350 360 zł23,05 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

| szczegóły dotyczące lokalu: apartament o powierzchni 23 mkw. pokój, przedpokój, łazienka wystawa okien od strony zachodniej wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie obowiązuje umowa.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,77 m² 8 050,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55.77 m Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Sobieskiego. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój - salon.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej, dzielnica Tysiaclecie, w Czestochowie. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni ok. 47m2 mieści się na szóstym pietrze w waiezowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł104 m² 3 490,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość z potencjałem adaptacyjnym Częstochowa, wrzosowiak, ul. Lipowa Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 104 m , położoną przy ulicy Lipowej w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł56,78 m² 6 164,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,78 mkw - dzielnica Tysiąclecie usytuowane ne 3-cim piętrze w bloku Lokalizacja: osiedle Tysiąclecie-Wschód w kwadracie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł48,43 m² 4 893,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,43 m , położonego na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł62 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże mieszkanie o pow 62 mkw , zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Raków. Mieszkanie ma fantastyczny funkcjonalny układ, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestrzenne dwustronne 3 pokojowe mieszkanie sercu osiedla Północ B prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn B, cena do negocjacji! mieszkanie Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy al. Armii Krajowej - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie : powierzchnia 47 m 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł83,50 m² 5 508,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 83,5 m2 położonego na parterze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,14 m² 7 041,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,14m , zlokalizowane w samym centrum Częstochowy, przy Alei Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

657 800 zł60 m² 10 963,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament premium | 60 m | Ostatnie piętro | Południowo-zachodnia ekspozycja Elegancki, dopracowany w każdym detalu apartament 3-pokojowy, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 68 m - 3 pokoje, balkon - Częstochowa, tysiąclecie- 2. piętro Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł61 m² 21,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ przy ulicy Czecha. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł35,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,50 m2 położone na 9. piętrze w wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana w Częstochowie. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem przestronna kawalerka W samym centrum. Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości wgn. Mieszkanie na wynajem - duży słoneczny pokój Z aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest kawalerka zlokalizowana przy ul. Kwiatkowskiego - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 8-piętrowym wieżowcu z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł118,60 m² 3 962,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 118,6m Usytuowane na I piętrze kamienicy w Ścisłym Centrum Częstochowy, przy Al. Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,70 m² 6 512,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Duże M2 Błeszno / Raków Drugie piętro uwaga umeblowanie i wyposażenie mieszkania - do uzgodnienia Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 36,7 m 2 w niskim bloku. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,20 m² 6 862,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, blisko uczelni - 39,2 m , położone na drugim piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. Świetna lokalizacja dzielnica Tysiąclecie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł24,80 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na piątym piętrze w wieżowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł85,70 m² 8 623 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i zieloną strefą relaksu | Parkitka, częstochowa Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne i komfortowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł31 m² 7 419,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 31M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - C.H. M1 - dużo zieleni - mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł81 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowy apartament częstochowa Al. N.M.P Idealny: - do zamieszkania - pod wynajem - na kancelarię, biuro - gabinety lekarski, kosmetyczny itp Lokal o powierzchni ok. 81m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł63,50 m² 6 834,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Północ! Atuty : - 3 ustawne pokoje - fantastyczna kuchnia - mieszkanie dwustronne -ekspozycja okien pn.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie, położone w prestiżowej dzielnicy "parkitka" Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szukasz mieszkania z duszą. Klimatyczne mieszkanie dwupokojowe do wprowadzenia zlokalizowane w dzielnicy Parkitka przy ul. Bialska. Cicha spokojna okolica w otoczeniu zieleni , miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,90 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59,50 m² 6 386,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Północ Częstochowa - Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 59,5m zlokalizowane w dzielnicy Raków przy ul. Łukasińskiego, usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,70 m² 6 573,31 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania trzypokojowego w zielonym otoczeniu. Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ. Zielona ,ciesząca się ciszą i spokojem okolica.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia , super również jako inwestycja pod najem. Szukasz klimatycznego mieszkania do wprowadzenia ,a może pod najem bez nakładów finansowych. Mieszkanie po generalnym remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z pełnym wyposażeniem - gotowe do wprowadzenia Raków, częstochowa Jeśli zależy Ci na mieszkaniu, które nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji i pozwala zamieszkać od razu - ta.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł68 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela jasne, słoneczne mieszkanie 68 m2 (3 pokoje z kuchnią, możliwość wydzielenia kolejnego 4 pokoju) w samym centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł95,50 m² 8 324,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gustowne dwu poziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na zamkniętym osiedlu. Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Parkitka przy ul. Poleskiej 74 D. Bardzo blisko środki.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57,84 m² 5 532,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż, położone w Częstochowie. Mieszkanie o powierzchni 57,84m2. W skład mieszkania wchodzą: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł36,60 m² 5 601,09 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w przy Al. Niepodległości - dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania do wprowadzenia. Mieszkanie trzypokojowe do wprowadzenia , zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak, cicha spokojna okolica w pobliżu ch Jagiellończycy, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł85 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem komfortowe mieszkanie w apartamentowcu w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone na 4, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł29,45 m² 9 745,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Nałkowskiej 12 (dzielnica Tysiąclecie). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł52 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krasińskiego - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w bloku. Wokół.