dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 829 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 829 ogłoszeń

730 000 zł221,70 m² 3 292,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Pirotechników. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Styl, komfort i lokalizacja, która zachwyca wyjątkowe 2 pokoje w sercu Częstochowy | ul. św. Jana Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł232,50 m² 5 569,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękny, zadbany dom w dzielnicy Wrzosowisk o powierzchni 232,5 m2 na działce o powierzchni 685 m2. Dom dwupiętrowy, składa się: parter: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł827,50 m² 1 087,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży halę magazynowo-produkcyjną. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 827,5 m2 , usytuowana w Częstochowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 10 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji w dzielnicy Tysiąclecie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł173 m² 7 225,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 173 m , usytuowany na 2. - jednocześnie ostatnim - piętrze kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 9.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł179 m² 8 100,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:791 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 153,63 m znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Kiedrzyn. Usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł390 m² 2 025,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje nieruchomość idealną pod działalność, położoną w sercu Częstochowy, przy ulicy Wodzickiego 92/94 (dzielnica Tysiąclecie). Ta niepowtarzalna oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

335 400 zł1 118 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1118 m2 , zlokalizowaną w dzielnicy Wyczerpy Górne. Działka o wymiarach 40m x 27m, dojazd drogą utwardzoną oraz polną; brak.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 398 m² 110,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1398m2 położona w dzielnicy Mirów przy ul. Turystycznej, między ul.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł1 197 m² 256,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Częstochowa, błeszno, ul. Brzezińska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Częstochowie w dzielnicy Błeszno, przy ul. Brzezińskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł45 000 m² 5,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niepowtarzalna nieruchomość gruntowa - Częstochowa Mirów, góra ossona! działka nr 33, obręb 220, na wysokości 317 m n.p.m. Wymiary 210 m 210 m To miejsce, które zachwyca krajobrazem.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł1 127 m² 3 726,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt handlowy skladajacy się z 3 samodzielnych lokali : a) na parterze ,b) I piętrze, c) pomieszczeń w piwnicy Zlokalizowany w ścisłym centrum handlowym miasta. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł90,70 m² 6 163,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje Osiedle Muza. Kameralna inwestycja składająca się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz z mieszkań, zlokalizowana w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 392 zł59,56 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł3 256 m² 398,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna z warunkami zabudowy. Teren niezabudowany położony w centrum Częstochowy , przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Teren płaski ,uzbrojony.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł65,60 m² 7 088,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania położonego na popularnym osiedlu Północ przy ul. Starzyńskiego. Lokalizacja zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 540 zł54,20 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Mazowiecka w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59m2 położone na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tutaj Twój biznes nie przejdzie niezauważony! Ruchliwa ul. Krakowska, sąsiedztwo Galerii Jurajskiej i Katedry oraz funkcjonalny lokal na dwóch poziomach - idealna przestrzeń dla handlu, usług czy.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł97,53 m² 9 945,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż przestronny apartament w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 113 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53,67 m² 7 080,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 53,67m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w kamienicy centrum, parter, bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na parterze w kamienicy w ścisłym centrum, w okolicach placu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 551 m² 361,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie w dzielnicy Północ przy ul. Klonowicza o powierzchni 1551 m2. Działka : o pow. 1551.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. Inwalidów Wojennych. To idealna propozycja dla pary , rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł1 172 m² 3 583,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość z najemcą Rossmann w Centrum Częstochowy. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji. Obiekt handlowy składający się z 3 samodzielnych lokali :.

Szczegóły ogłoszenia

552 500 zł850 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie, w pobliżu ul. gen. Romualda Traugutta. Nr działki: 51/13, obręb: 0431.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł15 707 m² 222,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę Inwestycyjną wraz z halą magazynową w Częstochowie w dzielnicy Zawodzie, o powierzchni 15 707 m2.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł34,10 m² 7 331,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 34,5 m - dzielnica Północ (jednostka A), parter, duży balkon Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,50 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:951 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący 170 m z potencjałem inwestycyjnym - Częstochowa, ul. Rędzińska cena do negocjacji - idealna inwestycja pod wynajem lub prowadzenie działalności! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł365 m² 1 065,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości sverum prezentuje lokal użytkowy (powierzchnię biurowo-magazynową) o powierzchni 365m2, w miejscowości Częstochowa. W skład lokalu wchodzą: parter: duża strefa.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł49,60 m² 5 745,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie - Częstochowa, dźbów Powierzchnia: 49,6 m Piętro: 2 (blok dwupiętrowy) Balkon + 2 piwnice** Czynsz: ok. 400 zł (przy 2 osobach) Układ mieszkania: duży pokój (obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (kuchnia, salon, sypialnia ) o powierzchni 36m2 położonego na pierwszym piętrze w bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł150 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Unikatowa oferta Do sprzedania dwa lokale użytkowe , bezczynszowe na parterze lokal 150mkw z dwoma wejściami od frontu. oraz poziom piwinc 100mkw dwa niezależne wejścia Lokal 150mkw posiadający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 570 zł44,42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Santo zlokalizowanym w centrum Częstochowy. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł235 m² 4 680,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 157 m2 (powierzchnia całkowita 235 m2) znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł55,70 m² 6 732,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku w centrum Częstochowy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 811 m² 469,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1811 m2 Parkitka, ul. Bialska Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1811 m2 szerokość działki: ok. 17 m kształt: prostokąt teren płaski, obecnie nieużytek, zakrzewiony.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł73,80 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,8 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy Częstochówka-Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 52m. Mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł480 m² 3 747,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:568 m²

Wyjątkowa kamienica inwestycyjna w strategicznej lokalizacji Częstochowy Przedstawiamy unikalną nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - kamienicę narożną położoną.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij