dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże, przytulne M3 położone na 2 piętrze w bloku 10-piętrowym, dzielnica Północ. W mieszkaniu na ścianach tynki, a na podłodze w salonie deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł340 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:314 m²

Ulica Wieluńska - jedna z zabytkowych ulic w Częstochowie, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Jasnej Góry. Ma około 300 metrów długości, a różnica wysokości między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

279 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie M3 , do remontu w dzielnicy Trzech Wieszczów. Na powierzchnię 46,5 m2 składa się : - salon Z balkonem - pokój 2 - kuchnia - łazienka - przedpokój Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schillera

Północ,Częstochowa

402 000 zł61 m² 6 590,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 61 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Północ przy ulicy Schillera. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł45 m² 5 717,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,6 m 2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

329 000 zł73 m² 4 507 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Niewielki domek na przepięknej działce.Częstochowa. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,okolice ul.Jesiennej OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż , mały domek o powierzchni 72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 500 000 zł350 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 265 m²

Prestiżowa nieruchomość położona na zamkniętym, monitorowanym osiedlu składającym się z 35 domów zwanym Osiedlem Leśnym pod Wilczą Górą. Teren osiedla w całości ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

259 900 zł46 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nieruchomości oferuje do sprzedaży, duże i bardzo ustawne M3 położone na 2 piętrze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 64 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Lisiniec. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Grabówka,Częstochowa

747 300 zł1 410 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej położonej w Częstochowie w dzielnicy Grabówka Działka o pow. całkowitej 1415 m2, składa się z 2-ch działek o pow. 710m2 i 705m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

315 000 zł60 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Salon z otwartą kuchnią,2pokoje połączone ze sobą w nich klimatyzacja, instalacje wymienione,kabina ,piecyk,ubikacja wymienione

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

552 860 zł72 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

338 646 zł44 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

689 000 zł76 m² 9 065,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 76m2 na parterze z ogródkiem. Mieszkanie jest nowe 2023r. i jest wykończone w wysokim standardzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 6 2 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

69 000 zł12 m² 5 989,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 m²

Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 11.5m2 znajdujący się w Częstochowie przy ul. Piłsudskiego. Garaż posiada kanał oraz doprowadzonone przyłącze energetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Częstochowa

195 000 zł25 m² 7 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal inwestycyjny idealny pod okazjonalny wynajem znajdujący się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Lokal o powierzchni 25 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

295 000 zł56 m² 5 253,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły.odzielnie łazienka i toaleta. Przy bloku parking, wokół dużo zieleni. Blisko do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

428 000 zł40 m² 10 615 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż nowoczesny apartament , na 1 piętrze w nowo wybudowanym bloku na Parkitce. Apartament został gustownie umeblowany i wyposażony w niezbędne meble i sprzęty agd (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze, w bloku 10 -piętrowym w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie idealne dla rodziny bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 405 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 160m2 składający się z parteru oraz poddasza. Na parterze duży, przestronny salon, kuchnia, dodatkowa sypialnia oraz wc. Na piętrze trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

304 000 zł38 m² 7 979 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuje do sprzedaży mieszkanie na pierwszym piętrze w 3 Aleji nmp z widokiem na park. Parking zamykany bramą na pilota, wszędzie blisko, nowa kuchnia - idealne pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

450 000 zł71 m² 6 320,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 4-pokojowe na 2 piętrze w jednej z najlepszych lokalizacji w Częstochowie! główne atuty v lokalizacja: bliskość m.in. Promenady Niemena, tramwaju, autobusów, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

119 000 zł21 m² 5 560,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Mieszkanie o powierzchni 21 m2 znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Częstochowa

195 000 zł25 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Mieszkanie o powierzchni 25 m2 znajduje się na II piętrze w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

249 900 zł47 m² 5 317,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków w Częstochowie. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

260 000 zł38 m² 6 860,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które mieści się w samym sercu Częstochowy, a jednocześnie chcesz, aby było to mieszkanie ciche i spokojne? A może Twoim marzeniem jest wprowadzić się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków - okolice Wojska Polskiego. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

214 000 zł40 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie przerobione aktualnie na lokal biurowy o powierzchni 40 m2 usytuowany na 2 piętrze w kamienicy przy Placu Biegańskiego. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Ogrodowa

Lisiniec,Częstochowa

199 000 zł73 m² 2 714,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub. zamienię mieszkanie 73m2 w Śródmieściu ( ul.Ogrodowa) Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem , kuchnią ,łazienką i przedpokojem.Ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

249 000 zł50 m² 4 970,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,1m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

309 000 zł61 m² 5 065,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 61m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: -salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

265 000 zł51 m² 5 165,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże, ładne i ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze, w bloku 10 -piętrowym na Tysiącleciu, na ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł20 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 20m2 - pokój z aneksem kuchennym i łazienką, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

370 000 zł65 m² 5 667,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe W stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kingi

Podjasnogórska,Częstochowa

548 100 zł87 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedam, szeregówka 87m2, częstochowa, jasna Góra, park Lisiniec, św.Kingi. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Oleńki

Podjasnogórska,Częstochowa

200 448 zł19 m² 10 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania pokój hotelowy zarządzany przez sieć hoteli "arche". Nieruchomość o powierzchni 18,56m2. Roczny zysk z inwestycji w wysokości 6-7%. Umowa sprzedaży, własność hipoteczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

235 000 zł36 m² 6 456,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 36,30m2, usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie. Obecnie mieszkanie w trakcie remontu. Zdjęcia przedstawiają w jakim stylu mieszkanie będzie wykonane .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

640 000 zł180 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Ofertą sprzedaży jest duży nowy dom w stanie deweloperskim w dzielnicy Wyczerpy Dolne o pow. 180 mkw. Dom wolnostojący, wybudowany z solidnych materiałów. W nieruchomosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

1 000 000 zł159 m² 6 289,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam do zaoferowania parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym położony w Częstochowie - dzielnica Stradom. Nieruchomość o powierzchni 159 m2 usytuowana jest działce 1170 m2. Dom.