dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szajnowicza-Iwanowa

Tysiąclecie,Częstochowa

599 000 zł118 m² 5 076,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie 118 m | Częstochowa - Tysiaclecie | 2 poziomy | Cena 599 000zł Biuro Nieruchomości locatus posiada w swojej ofercie mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 118 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 344 000 zł4 174 m² 321,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o nr ewid. 34/1, 32 położonej w Częstochowie przy ul. Mazowieckiej (obręb 0034). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krynicka

Parkitka,Częstochowa

1 449 000 zł4 140 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Stare Miasto,Częstochowa

339 000 zł46 m² 7 401,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,8m zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Częstochowie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

440 000 zł74 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bardowskiego

Ostatni Grosz,Częstochowa

275 000 zł31 m² 8 882,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

** 31 mkw, częstochowa ul. Bardowskiego 25, gotowa inwestycja , roi 7,5% ** mieszkanie sprzedawane razem z aktualnym, sprawdzonym, płacącym regularnie o 6 lat najemcą - gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m dwustronne, składające się z 2 niezależnych pokoi zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

235 000 zł38 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

- rezerwacja - Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji Tysiąclecie, 37,5 m , 2 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, piwnica. Szukasz miejsca, które możesz stworzyć od podstaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Przechodnia

Stare Miasto,Częstochowa

315 000 zł1 699 m² 185,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż działkę niezabudowaną, zlokalizowaną przy ulicy Przechodniej w Częstochowie, dzielnica Stare Miasto. Na działkę wydane zostały warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż komfortowy i solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 2000 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

234 999 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze czterokondygnacyjnego budynku z odnowioną elewacją. To propozycja dla osób ceniących spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

1 890 000 zł207 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Komfortowy, piętrowy dom wolnostojący z 2024 roku, położony w dzielnicy Dźbów. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie bryła budynku. Powierzchnia użytkowa budynku wraz z garażem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

285 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m , położone w samym sercu Częstochowy ul. Kościuszki 3. Lokal znajduje się w solidnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

465 000 zł65 m² 7 187,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuję Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,70 m , położone w dzielnicy Wrzosowiak ul. Palmowa w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

434 999 zł64 m² 6 839,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Powierzchnia - ok 64M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 750 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - lasek Aniołowski - przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

829 000 zł141 m² 5 879,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 141 m kw. cena 829.000 tys. Strony świata :wschód, zachód, południe, stan deweloperski. Nieruchomość składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzenne dwustronne 3 pokojowe mieszkanie sercu osiedla Północ B prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn B, mieszkanie Lokal mieści się na czwartym piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Północ,Częstochowa

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul. Kosmowskiej 6. Cechy nieruchomości:powierzchnia: 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Trzech Wieszczów,Częstochowa

365 000 zł65 m² 5 683,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,10 m , położone na 3. piętrze w budynku w samym sercu Częstochowy Śródmieście. Nie pobieram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło generalny remont ok 2018 roku Powierzchnia ok 46 m2 -salon + wnęka (sypialnia) -sypialnia z balkonem -kuchnia (zmywarka, piekarnik, lodówka ) -łazienka Piętro 3/10 Winda Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Na powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Błeszno,Częstochowa

39 000 zł504 m² 77,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku zieleni, gdzie w ciszy i spokoju wypijesz poranną kawę lub spędzisz weekend z rodziną? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Na sprzedaż zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wypoczynku

Wyczerpy Górne,Częstochowa

458 000 zł156 m² 2 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 194 m²

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 156m. Dom stanowi idealną przestrzeń dla rodziny, dwukondygnacyjny usytuowany na działce 11194m z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

269 900 zł46 m² 5 867,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Green House Nieruchomości prezentuje sprawdzoną i komfortową przestrzeń mieszkalną na sprzedaż, zlokalizowaną w pożądanej dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Kiedrzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

199 999 zł41 m² 4 878,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 41M: salon z balkonemsypialnia kuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: C.H. Jagielończycywiele sklepów (biedronka, aldi)dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrzosowiak,Częstochowa

370 000 zł59 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

218 999 zł33 m² 6 636,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Powierzchnia - 33M: salonkuchniałazienka z wc Czynsz - 350 zł Dużo miejsc parkingowych Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: blisko centrum miastawiele sklepów i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Lakowa

Dźbów,Częstochowa

125 000 zł1 100 m² 113,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o potencjale budowlanym zlokalizowana w Częstochowie przy ul. Lakowej, dzielnica Dźbów w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok 1100m2 z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

440 000 zł80 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przytulny i funkcjonalny dom na działce 380 m - idealna alternatywa dla mieszkania Na sprzedaż dom o powierzchni 80 m , który stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

359 000 zł55 m² 6 515,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż, mieszkanie 55,10 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku z wyremontowaną klatką schodową i dwoma niezależnymi wejściami co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Tartakowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 350 000 zł1 080 m² 2 175,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 795 m²

Komercyjna nieruchomość magazynowo-produkcyjno-biurowa na sprzedaż W centrum częstochowy. Cena do negocjacji! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

435 000 zł64 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Neo Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki! Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, zaledwie 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Grabówka,Częstochowa

849 000 zł118 m² 7 164,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

- nowoczesny dom W stanie deweloperskim W ustronnym miejscu W otoczeni zieleni I ciszy - Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

399 888 zł58 m² 6 894,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wymienione wszystkie grzejniki Wymienione wszystkie instalacje Nowa płyta indukcyjna (12.12.25) Wylewki bez progowe jednopoziomowe w całym mieszkaniu Powierzchnia ok 58m2 -Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam komfortowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie! Nieruchomość jest zlokalizowana na parterze w bloku w cichej części dzielnicy dzięki czemu, nie docierają do nas odgłosy ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

229 000 zł31 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

388 000 zł87 m² 4 479,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe - 2 W 1! Idealne pod inwestycję lub dla rodziny Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie składające się z dwóch niezależnych, w pełni umeblowanych części mieszkalnych .