dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Tysiąclecie,Częstochowa

24 000 zł12 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni 12 m , położony w popularnej i dobrze zurbanizowanej dzielnicy Tysiąclecie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

315 000 zł51 m² 6 152,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2 m z balkonem, położone na 3. piętrze w bloku z windą, w i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 490 000 zł360 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy o łącznej powierzchni 360 m , położony w dogodnej lokalizacji w centrum miasta. Idealny pod działalność biurową. Obiekt jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tczewska

Lisiniec,Częstochowa

2 280 000 zł299 m² 7 625,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż generujący duży dochód - wyjątkowy - 7-pokojowy dom w prestiżowej lokalizacji. Dom na Lisińcu - idealny dla wieloosobowej rodziny lub firmy, która chce mieć siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

850 000 zł139 m² 6 115,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na 1 piętrze segmentu w prestiżowej dzielnicy willowej. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Mirów,Częstochowa

750 000 zł34 507 m² 21,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, mirów, grunty rolne z możliwością przekształcenia, na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Oferujemy do sprzedaży grunty rolne z możliwością przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

M4 na sprzedaż - Częstochowa Północ, 61 m , duży balkon Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe (M4) o powierzchni 61 m , położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Częstochowa

125 000 zł82 m² 1 524,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Częstochowa - Śródmieście, lokal na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 82 m2 z dwoma oddzielnymi wejściami z chodnika, na parterze, przy ulicy Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 61 m , zlokalizowanego na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Częstochowa

Mirów,Częstochowa

662 450 zł13 249 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Częstochowa, mirów, działka na sprzedaż. Bardzo ładna posiadłość w dzielnicy Mirów. Działka orna z przeznaczeniem pod zabudowę siedliskową. Działka o szerokości 400 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

69 000 zł9 m² 7 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal Handlowy w C.H. Promenada - Świetna cena. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i estetyczny lokal handlowy o powierzchni 9 m2, położony w tętniącym życiem Centrum Handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza

Podjasnogórska,Częstochowa

380 290 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

332 332 zł37 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mirów,Częstochowa

850 000 zł230 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:19 508 m²

Dom na sprzedaż, nieruchomość z 3 budynkami mieszkalnymi i gospodarczym - Częstochowa, mirów. Oferujemy na sprzedaż 3 budynki mieszkalne usytuowane na działce o powierzchni 1,9508 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

145 000 zł1 253 m² 115,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż nowo wydzieloną działkę znajdującą się w Częstochowie - w Gnaszynie, pomiędzy ulicą Turkusową i Drucianą ( ul. Bohaterska ). Doskonała okazja do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Stradom,Częstochowa

799 000 zł257 m² 3 108,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny i zadbany dom o powierzchni 257 m , położony w spokojnej części dzielnicy Stradom. Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów finansowych - jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

249 000 zł32 m² 7 708,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kompaktowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m , które przeszło generalny remont i jest gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Północ,Częstochowa

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! O nieruchomości: powierzchnia: 52 m Liczba pokoi: 2 + kuchnia + łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Ostatni Grosz,Częstochowa

12 000 000 zł18 543 m² 647,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, działka inwestycyjna na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 18.543 m2 w świetnej lokalizacji Częstochowie. Szerokość działki od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

269 000 zł36 m² 7 463,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie M2 w centrum - ul. Nowowiejskiego, częstochowa Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 2. piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

627 201 zł64 m² 9 839,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Łódzka City 23 , - Wyjątkowy lokal usługowy na sprzedaż Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację z wyjątkową jakością wykonania. Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

541 198 zł63 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wichrowa

Lisiniec,Częstochowa

363 360 zł3 028 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Częstochowa, lisiniec, działka na sprzedaż. Działka o powierzchni 3028 mkw (24x 126m), wszystkie media w drodze. Działka na skraju dzielnic Lisiniec / Kawodrza, pomiędzy domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

445 000 zł54 m² 8 275,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 50,77 m2 z komórka lokatorską 2,98 m2, na pierwszym pietrze w budynku 3-piętrowym z windą. Własne ogrzewanie gazowe. Składa się z salonu z aneksem kuchennym , pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 42 m2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak przy Al. Niepodległości. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Oferta dla wymagającego klienta - wysoka jakość wykończenia, luksusowy apartament z 2022 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45 m2 usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Czartoryskiego. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Grabówka,Częstochowa

699 000 zł7 500 m² 93,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, grabówka, św. Rocha, działka na sprzedaż. Działka o powierzchni 7500 m2 położona w dzielnicy Grabówka. Szerokość działki 32m. Typ własności: własność. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

679 000 zł74 m² 9 175,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament z 2010 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy apartament z dwoma tarasami usytuowany na drugim piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Zawodzie,Częstochowa

600 000 zł201 m² 2 980,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: dom z dużą działką - Częstochowa, ul. Piaskowa 33 Przedmiotem sprzedaży jest dom z działka o powierzchni 0,1760 ha, położony w spokojnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Raków,Częstochowa

395 000 zł58 m² 6 775,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok 48m2 zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej, rejon Stare Miasto w Częstochowie. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marka

Podjasnogórska,Częstochowa

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Dom w zabudowie szeregowej, położony w dzielnicy Podjasnogórskiej w Częstochowie, przy ulicy św.Marka. Dom usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

224 999 zł40 m² 5 696,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 40M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Mieszkanie jest w pełni umeblowane Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: vendo parkbasenc.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w dzielnicy Tysiąclecie na pierwszym piętrze w wieżowcu z dwiema windami. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łęczycka

Lisiniec,Częstochowa

1 130 000 zł120 m² 9 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

1/2 bliźniaka w doskonałej lokalizacji i doskonałym stanie. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Lisiniec,ul.Łęczycka OPIS NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość typu bliźniak 120m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Wrzosowiak, w spokojnej i zielonej okolicy Lokal znajduje się w zadbanym bloku klatka schodowa została niedawno odświeżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie zlokalizowane w zielonej dzielnicy Północ! Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym przestronnego salonu z balkonem. Każdy z pokoi jest indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

249 999 zł46 m² 5 458,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Powierzchnia mieszkania ok 46M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 800 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: centrum miastablisko Jasna Góra i Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

285 000 zł46 m² 6 222,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone w Śródmieściu, w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się.