dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 829 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 829 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Bór

Ostatni Grosz,Częstochowa

617 400 zł882 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Częstochowa, ostatni Grosz, bór, działka przemysłowa na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłową usytuowaną w dzielnicy Ostatni Grosz przy ul. Bór w sąsiedztwie sklepu netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

229 999 zł31 m² 7 419,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 31M: salon z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenac.H. M1dużo zieleni mnóstwo ścieżek rowerowych Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Wrzosowiak,Częstochowa

399 500 zł112 m² 3 566,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Częstochowa, wrzosowiak, lokal usługowo-mieszkalny na sprzedaż. Oferujemy do zakupu lokal usługowo-mieszkalny o pow. 112 mkw zlokalizowany w Częstochowie przy ul. Lipowej. Lokal usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wrzosowiak,Częstochowa

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, wrzosowiak | 42 m | balkon | winda Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 5. piętrze w bloku 10-piętrowym z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

410 000 zł46 m² 8 951,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Częstochowa, tysiąclecie ul. Kiedrzyńska, mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o wysokim standardzie! Nieruchomość o powierzchni 45,80 mkw, zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

315 000 zł57 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

M4 | 3 pokoje | ul. Zapolskiej | Tysiąclecie | 3 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic - Tysiąclecie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, ciche, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

1 012 960 zł1 948 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Częstochowa, błeszno, działka inwestycyjna na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 1948 mkw, szerokość działki 37 m, długość 59 m, zlokalizowaną przy ul. Bohatrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M2 na sprzedaż, częstochowa, północ, ul. Michałowskiego. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy do sprzedaży z dużym potencjałem jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

337 594 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sabatowskiego

Wyczerpy Górne,Częstochowa

235 000 zł880 m² 267,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, wyczerpy Górne, działka budowlana na sprzedaż. Super oferta, zapraszam! Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną zlokalizowaną w dzielnicy Wyczerpy Górne przy ul. Sabatowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wrzosowiak,Częstochowa

330 000 zł1 046 m² 315,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, wrzosowiak, działki budowlane na sprzedaż. Do sprzedania działki budowlane - sąsiadujące obok siebie o łącznej pow. 1046 m2. Działki zlokalizowana między ul. Jesienną a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Częstochowa

479 000 zł86 m² 5 559,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Przestronne mieszkanie 86 m w centrum miasta - z miejscem parkingowym, balkonem i piwnicą Proponuję Państwu atrakcyjne mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

265 000 zł37 m² 7 240,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie M3 zlokalizowane na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym - 2 pokoje , kuchnia, łazienka, duży balkon. Bardzo dobra lokalizacja centrum miasta Dzielnica Śródmieście, ulica Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 1 Maja

Trzech Wieszczów,Częstochowa

2 400 000 zł600 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Częstochowa, śródmieście/trzech Wieszczów, obiekt na sprzedaż. Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży obiekt komercyjny blisko centrum miasta o powierzchni 630 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

260 000 zł53 m² 4 861,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

- rezerwacja oferty - Mieszkanie M4, częstochowa, śródmieście, ul.Focha, sprzedaż. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,48 m2 na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

46 000 zł190 m² 242,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje na sprzedaż działkę przemysłowo-usługową o powierzchni 190 m2 w Częstochowie, przy ulicy Makuszyńskiego. Działka posiada media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wopistów

Dźbów,Częstochowa

209 000 zł49 m² 4 260,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w kameralnym bloku 1-piętrowym położonym w dzielnicy Dźbów, przy ul. Wopistów. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

221 700 zł739 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlano-usługowej, częstochowa, zawodzie-Dąbie. Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 739 m2, szerokość działki 20 m, zlokalizowaną w Dzielnicy Zawodzie-Dąbie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Idealne mieszkanie pod inwestycję! Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum osiedla Tysiąclecie, przy głównej linii tramwajowej. W pobliżu znajdują osiedlowe sklepiki, piekarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Częstochowa, wyczerpy, dom po remoncie, sprzedaż. Oferujemy dom o pow. 70m2 na działce o łącznej pow. 390m2 przy ul. Konarskiego w dzielnicy Wyczerpy w Częstochowie. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 200 000 zł425 m² 5 176,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:740 m²

Oferta 0%! Agencja nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży budynek z dużym potencjałem inwestycyjnym położony w bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum Częstochowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Śródmieście,Częstochowa

309 000 zł54 m² 5 673,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 54,46 m | 2 piętro | ogromny balkon | Śródmieście | Częstochowa prezentuje; lokalizacja;częstochowa,śródmieście,ul.GLOGERA 16 Są mieszkania do obejrzenia i są takie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

455 000 zł91 m² 4 994,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie 91,1m2 położone w ogrodzonej kamienicy z duszą 1905 roku, w samym centrum miasta, ul. Aleja Tadeusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:457 m²

Częstochowa, stradom, ul. Jana Zamoyskiego, połowa domu z działką na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy sprzedaż połowy domu na pierwszym piętrze gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

345 000 zł48 m² 7 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Starzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówka,Częstochowa

680 000 zł220 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:953 m²

Częstochowa, grabówka, dom na sprzedaż. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Częstochowie w dzielnicy Grabówka. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 220 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

100 000 zł70 m² 1 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ofertą biura jest odsprzedaż gotowego, dobrze prosperującego biznesu w Częstochowie, w samym Centrum miasta. Jest to magiczna piekarnia Gruzińska, prowadzona przez Gruzinów. Smaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

238 999 zł42 m² 5 690,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia - ok 42M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka z wc Czynsz - 590 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: C. H. Jagielończycy biedronkawafelek Aldi siłownie (well.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Tysiąclecie,Częstochowa

24 000 zł12 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni 12 m , położony w popularnej i dobrze zurbanizowanej dzielnicy Tysiąclecie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

315 000 zł51 m² 6 152,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2 m z balkonem, położone na 3. piętrze w bloku z windą, w i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 490 000 zł360 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy o łącznej powierzchni 360 m , położony w dogodnej lokalizacji w centrum miasta. Idealny pod działalność biurową. Obiekt jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tczewska

Lisiniec,Częstochowa

2 280 000 zł299 m² 7 625,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż generujący duży dochód - wyjątkowy - 7-pokojowy dom w prestiżowej lokalizacji. Dom na Lisińcu - idealny dla wieloosobowej rodziny lub firmy, która chce mieć siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

850 000 zł139 m² 6 115,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na 1 piętrze segmentu w prestiżowej dzielnicy willowej. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Mirów,Częstochowa

750 000 zł34 507 m² 21,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, mirów, grunty rolne z możliwością przekształcenia, na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Oferujemy do sprzedaży grunty rolne z możliwością przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

M4 na sprzedaż - Częstochowa Północ, 61 m , duży balkon Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe (M4) o powierzchni 61 m , położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Częstochowa

125 000 zł82 m² 1 524,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Częstochowa - Śródmieście, lokal na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 82 m2 z dwoma oddzielnymi wejściami z chodnika, na parterze, przy ulicy Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 61 m , zlokalizowanego na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku otoczonym.