dowolna

Domy w stanie deweloperskim Częstochowa - Lista ofert od dewelopera

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł128,65 m² 4 889,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom W zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 128,65 m2 , położony na działce o powierzchni 454 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Gnaszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł82,73 m² 4 809,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Krzemińskich (dzielnica Kiedrzyn). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 000 zł92,34 m² 7 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 92 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Kiedrzyn ul. Sucharskiego. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,28 m² 9 921,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Nowa inwestycja deweloperska w Częstochowie w prestiżowej dzielnicy Północ. Na sprzedaż oferujemy 11 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

930 000 zł178,57 m² 5 208,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Częstochowie przy ulicy Białostockiej 85a. Styl, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112 m² 6 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowy Dom , nowoczesna rozwiązania - dostępne od zaraz. Dom w stanie deweloperskim w zabudowie Bliźniaczej usytuowany na urokliwej działce blisko centrum Częstochowy. W cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mirów,Częstochowa

780 000 zł118 m² 6 610,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ema Nieruchomości prezentuje n sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne zlokalizowane w spokojnej i zielonej części miasta Częstochowa, dzielnica Mirów. Inwestycja skierowana jest do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 300 zł89 m² 7 553,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Parkitka. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72,20 m² 8 296,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. W skład domu wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie, dzielnica Podjasnogórska. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł150,48 m² 5 774,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom W zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 150,48m2 , położony na działce o powierzchni 321m2 , zlokalizowany w dzielnicy grabówka. Budynek-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 000 zł137 m² 5 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. św. Brata Alberta. (Nr działki 10/9,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,05 m² 7 652,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:224 m²

Na sprzedaż atrakcyjne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej - stan deweloperski, cicha lokalizacja! - Lokalizacja: częstochowa, stradom - Rodzaj zabudowy: szeregowa - Stan wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Częstochowa

Stradom,Częstochowa

770 000 zł139 m² 5 545,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Częstochowa, stradom Powierzchnia użytkowa: 138,85 m Działka: 392 m Cena: 770 000 zł - stan deweloperski Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

770 000 zł139 m² 5 539,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bliźniaka w dzielnicy Stradom. Dom położony na działce o powierzchni 390 m2. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Gnaszyn Dolny,Częstochowa

830 000 zł215 m² 3 855,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:846 m²

Nowoczesny parterowy dom w spokojnej dzielnicy - blisko centrum miasta Na sprzedaż oferujemy nowy, parterowy dom w stanie deweloperskim , położony w cichej i spokojnej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

829 000 zł141 m² 5 879,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 141 m kw. cena 829.000 tys. Strony świata :wschód, zachód, południe, stan deweloperski. Nieruchomość składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Grabówka,Częstochowa

849 000 zł118 m² 7 164,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

- nowoczesny dom W stanie deweloperskim W ustronnym miejscu W otoczeni zieleni I ciszy - Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stare Miasto,Częstochowa

649 000 zł125 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa inwestycja W sercu częstochowy! ema Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową inwestycję - nowoczesne domy w zabudowie szeregowej przy ul. Kawiej 22. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Mirów,Częstochowa

440 000 zł125 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 109 metrów, położonej w spokojnej okolicy. Nieruchomość jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

920 000 zł179 m² 5 152,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

749 000 zł115 m² 6 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

W ofercie bliźniak W stanie deweloperskim Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stradom,Częstochowa

749 000 zł115 m² 6 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Idealny bliźniak o powierzchni 114,5 mkw. cena 749.000 tyś. zł. w świetnej lokalizacji - dzielnica Stradom. Nieruchomość wybudowana w 2025 roku, składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

730 000 zł139 m² 5 251,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bliźniaka w dzielnicy Stradom. Nieruchomość zostanie doprowadzona do stanu deweloperskiego! Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

630 000 zł169 m² 3 734,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego w Częstochowie przy ul. Batalionów Chłopskich. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sejmowa

Kiedrzyn,Częstochowa

730 000 zł116 m² 6 293,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Tylko U nas! Proponujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Kiedrzyn, w rejonie ul. Sejmowej, wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom 150 m w stanie deweloperskim z pięknie zagospodarowaną działką 700 m w otulinie lasów, w granicach miasta Na sprzedaż oferuję wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Aleja Lawendowa Północ to kameralna inwestycja w prestiżowej dzielnicy Północ, powstaje z myślą o wszystkich, którzy szukają idealnego połączenia zalet domu i mieszkania. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Tysiąclecie,Częstochowa

790 000 zł157 m² 5 046,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Częstochowa, tysiąclecie, ul. Marjańskiej | 156,53 m | Stan deweloperski podwyższony | Gotowa kotłownia z pompą ciepła Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Północ,Częstochowa

728 000 zł138 m² 5 275,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w stanie deweloperskim, znajdującego się w Częstochowie przy ulicy św. Brata Alberta. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kmicica

Stradom,Częstochowa

679 000 zł85 m² 7 988,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Dom na sprzedaż Częstochowa, ul. Kmicica - nowy dom wolnostojący, stan deweloperski, 85 m , działka 485 m ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Stare Miasto,Częstochowa

599 000 zł125 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Północ,Częstochowa

728 000 zł137 m² 5 298,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wygodny, dobrze rozplanowany dom oznaczony numerem K. Ogórd na jasną, południową stronę. Garaż na spokojnym osiedlu z łatwym wyjazdem w każdą stronę. Lokalizacja, która łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstanie kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

829 000 zł141 m² 5 879,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

749 000 zł115 m² 6 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 115 m kw. cena 749.000 tys. Strony świata : północ, wschód Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: parter Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

719 000 zł124 m² 5 785,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

699 000 zł127 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²