dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Częstochowa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzysz o własnym kącie w sercu Częstochowy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m2 na ulicy Gwiezdnej czeka, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

379 999 zł35 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piękne i nowe mieszkanie z dużym tarasem na nowoczesnym osiedlu w sercu dzielnicy Parkitka. Wysoki standard materiałów. Łazienka wykończona w nowoczesnym loftowym stylu. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,5m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w amfiladzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: częstochowa, trzech Wieszczy, ul. Słowackiego W pobliżu: park, plac zabaw, sklepy, kawiarnie. Mieszkanie: mieszkanie dwu-pokojowe usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł46 m² 5 630,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

238 999 zł38 m² 6 373,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 na 1 pietro w okolicy Hali Polonia Powierzchnia ok 38 m2 -salon -sypialnia z balkonem -kuchnia -łazienka Czynsz: 580zł Drzwi antywłamaniowe Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł41 m² 48,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na Wynajem w samym Centrum Częstochowy. Idealna lokalizacja gwarantuje bliskość parku, placów zabaw, sklepów, przystanków autobusowych. Mieszkanie składa się w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

289 888 zł54 m² 5 368,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania dużego M3 blisko uczelni Powierzchnia 53 m2 -salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Na podłogach panel płytki Okna pcv Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie M3 w dzielnicy Północ w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym zabezpieczonym domofonem. Na powierzchnię 55 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

294 000 zł52 m² 5 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na drugim piętrze w bloku pięciopiętrowym z windą w dzielnicy Północ przy Promenadzie. Mieszkanie jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

259 999 zł40 m² 6 499,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 z dużym balkonem w śródmieściu Częstochowy Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem Powierzchnia ok 40m2 -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym zabezpieczonym domofonem pośród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

289 000 zł41 m² 7 048,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży ustawne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 41 m2, usytuowane na wysokim parterze w spokojnej dzielnicy. Lokal prezentuje się w doskonałym stanie, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 000 zł37 m² 8 140,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży ustawne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 36,73 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w centrum Częstochowy. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na parterze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wnęką, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły w okolicach Alei Pokoju. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od 1 czerwca dostępne przestronne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokal składa się z małego przedpokoju z szafą, osobnej kuchni z meblami w zabudowie oraz dwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

278 999 zł40 m² 6 974,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 na 1 piętrze w Centrum Powierzchnia ok 41m2 -salon -sypialnia -kuchnia -łazienka -toaleta Okna pcv Na podłogach parkiet oraz płytki 2 piwnice Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

245 000 zł39 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na drugim piętrze w 10 piętrowym bloku blisko Promenady. Mieszkanie bardzo czyściutkie i zadbane do własnej aranżacji. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

279 900 zł52 m² 5 382,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie okolice Promenady Niemena. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

259 500 zł36 m² 7 309,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania M3 o powierzchni 35,5 m2 położone na 3 piętrze w bloku (po termoizolacji) w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie składa się: - ze słonecznego, ciepłego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 050 zł36 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Trzech Wieszczów *powierzchnia 36 m2 *miejskie ogrzewanie *pełne wyposażenie i umeblowanie *świetna lokalizacja Wyposażenie: *pokój 1: kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie typu M3 , w bardzo dobrej lokalizacji , blisko ujd a także Śródmieścia. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym zabezpieczonym domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

359 999 zł46 m² 7 826,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości otako zapraszają do oglądania M3 po remoncie blisko centrum Powierzchnia ok 46m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój Okna pcv Na podłogach panel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,34m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo duże, ustawne , dwupokojowe mieszkanie z cegły w dzielnicy Raków. Mieszkanie ma pow 48 mkw ,zlokalizowane jest na trzecim piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest piękne nowocześnie wykończone mieszkania położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym o pow 48 mkw. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

349 000 zł44 m² 7 895,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwustronne M3 częstochowa północ parter Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44,2 m2 położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 48m2, usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł46 m² 5 593,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 46,3 m2, usytuowany jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Starzyńskiego. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 52m2, usytuowany jest na 2 piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

359 000 zł51 m² 7 080 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w dobrym standardzie, nieopodal Lasku Aniołowskiego i pełnej infrastruktury. Główne atuty rewelacyjna lokalizacja w jednej z najlepszych dzielnic miasta, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

354 000 zł52 m² 6 781,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52,2 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53m2 położone na drugim piętrze w centrum Częstochowy w bloku z cegły. Mieszkanie po generalnym remoncie 4 lata temu, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wyboru 2 mieszkania: 2- lub 4-pokojowe, w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tysiąclecie,Częstochowa

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o doskonałym rozkładzie w Częstochowie - Dzielnica Tysiąclecie. Lokal do remontu, położony na drugim piętrze w bloku po termoizolacji. Mieszkanie ma powierzchnię 47 m2: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij