dowolna

Mieszkania do remontu Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

195 000 zł35 m² 5 524,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

!Oferta dostępna tylko u nas! Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 35,3 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

220 000 zł41 m² 5 418,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 40,6 mkw. zlokalizowaną na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie w skład którego wchodzą: - duży pokój z balkonem - mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

225 000 zł52 m² 4 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest położone na 4 pietrze dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Raków. Mieszkanie ma powierzchnie 52 mkw, posiada balkon i dodatkowo przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

395 000 zł73 m² 5 410,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na Pólnocy niedaleko Auchana na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Piękne miejsce otoczone zielenią, ciche i spokojne. Cztery pokoje, osobna kuchnia , którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

279 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie M3 , do remontu w dzielnicy Trzech Wieszczów. Na powierzchnię 46,5 m2 składa się : - salon Z balkonem - pokój 2 - kuchnia - łazienka - przedpokój Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł45 m² 5 717,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,6 m 2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

259 900 zł46 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nieruchomości oferuje do sprzedaży, duże i bardzo ustawne M3 położone na 2 piętrze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

119 000 zł21 m² 5 560,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Mieszkanie o powierzchni 21 m2 znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

249 900 zł47 m² 5 317,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków w Częstochowie. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków - okolice Wojska Polskiego. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

249 000 zł50 m² 4 970,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,1m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

309 000 zł61 m² 5 065,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 61m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: -salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

265 000 zł51 m² 5 165,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże, ładne i ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze, w bloku 10 -piętrowym na Tysiącleciu, na ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

275 000 zł54 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 54 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą: - salon - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Raków,Częstochowa

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków przy ulicy Limanowskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

230 000 zł51 m² 4 492,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 o pow. 51,2 m2, położone na 8 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi (jeden pokój z wnęką), kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

285 000 zł49 m² 5 780,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym Centrum , z widokiem na Plac Biegańskiego. Na tyłach wieżowca zamykany parking.Mieszkanie o ładnym rozkładzie , z duża kwadratową kuchnią i sporym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 47m2, usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przerwy-Tetmajera

Częstochowa,śląskie

179 000 zł40 m² 4 531,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na parterze. Obecnie jeden pokój z kuchnią ale jest możliwość przerobienia na salon z aneksem i osobny pokój. Wiecej informacji udzielę tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

189 000 zł26 m² 7 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona kawalerka na drugim piętrze w samym centrum Częstochowy z dużym balkonem , mimo metrażu 26 mkw można wygospodarować sobie oddzielna sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

280 000 zł46 m² 6 100,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45,9 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Ostatni Grosz przy ulicy Alei Niepodległości. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

249 000 zł50 m² 4 950,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości oferuje do sprzedaży, duże, ustawne M3 położone na parterze, w bloku 10-piętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie z wystawą okien na zachód. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz, aby mieszkać wokół zieleni i spokoju? A może szukasz mieszkania pod inwestycję? Więc ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

240 000 zł82 m² 2 916,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży mieszkanie usytuowany na parterze w zadbanej kamienicy usługowo - mieszkalnej. Wejście z oficyny Mieszkania przeznaczone są do własnej aranżacji , do generalnego remontu składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

298 000 zł109 m² 2 731,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży mieszkanie usytuowany na I piętrze w zadbanej kamienicy usługowo - mieszkalnej. Wejście z oficyny Mieszkania przeznaczone są do własnej aranżacji , do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

259 000 zł44 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,4 m2 zlokalizowane w centrum miasta. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku III piętrowym z cegły Na podłogach wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł57 m² 4 727,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo - własnościowe w dzielnicy Tysiąclecie. Nieruchomość o powierzchni 56,98 m2, składa się z 3 pokoi - jeden z balkonem , kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje w bardzo atrakcyjnej cenie do sprzedaży duże i ustawne M3 położone na 1 piętrze, w bloku 4 -piętrowym, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

294 000 zł109 m² 2 694,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży mieszkanie usytuowany na II piętrze w zadbanej kamienicy usługowo - mieszkalnej. Wejście z oficyny Mieszkania przeznaczone są do własnej aranżacji , do generalnego remontu Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

260 000 zł94 m² 2 763,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży mieszkanie usytuowany na II piętrze w zadbanej kamienicy usługowo - mieszkalnej. Wejście z oficyny Mieszkania przeznaczone są do własnej aranżacji , do generalnego remontu Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

220 000 zł46 m² 4 765 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Mieszkanie o doskonałym rozkładzie w Centrum Częstochowy. Lokal do remontu, na czwartym piętrze w bloku po termoizolacji. Mieszkanie ma powierzchnię 46,17 m2: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Partyzantów

Śródmieście,Częstochowa

189 000 zł26 m² 7 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio właściciel (bez prowizji) sprzeda 1-pokojowe mieszkanie - w Śródmieściu (okolice ul. Jasnogórskiej) dla singla/pary lub idealne pod inwestycję. Mieszkanie śmiało można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

279 000 zł54 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 54 m 2 usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

195 000 zł38 m² 5 145,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości oferuje do sprzedaży, 2 pokojowe mieszkanie do remontu i dowolnej aranżacji, położone na 2 piętrze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Stare Miasto. Wystawa okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł55 m² 4 890,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do generalnego remontu M4 na parterze w budynku 10-pietrowym, dzielnica Tysiąclecie. Okazyjna cena, tylko 4890 pln/m2! Jeżeli chcesz wyremontować mieszkanie wg.