dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Częstochowa

462 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

462 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

243 000 zł43 m² 5 651,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,9m2, z balkonem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł31 m² 35,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie ul. Obrońców Westerplatte wolne od zaraz Do wynajęcia lokal mieszkalny położony na drugim piętrze w bloku. Zadbane, przytulne, ustawne i słoneczne oraz umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

495 000 zł53 m² 9 382,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta na ul. Jasnogórskiej , 4 piętro w bloku 10 piętrowym z windą. Na powierzchni 52,76m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Wrzosowiak,Częstochowa

380 000 zł69 m² 5 507,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie trzy pokojowe zlokalizowane przy ulicy Bohaterów Katynia 13b w Częstochowie, dzielnica Wrzosowiak. Mieszkanie o powierzchni ok 69m2. usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje położone w cichym, kameralnym bloku wśród zieleni, bardzo blisko III nmp i Jasnej Góry z parkingiem zamykanym na pilota W pełni wyposażona kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 2. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł46 m² 5 899,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie o powierzchni 45,6m2, usytuowanego na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Wyposażone. Gotowe do zamieszkania. Okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

318 000 zł49 m² 6 489 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Optimum Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, świeżo po remoncie. Gotowe do zamieszkania. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie w dobrym stanie - do zamieszkania. Okna pcv. Na podłogach płytki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawodzie,Częstochowa

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Optimum Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę apartamentu dwupokojowego na Zawodziu. Apartament w bardzo dobrym stanie. Gotowy do zamieszkania. Nowe budownictwo z 2010 roku. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

449 000 zł73 m² 6 133,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe, dostępne "od ręki", mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 650 zł53 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, umeblowane i wyposażone mieszkanie, położone na trzecim piętrze niskiego bloku usytuowanego przy Alei Niepodległości. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia atrakcyjne mieszkanie w odnowionej kamienicy z windą zloklaizowanie w I al nmp. Mieszkanie jest przestronne, jasne i gotowe do zamieszkania. Duza kwadratowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 63m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ulicy J.Słowackiego. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, położone w ścisłym centrum miasta ( Al nmp ) Mieszkanie przestronne i przytulne całkowicie umeblowane i urządzone. Całość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z pokoju z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

1 490 zł40 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, na pierwszym piętrze w pobliżu uczelni. Dobry standard Mieszkanie umeblowane ze sprzętem agd Są to 2 niezależne pokoje z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

265 000 zł47 m² 5 602,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,3m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w wieżowcu - a więc do dyspozycji winda w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

429 000 zł63 m² 6 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem typu loggia, usytuowane na parterze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Północ,Częstochowa

269 000 zł34 m² 7 911,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Tylko w naszym biurze! Szukasz kawalerki gotowej do wprowadzenia? Ta oferta jest dla ciebie! Nowoczesna kawalerka ok. 34 m2 na Północy - 10 min. do centrum Mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

330 000 zł46 m² 7 127,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 46,3 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

353 400 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż bez pośredników mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie mieści się przy ul. Jasnogórskiej w dzielnicy Śródmieście. Idealne zarówno pod inwestycję, wynajem, jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

279 000 zł52 m² 5 406,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zakupu mieszkania typu M3, zlokalizowanego w dzielnicy Północ, w jednostce D przy ul. Pużaka Mieszkanie o powierzchni 51,60m2 mieści się na IX piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

309 000 zł46 m² 6 659,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie z balkonem położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 46,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

349 000 zł46 m² 7 653,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży jasnego mieszkania w Częstochowie przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie o powierzchni 46m , które dzięki pomieszczeniom "na kwadracie", staje się przestronne i ustawne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

368 000 zł56 m² 6 583,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz mieszkania, do którego można się wprowadzić bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów, mamy coś idealnego! Przestronne M3 o powierzchni 55,9 m , usytuowane na osiedlu Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 51 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

444 000 zł62 m² 7 161,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwa zamiana na Północ w jednostce D Zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 położonego w dzielnicy Północ Powierzchnia 62 m , na co składa się - kuchnia z zabudową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

620 000 zł89 m² 6 942,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania pięknie usytułowane mieszkanie na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul Michałowskiego. W bliskiej odległości od Centrum M1 w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

439 000 zł47 m² 9 328,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Atrakcyjny 2-pokojowy apartament z dużym balkonem, usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Wrzosowiak,Częstochowa

335 000 zł46 m² 7 362,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45,5 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Rakowskiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

1 550 zł48 m² 32,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia M4 w Centrum Częstochowy, umeblowane i wyposażone Mieszkanie położone przy ul Jasnogórskiej, na 2 pietrze w bloku 3piętrowym składa się z aneksu kuchennego otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

386 000 zł55 m² 7 018,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie o powierzchni 55,15 m2 wraz pomieszczeniami przynależnymi, usytuowane na wysokim parterze eleganckiego wieżowca. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia mamy mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 36 m2 Aleja Wolności 26 (centrum miasta). Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w centrum Częstochowy. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

199 000 zł36 m² 5 558,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 35,8 m 2 usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ulicy Zana. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

629 000 zł106 m² 5 933,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone na trzeciej kondygnacji niskiego bloku w dzielnicy Tysiąclecie, nieopodal centrum. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

210 000 zł31 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie - pokój z kuchnią na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku o powierzchni 30.66m2 w okolicach Placu Orląt Lwowskich w dzielnicy Raków w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Komfort, nowoczesność i solidne wykończenie w jednym miejscu. Nowe instalacje wodno-kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

225 000 zł87 m² 2 597,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam nieruchomość przy ul Tartakowej w Częstochowa. Jest to niezależna oficyna (domek) o powierzchni 86,62m2 na którą składa się : parter - część mieszkalna o pow. około 56,92m2.