dowolna

Kawalerki Częstochowa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 200 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka na parterze przy Al. Pokoju z wyposażeniem. Prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Al.Pokoju, dzielnica Raków O MIESZKANIU Mieszkanie znajduje się na parterze. Przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Raków,Częstochowa

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na wynajem ustawną kawalerkę po remoncie w 2020 roku, gotową do wprowadzenia, położoną na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym, na Alei Pokoju. Nieruchomośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

215 000 zł32 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w niedalekiej odległości od uczelni, idealne dla singla bądź pod inwestycje. Nieruchomość do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

268 000 zł33 m² 8 048,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Całkowicie nowe i zaaranżowane w bardzo dobrym standardzie mieszkanie w dzielnicy Północ. Główne atuty zabudowa kuchni i sprzęt agd w cenie, dbałość o detale, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża Kawalerka na 1-wszym piętrze w Centrum miasta prezentuje;Aleja Nieruchomosci lokalizacja;Częstochowa,Śródmieście,ul.Jasnogórska OPIS MIESZKANIA/BIURA Lokal 36m2 mieści się na 1-wszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

193 000 zł25 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po remoncie, umeblowane, w pełni wyposażone, kameralne, świetnie zlokalizowane. Udogodnienia: ciepła woda z sieci, dwie windy, centralne ogrzewanie. Doskonała lokalizacja: pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

249 000 zł37 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Kawalerka na 4-artym piętrze w dzielnicy Północ prezentuje; aleja Nieruchomosci lokalizacja; częstochowa, północ, michałowskiego opis mieszkania Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

185 000 zł34 m² 5 522,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo fajne mieszkanie o małej pow 34 mkw zlokalizowane na trzecim piętrze w wieżowcu przy ul. Mireckiego. Mieszkanie posiada bardzo fajny układ i idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w samym Centrum ,z parkingiem na tyłach budynku. Kwota 1200zł i czynsz do Wspolnoty 406 zł zawiera opłate z centralnym ogrzewaniem Dodatkowo woda , gaz , prąd wg liczników oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wyzwolenia

Północ,Częstochowa

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Al. Wyzwolenia 6 *powierzchnia 33 m2 *piętro 1 *ogrzewanie miejskie *okolica - zielona, cicha, spokojna i bezpieczna *miejsca postojowe pod blokiem *do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie M-2 o wysokim standardzie, położone w dzielnicy Północ w Częstochowie, o powierzchni 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Raków,Częstochowa

1 200 zł34 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka, świeżo po remoncie.Raków. Prezentuje Aleja Nieruchomości O mieszkaniu Lokal składa się z pokoju,kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju.Mieści się na 3 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

900 zł23 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio położone w spokojnej okolicy, niedaleko Promenady Czesława Niemena przy ulicy Obrońców Westerplatte 9. *Blok po termoizolacji, ogrzewanie centralne, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

185 000 zł32 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży ciekawą kawalerkę do remontu i dowolnej aranżacji, położoną na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym, dzielnica Błeszno. Na powierzchni 32,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 750 zł28 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyje mieszkanie jednopokojowe położone w dzielnicy Pólnoc ,na trzecim piętrze w bloku z windą. W pobliżu Promenada , sklepy ,szkoła, przystanek autobusowy. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie typu studio, z sypialnią na antresoli, w kamienicy przy ulicy Jasnogórskiej. Przeznaczone jest ono dla singla lub bezdzietnej studenckiej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 400 zł37 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka w samym Centrum Częstochowy prezentuje;Aleja nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Śródmieście,ul.P.O.W OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 37m2 mieści się na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

193 000 zł30 m² 6 433,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Posiadam na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe (z oddzielną kuchnią) na IV piętrze, 30m2, w świetnej lokalizacji przy ul. Obrońców Westerplatte, cicha i pożądana dzielnica Tysiąclecie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

178 000 zł31 m² 5 683,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionej, ocieplonej kamienicy w cichym i spokojnym miejscu ,w bliskim sąsiedztwie budowanego apartamentowca Neonowe Osiedle. Duży wygodny parking przed kamienicą.Zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

178 000 zł31 m² 5 683,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

990 zł26 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Al. Wolności 48 *3 piętro w kamienicy *w mieszkaniu jest ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny *piętro 3 Wyposażenie: *pokój: rozkładana sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Częstochowa,śląskie

1 190 zł36 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka.Częstochowa-Północ C. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,północ jedn .c,ul.Starzyńskiego. Lokal Lokal ok 36m2 mieści się na parterze czteropiętrowego bloku.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 050 zł32 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Pokoju 1. *1 piętro. *Powierzchnia 34 m2 *ogrzewanie miejskie. Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, stolik kawowy, szafka rtv, komody, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

225 000 zł39 m² 5 769 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 plus garaż. Częstochowa.Centrum miasta Prezentuje Aleja Nieruchomości Lokalizacja ; Częstochowa,Śródmieście, ul Sobieskiego Opis Nieruchomości ; Mieszkanie mieści się w centrum miasta na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł31 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 30 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Zofii Nałkowskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mała

Śródmieście,Częstochowa

80 000 zł28 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie bezczynszowe w kamienicy na parterze. Duży pokój połączony z wnęką na sypialnię, kuchnią i łazienką. Umeblowana kuchnia, łazienka wyposażona w pralkę i kabinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Raków,Częstochowa

215 000 zł34 m² 6 385,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę znajdującą się w Częstochowie w dzielnicy Raków przy al. Pokoju 5 Oferowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem o pow. około 38m 2, w Centrum Częstochowy w bloku trzypiętrowy na 1piętrze. Blok ocieplony, czysta klatka schodowa otwierana domofonem, okna pcv Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

186 000 zł31 m² 5 942,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone na 10-tym piętrze w dzielnicy Ostatni Grosz. 31,3mkw to duży pokój, kuchnia, łazienka i duży przedpokój, który może służyć jako garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Częstochowa

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu ładne mieszkanie w centrum na pierwszym piętrze w kamienicy. Czynsz najmu 1700zł, dodatkowe opłaty to woda i prąd. Kaucja zabezpieczająca 1700zł. Mieszkanie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

225 000 zł39 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w sercu Częstochowy, w dzielnicy Trzech Wieszczów, 20 min pieszo od klasztoru na Jasnej Górze. Mieszkanie idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

55 000 zł81 m² 679,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży strych o powierzchni około 80 m2 po podłodze , na III piętrze w Centrum miasta przy ulicy Wilsona. W budynku nowa instalacja gazowa. Istnieje możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

67 800 zł19 m² 3 598,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 18,84 m2 położone w Częstochowie przy ulicy Stawowej. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Istnieje możliwość zakupu mieszkania na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jutowa

Częstochowa,śląskie

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia pokój 15m2 z aneksem kuchennym i zamykaną łazienką w budynku mieszkalnym położonym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jutowa

Częstochowa,śląskie

900 zł18 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia pokój 18m2 z aneksem kuchennym i zamykaną łazienką w budynku mieszkalnym położonym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Raków,Częstochowa

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 28 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

194 000 zł36 m² 5 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawną kawalerkę po remoncie w 2020 roku, gotową do wprowadzenia, położoną na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym, dzielnica Raków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orlik-Rückemanna

Zawodzie,Częstochowa

167 000 zł32 m² 5 170,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane w ocieplonym 4-piętrowym bloku, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

207 000 zł32 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 31,5 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Botanicznej. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bór

Ostatni Grosz,Częstochowa

120 000 zł19 m² 6 316 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M2 Ostatni Grosz Prezentuje; aleja Nieruchomości Lokalizacja ; Częstochowa ul.Bór Opis Małe ,ale bardzo przytulne mieszkanie ,mieszczące się na rogu ul Szczytowej i Bór w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

145 000 zł22 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Expander prezentuje do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko Centrum Handlowego Galeria Jurajska,.