dowolna

Kawalerki Częstochowa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 100 zł31 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy al. Pokoju po kapitalnym remoncie 4 lata temu. z wyposażeniem. Prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja al. Pokoju, dzielnica Raków,blisko przystanku, sklepów O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

188 000 zł40 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 40 mkw, zlokalizowane na parterze w bloku. Nieruchomość składa się dużego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

188 000 zł40 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 40m2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Raków. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -przestronny salon -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

435 000 zł36 m² 11 917,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z miejscem garażowym Do sprzedaży niezwykle ciekawe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, położone na parterze w nowoczesnym apartamentowcu w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa,śląskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym, położonym w ścisłym centrum, przy Alei Najświętszej Maryi Panny. Mieszkanie Z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł31 m² 8 006,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości locatus Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w dzielnicy Tysiąclecie Częstochowa o powierzchni 31,10m2 za cenę 249 000tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

204 000 zł36 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka o pow 36 mkw zlokalizowana na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Sportowej. Mieszkanie posiada wiele możliwości do aranżacji , można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

194 000 zł31 m² 6 237,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona kawalerka w wieżowcu na Tysiącleciu o pow 31 mkw , przeznaczona do remontu z dużym balkonem typu loggia. Zapraszam serdecznie na prezentację 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czecha

Częstochowa,śląskie

1 150 zł34 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka W pobliżu promenady prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn A,ul.Czecha 5a,w pobliżu promenady Niemena MIESZKANIE Lokal o powierzchni 34m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka z aneksem kuchennym na Tysiącleciu. *29 m2, miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie, klimatyzacja. *Wydzielony aneks sypialny oraz aneks kuchenny. *Balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

219 000 zł31 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę znajdującą się w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Obrońców Westerplatte 27. Oferowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 34 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Atrakcyjne, słoneczne, ciche mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, słoneczne, ciche mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Kilińskiego, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 050 zł15 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Hoene-Wrońskiego 12. *Zamykane podwórko. *Centralne ogrzewanie. *3 piętro, 20 m2. *W pobliżu Wyższa Szkoła Zarządzania. Wyposażenie: *pokój: kanapa, szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *elegancka kawalerka o podwyższonym standardzie blisko centrum, niedawno wyremontowana. *Składa się z przestronnego salonu, aneksu kuchennego i łazienki z wc. *Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania, w które warto zainwestować? Dobrze się składa, ponieważ właśnie ta oferta jest dla Ciebie! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w spokojnej, cichej i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Raków

Raków,Częstochowa

148 500 zł27 m² 5 459,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest w okazyjnej cenie małe mieszkanie o pw 27,2 mkw , składające się z salonu z balkonem, kuchni , wc i przedpokoju. Nieruchomość przeznaczona do remontu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

255 000 zł38 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

nowsze budownictwo, 4 piętro/winda Nowoczesne ale przytulne mieszkanie o powierzchni 37,8 m2 położone na czwartym piętrze w bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Blok z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

175 000 zł32 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 32,5m2 usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 150 zł34 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka świeżo po remoncie.Raków. Poszukiwany pierwszy najemca:) prezentuje Aleja Nieruchomości O mieszkaniu Lokal składa się z pokoju,kuchni,łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

255 000 zł38 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o pow. 37,8 m2 w dzielnicy Wrzosowiak, w nowym bloku Mieszkanie położone na 4piętrze w bloku 4piętrowym z windą Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

229 000 zł28 m² 8 178,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie o pow 27,5 mkw, położone na 1 piętrze na Tysiącleciu. Nieruchomość przeszła kapitalny remont z wymianą wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przyjemna kawalerka w dzielnicy Tysiąclecie o pow 30 mkw w bloku niskim na czwartym piętrze. Mieszkanie ma bardzo niskie koszty utrzymania około 300 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: częstochowa, centrum, ul. Nowowiejskiego W pobliżu: aleje nmp (150m); liceum Kopernika, plac zabaw, sklepy, kawiarnie. Mieszkanie: mieszkanie jedno-pokojowe z wnęką usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wilsona

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio z aneksem kuchennym i łazienką. *Bardzo łatwo dojechać do centrum. *W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo- usługowe oraz centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wilsona

Stare Miasto,Częstochowa

1 150 zł16 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 1 kwietnia! *piękna kawalerka , w pełni wyposażona. *Składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. *Do mieszkania przydzielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Raków

Raków,Częstochowa

148 500 zł27 m² 5 459,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 27,2m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Raków. W skład mieszkania wchodzą: -pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

148 000 zł21 m² 6 948,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mała kawalerka położona w dzielnicy Trzech Wieszczów o pow 20,3 mkw w kamienicy z cegły. Nieruchomość położona jest w spokojnej kamienicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł31 m² 6 419,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,15m2, z dużym balkonem, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje estetyczne i w dobrym guście mieszkanie w prestiżowej części dzielnicy Parkitka. Nieruchomość znajduję się na parterze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

161 000 zł37 m² 4 344,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 - 1- pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane w czteropiętrowym bloku na trzecim piętrze. Składa się z jednego dużego pokoju, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

175 000 zł32 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Chcesz mieć miejsce, do którego z chęcią będziesz wracać po ciężkim dniu w pracy? Pragniesz, aby zaaranżować swoje 4. ściany tak, jak tylko sobie wymarzysz? To mieszkanie czeka właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

214 000 zł34 m² 6 270,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 34,10 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

185 000 zł31 m² 5 948,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone jednopokojowe mieszkanie z balkonem o pow 31 mkw zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku niskim w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

165 000 zł34 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jeden pokój z dużym balkonem na stronę wschodnią +kuchnia z oknem , łazienka o powierzchni 34,20 mkw , położone na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kuncewiczowej

Raków,Częstochowa

1 200 zł22 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Rakowie prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Raków,ul.Kuncewiczowej O MIESZKANIU Lokal składa się z pokoju,kuchni,łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

196 000 zł26 m² 7 626,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości oferuje ustawną kawalerkę na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy, w dzielnicy Trzech Wieszczów. Jeśli szukasz niewielkiego mieszkania z bardzo niskim czynszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

215 000 zł37 m² 5 811 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Duże przestronne 1 pokojowe mieszkanie na Wrzosowiaku z balkonem na wysokim parterze prowadzi Aleja Nieruchomosci lokalizacja Częstochowa, wrzosowiak, wierzbowa O mieszkaniu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Trzech Wieszczów,Częstochowa

199 000 zł34 m² 5 818,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 36 mkw w Częstochowie przy ulicy Niepodległości. Mieszkanie idealnie nadaje się do zamieszkania jak i na cele inwestycyjne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

2 350 zł100 m² 23,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na wynajem mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni użytkowej 100m2, usytuowane na 2. piętrze w budynku 3-piętrowym,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij